Crystal Nails

Ár:   600 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Myrkky, Módosítva: 2016. február 5.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Narancsillatú körömlakklemosó folyadék Aloe Verával és Glicerinnel. Minden körömlakkot könnyen eltávolít, műkörömre is alkalmazható.

edi01

2017. június 23.

Szeretem tényleg jól leoldja. A zoldteasat hadznalom eppen, ugyan az a hatas:))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 23.

Szeretem tényleg jól leoldja. A zoldteasat hadznalom eppen, ugyan az a hatas:))

landi

2016. május 19.

Az illata jó, de a lakkot kicsit nehezen szedi le,főleg a csillámosokat...Nyilván nem olyan erős,mint egy acetonos. Az ára nem vészes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 19.

bingus86

2016. május 10.

Nekem nagyon bejött! Pedig, ha valaki, akkor én nagyon nem szeretem ezt a márkát, de ez a termékük pompás:) Nem kell erőltetni, szinte egy pillanat alatt leviszi a legjobb minőségű lakkot is, ami lehet akár több rétegben is a körmömön. Külön szeretem, hogy nem annyira büdös.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 10.

Monchochi

2016. március 9.

Gyenge... ám megemelem a kalapom a marketingesek előtt. Ez a lemosó nulla, a kétszázforintos Eszter (vagy nem tudom milyen nevű, vagy noname) lemosó simán veri ezt az illatos erőtlen löttyöt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 9.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Glycerin