Crystal Nails

Ár:   730 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   körmös szakboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szofi07, Módosítva: 2014. december 1.

Lelőhely:   körmös szakboltok, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Csillogásmentes, matt felületűre száradó fedőlakk. Bármilyen színes lakk, vagy akár színes zselé és porcelán felületére alkalmazható. Alatta az eredeti színek és minták ugyanolyan élénkek maradnak, egyedül a csillogásukat vesztik el.

Kismet

2017. május 17.

Soha nem szárad meg és nem mattít...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 17.

Soha nem szárad meg és nem mattít...

PaNel95

2017. március 12.

Ez minden csak nem matt. Elég nehezen is szárad, és inkább visszafogott fényességű, szaténos, mintsem matt lenne a végeredmény.
Olyan, mintha nem használtam volna semmit sem a körömlakkomra, mert alig mattosabb annál, mint ahogyan fedőlakk nélkül megszárad a lakk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 12.

DukaBea

2016. november 12.

Régóta tetszenek a matt körmök, ezért boldogan vettem meg ezt a fedőlakkot. Rögtön föl is kentem a körmeimre délután 3 óra körül. Szomorúan tapasztaltam, hogy egyszerűen sehogy sem akart megszáradni, estére ha nehezen is, nagyjából sikerült, de még mindig puha volt. Mondanom sem kell, reggelre teljesen "paplanmintás" lett a körmöm, ami miatt eléggé elkeseredtem. Viszont adtam még egy esélyt neki, megpróbáltam egy nagyon vékony rétegben fölkenni, szerencsére így sokkal gyorsabban megszáradt, szintén délután kentem föl, és fél 7-re, amikor edzésre mentem, már száradt volt. Teszek majd még egy réteget föl, mert így a matt hatás nem az igazi, kíváncsian várom a végeredményt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 12.

Anettke

2016. március 3.

Mielőtt megvettem elolvastam az itteni véleményeket. Egyszerűen nem akartam elhinni hogy ilyeneket írtok, mert ezt a crystal nails nem teheti meg. A Crystal Nails a világ legjobb körmös márkája, nins az az Isten, aki ezt megcáfolhatja.

Az elfogultságom hatalmas pofánverés követte. Ilyen sz**rt én még nem láttam. És mégis! Mégis megtette a Crystal Nails, hogy egy katasztrofális terméket hozott világra. Gratulálok! Kukába végezte...

Jah..azután már semmilyen Crystal Nails-es terméket nem vettem. Nem ezért a "bakiért", hanem még jónéhányszor befürödtem a termékeivel (körömágyhosszabbító, one step, lac, UV lámpa, stb..).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 3.

Lina1105

2016. február 6.

Mattnak a legnagyobb jóindulattal mondható csak ez a ... valami. Felkenve iszonyúan felpuhítja a megkeményedett színes lakkot is, cserébe lassan szárad. Ha véletlenül sikerült párnanyomat mentesre száradnia, másnap már fényesedik. Borzalom ez a cucc!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 6.

Kamillaneni

2015. november 18.

Megvettem, egyszer használtam, és soha többet.
A szín egy kicsit más lett, mert a lakk megváltoztatta azt, sokkal fakóbb, "koszosabb", sárgásabb lett a szín. Mattított rajta, de nem matt lett a végeredmény, illetve két nap után ugyanúgy csillogott az eredetileg felkent lakkom, mintha nem is lenne rajta mattító lakk. Nem vált be, tapasztalatnak elmegy, de abból is csak rossznak.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 18.

Megvettem, egyszer használtam, és soha többet.

Csibecsont

2015. október 29.

Nem teljesen ugyan az van nekem mint a képen, a nagy 15ml-set vettem meg belőle, rajta van még a "defender" és a "fast dry top" felirat, de az eladó szerint a kettő ugyan az.
Hát, hol is kezdjem...
Először is beparáztam a színén, merthogy zavaros, de megnyugtattak, még nem volt rá panasz.
3-4 alkalommal próbáltam ki a terméket- igen, csak próbáltam, próbáltam és próbáltam, csak hogy jól felhúzzam magam.
1. Nem tudom hogy lehet valami "defender", ami ennyire puha.
2. Fast dry- hát ez iszonyat vicces, órák múltán is lenyomat marad rajta, ha belemélyesztem a körmöm szinte mállik le.
3. MATT???? maximum csökkentett vagy selyemfényű, de egyáltalán nem matt. Ráadásul matt lakkra kenve is széjjeldíbolja a végeredményt. Egyedül magasfényű fedőlakk mellett látszik valamennyire mattnak, csak úgy érzékelhető a különbség.
Amúgy ha felkenem, a kutya meg nem mondja, hogy ez matt lakk akarna lenni.
Végeredményben, 1300ft-ért, ha nem is csodát, de azért valamit várok. Hiába hogy mattnak vettem, nem is jöttem volna ide hőzöngeni, ha legalább egy szép, kemény, tartós lakkot kaptam volna, ehelyett egy puha, összevissza ráncolódó valamit kaptam, ami soha nem akar megszáradni, és minden beleragad. Lányok... tartsátok távol magatokat ettől a borzalomtól!!! Ez a termék kuka kategória.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 29.

Hát, hol is kezdjem...
1. Nem tudom hogy lehet valami "defender", ami ennyire puha.
Amúgy ha felkenem, a kutya meg nem mondja, hogy ez matt lakk akarna lenni.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emolliensek: Dimethicone
Szilikonok: Dimethicone
Illatanyagok: Ethyl Acetate

Cellulózból (az egyik fő növényi rost) előállított felületi hártya képző anyag.