Crystal Nails

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   körmös szakboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bbnb04, az összetevőket feltöltötte: Csirip74, Módosítva: 2014. szeptember 11.

Lelőhely:   körmös szakboltok, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Lakkozás egy lépésben - nem kell alap és fedőréteg, nem kell fixálás.

1. Polírmattítás a köröm felszínén.

2. Portalanítás.

3. Köröm fertőtlenítése.

4. Egy (szükség esetén két) réteg One Step Crystalac.

5. Köttetés UV vagy LED lámpában.

Fehereszti

2020. július 17.

Imádom a CN termékeit, de a 3 step crystalacok szerintem jobbak, mint ezek a one stepek. Tartósabbak, azoknak szebbek a színei is, nagyobb a színválaszték és nekem könnyebb valahogy vele dolgozni is. Ez sem rossz, de nem tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 17.

Ttimii

2020. június 29.

Egy pár one step lakkom van csak, de azokkal sokszor próbálkoztam, mert azthittem én rontok el mindig valamit, hogy hamar lepattogzik. Sok utánajárás és előkészítés után sem maradt fenn tovább másfél hétnél,de valamelyik már 2 nap után pattogott le...
A színük gyönyörű, bár eléggé eltér az online shopban látható színektől.
Viszont nagyon jól kötnek. A tartóssága miatt kap csak 3 csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 29.

A színük gyönyörű, bár eléggé eltér az online shopban látható színektől.
Viszont nagyon jól kötnek. A tartóssága miatt kap csak 3 csillagot.

bokihugi

2020. május 18.

Imádom! Kezdő készletet rendeltem, s teljesen kezdőként is használom egy ideje. 3 hét után csak lenővés van, semmi lepattogzás se felvállás. Pedig úgy használom ahogy le van írva, s azzokal, amiket a kezdő készletben kaptam. Tehát semmi mattítás vagy bolyhosítás, csak no buffer scrub-al zsírtalanítok és előkészítek. Aztán már jöhet a szín, nem kell alap, a végén egy fedő gél lakk, ami után nincs fiixálás. Nem mertem több színt rendelni, hátha nem válna be. Na de úton vannak már a nyári színeim.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 18.

norisz

2020. február 6.

Lassan 1 éve használok gél lakkot, otthon, magamnak apllikálom fel/le. Rengeteg márkát kipróbáltam, megtanultam mindenféle anyagú gél lakkal dolgozni, de a CN termékeit különösen imádom.
Mivel kezdő voltam, először One step lakkokat vettem. Nagy előnye, hogy az állaga sűrűbb mint a 3S lakkoké, ezért kezdőként könyebb lehet vele dolgozni. DE! Mind nekem, mind a körmös ismerőseimnek, barátnőimnek egyöntetűen az a véleménye, hogy önmagában el kell felejteni. Egyrészt a gél lakkozást magát nem véletlenül ajánlja minden márka 3 rétegben (alap + szín + fedő), szóval ha nem használunk alapot (én pl a CN Compact Base Gel-re szavazok) akkor ugyanúgy lejön, mint egy sima lakk, ez körömfüggő. Ha profi rakja fel, akkor is. Nálam egyrész ezért kap 4 *-ot, hiszen 2 hetet ígérnek vele, no hát nálam ez jó esetben 1 hét (plusz ha elkezd lejönni, hajlamos az ember tépkedni, amivel leszakíthatod a körömfelületet!!), másik negatívum az a 60/90 mp alatt köt ígéret, no hát ez nem igaz... :) Legalább 3-5 percet kell köttetni (ha 2 rétegben rakod fel, annyi pedig kell), de volt hogy többet. Összességében ugyanannyi időre jön ki a lakkozás maga, mintha alap + fedő kombót használnál..
Szóval a lakk maga kiváló, isteni színekben, az állaga pedig tökéletes kezdőknek (de haladóknak is egyszerűbb ezt használni:)) csak MUSZÁJ hozzá alapot és fedő lakkot (ebben a CN Cool Topra szavazok) használni. Így viszont akármilyen kihívásoknak is vetem alá a körmöm, 4 hetet is kibír, simán :) sokszor csinálom egyébként hogy felkenek egy színt, majd 1 hét múlva másik színt ráfestek és úgy is nagyon tartós marad.
Egyébként ha "belejött" az ember a gél lakkozásba (szerintem totál más mint a sima lakkal dolgozni) és van alap + fedő, bátran ki lehet próbálni a 3S lakkokat is. Ezek sem folyós állagúak, szóval könnyű vele az apllikáció, kicsit kevésbé sűrűek mint a One stepek, viszont sokkal nagyobb a színpaletta :)
Az alap + fedő kombó mellett szólva még egy apróság, a leoldás oldala.. Ha van fedő rajta, és érintkezel véletlenül acetonnal, nem fogja kár érni a körmödet, míg ha csak One step van, akkor megkezdi a felületet. Plusz ha van alap a körmön, és a gyorsaság kedvéért reszelnél az elején mielőtt leoldod, tudsz addig reszelni amíg le nem jön az összes szín a körömről - hiszen van még egy alapréteg legalul, ami pedig ezek után tényleg 3 p alatt leoldódik, és nem sérül a köröm.. de ez csak tipp azoknak, akik nem akarják megsérteni a körömfelületet de szeretnék gyorsan leszedni a géllakkot. :)
Összességében mindenkinek ajánlom a terméket, csak érdemes a kötelező köröket betartani (bufferelés, fertőtlenítés, utána alap + szín + fedő).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 6.

Louisa

2020. január 27.

Sajnos nem a crystalnailstol vasaroltam egy kezdo gel lakk keszletet. Viszont kivancsi voltam a markara, vettem 3 es 1 step verziobol is. Eloszor a hosszabb tartossagban bizva alakentem a masik marka base lakjat is, de nem birta semmivel tovabb mint a tobbi.
Aztan ugy vittem fel, ahogy a gyarto tanacsolja, vegulis ez volna a 1 step lenyege. Baromi jol birja, tobb mint egy hete fenn van, szep a fenye, nem repedezik. Ezentul mar csak ilyet fogok vasarolni, johet a szingyujtogetes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 27.

Alexandra19

2019. november 14.

Más nagyon meguntam a körömlakkozást, ezért vettem egy teljes kezdő készletet. Azóta már 3 színt is vásároltam ebből a lakkból. Nagyon szuper, én két hétig szoktam fent hagyni. Ennyi idő után is gyönyörű fénye van. Nekem előfordult már, hogy egy picit lepattogott a második hét végére, de ez valószínűleg az én hibám. Mosogatni szoktam vele, strandon is voltam már, és nem jön le a víztől. Nagyon elégedett vagyok, csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 14.

Melpa

2019. október 31.

Azért csak 4 csillag, mert tényleg nagyon eltér a tartóssága színenként. Az egyik beige pl olyan mint a gumi, mint a lehúzható gyereklakkok, aznap, de legkésőbb másnap lejön, bár ugyanaz a szín máson pedig tartós nagyon. Kb 20 színem van, de 2-3-at szerettem meg igazán,azok viszont max pontot érdemelnek, mert tényleg gyorsan és könnyen kész a csodaszép lakkozás

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 31.

barbybarbi

2019. augusztus 29.

A tartóssága árnyalatonként eltérő

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 29.

A tartóssága árnyalatonként eltérő

Audi

2019. június 24.

Aha, először érdemes elolvasni a kommenteket - esetenként megkímélhetjük magunkat egy egy idegösszeroppanástól. :D
Én is a kezdőszettet vettem meg, de bizonytalanságom miatt nem vettem extra színt hozzá, csak ami benne volt OS 65.
Első használatnál eszméletlen béna voltam, a lakk fele lefolyt a körömágyamra, AMIT megköttettem 🤨 Igen. Odakötöttem a bőrömhöz, jesszusom. Oké, infarktus, majd leoldás, kaparás, uccu neki újra. Most már sikerült kikerülni a széleket, viszont a réteg túl vastag lett, és huplik lettek rajta. Azt hiszem akkor bőgtem el magam. Hajlani kettőkor álltam neki leoldani az egész mutyót a kezemről.. Majd félteni harmadszorra. Tanulnom kellett volna, szóval minden érdekesebbnek hatott akkor.
Harmadszorra viszont elég jó lett. Két nagyon nagyoooon vékony réteg, és nem 60 mp hanem 180 mp kottetes, fedőlakk nélkül (ami tényleg lilásít rajta). Így már tart, bubik sehol. A szín gyönyörű barackos nude, sérülések a körömfelületen csak ott vannak, ahol ráharaptam vizsga közben + a köröm legtetején nagyon halványan, de ezzel kapcsolatban nem vagyok tökéletes mániás, szóval nem zavar.
KB egy hete van rajtam, eddig 4*, ha kibír még egyet, megkapja az 5.et.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 24.

KB egy hete van rajtam, eddig 4*, ha kibír még egyet, megkapja az 5.et.

kremezs

2019. április 22.

A teljes Crystal Nails-es kezdőszettet vettem meg, lámpával, előkészítő folyadékkal, 1 színnel (OS 65), fedőlakkal. Mellé vettem még 3 színt, ebből kettőt próbáltam ki, egy csillámosat (1S55) és egy klasszikus pirosat (1S5). Szerintem mindhárom fantasztikus, meg az egész szett is. Életemben először géllakkoztam magamnak, de eddig tökéletes, nem jött fel sehol, nem ugrott össze, már 5 napja fenn van és prímán tartja magát, kezeken-lábakon :). A József krt.-i üzletben nagyon kedves volt az eladó, ellátott tanácsokkal, többek között, hogy minél vékonyabban vigyem fel, inkább tegyek 2 réteget, de külön-külön legyenek olyan vékonyak amennyire lehet, mert akkor kevesebb esélyt adok a buborékosodásnak. Én már nagyon untam a sima lakkozást (főleg a szárítást), és hogy utána 2 nap múlva lepattogzik, a folyamatos géllakkoztatás pedig elég drága. Nekem a szett és a 3 4ml-es szín, illetve még pár apróság (reszelő, lemosó folyadék, stb.) volt 21ezer forint, ez kb. 4-5 géllakkozás ára, szerintem simán megéri :).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 22.

Antioxidánsok: Tocopherol, Retinol
Vitaminok: Tocopherol, Retinol

Nem szabványos INCI név. Színezékek összefoglaló neve.

Retinol a I v