Crystal Nails

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   körmös szakboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bbnb04, az összetevőket feltöltötte: Csirip74, Módosítva: 2014. szeptember 11.

Lelőhely:   körmös szakboltok, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Lakkozás egy lépésben - nem kell alap és fedőréteg, nem kell fixálás.

1. Polírmattítás a köröm felszínén.

2. Portalanítás.

3. Köröm fertőtlenítése.

4. Egy (szükség esetén két) réteg One Step Crystalac.

5. Köttetés UV vagy LED lámpában.

rosegold001

2023. szeptember 10.

Könnyű használni, nagyon jó minőség, imádom a színeit.
Némelyik színnél bőven elég 1 réteg is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. szeptember 10.

Könnyű használni, nagyon jó minőség, imádom a színeit.
Némelyik színnél bőven elég 1 réteg is.

Vienszy

2023. május 30.

Egy lépéses géllakk a reklámban jól hangzik, azonban alap és fedőréteg nélkül korántsem olyan tartós, mint azt ígérik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. május 30.

Missmoniq

2023. április 16.

Könnyű a felvitele, de nekem pár nap után el kezdett a teteje lepattogni. Gondoltam leoldom, és felviszem újra. Sajnos nagyon nehéz az eltávolítása, pedig megrendeltem hozzá a leoldó készletet. Úgy kellett lereszelnem. Egy órát szenvedtem vele.
Holnap meg hirdetem eladásra, nem szenvedek vele soha többet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. április 16.

Holnap meg hirdetem eladásra, nem szenvedek vele soha többet.

SzabovicsErika

2022. június 25.

Nem vagyok körmös, itthoni használatra vettem egy alap készletet. Persze több színt is választottam már.

Rövid körmöm van. Szerettem volna tartósabb körömlakkot. Sajnos nincs olyan sima lakk, ami kibírna egy pár napot a körmeimen.

Végül úgy döntöttem, hogy gél lakkozni fogok, és tetszett az ötlet, hogy ezt úgy kell használni, mint egy sima lakkot, csak tartósabb a végeredmény.
2-3 hetente oldom le és kenek másikat.
Rengeteg videót néztem, hogy kell használni a gél lakkokat márkától függetlenül.
Szerencsére eddig jó véleménnyel vagyok róla. Könnyű használni, nekem tényleg tartós. Egyedül a leoldás nem olyan egyszerű, mint azt állítják, de idővel abba is belejöttem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 25.

2-3 hetente oldom le és kenek másikat.

Nicy011

2021. április 21.

Az első lakkom UV lámpához. Lábkörmön tökéletesen működik, van, hogy heteket kibír.
Alapozó lakkom egyelőre nincs, úgyhogy a fedőlakkot kenem alulra, felülre. Elvileg ehhez a lakkhoz alapozó sem kellene.
Akkor a tapasztalatain:
Kéz: van, hogy 1-2 nap után elkezd lepattanni, felválni, de összességében alul, felül fedőlakkal kibír 3-4 napot.
Láb: kibír több hetet.
Nekem az 1S84 piros szín van meg.
A színe nagyon tetszik, de nagyon örülnék, ha tartósabb lenne, de még mindig jobb, mint egy sima körömlakk. Fénye, akkor szebb, ha fedőlakkot is használok. Nagyon szeretném, ha a kezemen is tartósabb lenne. Nem tudom, hogy kevés ideig tartom a lámpa alatt (retegenként 2x90 mp), vagy mi lehet a gond, de ha valaki tud ötletet a tartósság fokozására ne tartsa magában. Elég sokat is mosogatok, lehet az a baj. Nekem igy ár-érték arányban 3 csillag, mert fedőlakk nélkül, tehát, ha csak simán spray, és a lakk, nem tart sokáig.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 21.

Akkor a tapasztalatain:
Láb: kibír több hetet.
Nekem az 1S84 piros szín van meg.

LucretiaBorgia

2021. április 18.

Nos. Évekkel ezelőtt vettem egy kezdő készletet, de nem használtam sűrűn egy évvel ezelőttig (köszi covid). Az elején minden jól ment, super shine fedőlakkal 2 hétig is bírta, elképesztően elégedett voltam... Aztán elkezdtem további színeket rendelni. Valaki írta előttem, hogy a tartóssága színenként eltérő. Ez olyannyira igaz, hogy vagy 2 hétig fent marad és úgy kell lereszelni/ oldani vagy pedig kettő nap után mint valami matricát le lehet húzni :)) sajnos több matricás színem van, mint fentmaradós ezért az oroszrulettet és ebből fakadóan a pénzkidobást megunva váltottam (brillbird).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 18.

dzsen1337

2021. március 9.

Túlárazott és túlhypolt. A színei tényleg szépek viszont a tartóssága a legtöbb fodrászkellékes lakknak jobb, így csak a marketingért kell fizetni. Az 1S40-es színárnyalat van meg, amit évente párszor előveszek. A fedése közepes, de szépen csillog, így ha alákenek egy másik lakkot (hozzá se kell tennem hogy másik márkától) akkor a kettő együtt egész vállalható. Magában 3 napot se bír ki rajtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 9.

Rekanna1

2021. január 14.

Nekem nem jött be, nagyon nehezen eltávolítható, ha meg lereszeled megsérted a körmöd, mert nincs alatta védőréteg. Lehet, hogy gyors a felvitel, de a leszedés irtó macera.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. január 14.

Fehereszti

2020. július 17.

Imádom a CN termékeit, de a 3 step crystalacok szerintem jobbak, mint ezek a one stepek. Tartósabbak, azoknak szebbek a színei is, nagyobb a színválaszték és nekem könnyebb valahogy vele dolgozni is. Ez sem rossz, de nem tökéletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 17.

Ttimii

2020. június 29.

Egy pár one step lakkom van csak, de azokkal sokszor próbálkoztam, mert azthittem én rontok el mindig valamit, hogy hamar lepattogzik. Sok utánajárás és előkészítés után sem maradt fenn tovább másfél hétnél,de valamelyik már 2 nap után pattogott le...
A színük gyönyörű, bár eléggé eltér az online shopban látható színektől.
Viszont nagyon jól kötnek. A tartóssága miatt kap csak 3 csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 29.

A színük gyönyörű, bár eléggé eltér az online shopban látható színektől.
Viszont nagyon jól kötnek. A tartóssága miatt kap csak 3 csillagot.

Antioxidánsok: Tocopherol, Retinol
Vitaminok: Tocopherol, Retinol

Nem szabványos INCI név. Színezékek összefoglaló neve.

Retinol a I v