Crystal Nails

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   körmös szakboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bbnb04, az összetevőket feltöltötte: Csirip74, Módosítva: 2014. szeptember 11.

Lelőhely:   körmös szakboltok, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Lakkozás egy lépésben - nem kell alap és fedőréteg, nem kell fixálás.

1. Polírmattítás a köröm felszínén.

2. Portalanítás.

3. Köröm fertőtlenítése.

4. Egy (szükség esetén két) réteg One Step Crystalac.

5. Köttetés UV vagy LED lámpában.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

SzabovicsErika

2022. június 25.

Nem vagyok körmös, itthoni használatra vettem egy alap készletet. Persze több színt is választottam már.

Rövid körmöm van. Szerettem volna tartósabb körömlakkot. Sajnos nincs olyan sima lakk, ami kibírna egy pár napot a körmeimen.

Végül úgy döntöttem, hogy gél lakkozni fogok, és tetszett az ötlet, hogy ezt úgy kell használni, mint egy sima lakkot, csak tartósabb a végeredmény.
2-3 hetente oldom le és kenek másikat.
Rengeteg videót néztem, hogy kell használni a gél lakkokat márkától függetlenül.
Szerencsére eddig jó véleménnyel vagyok róla. Könnyű használni, nekem tényleg tartós. Egyedül a leoldás nem olyan egyszerű, mint azt állítják, de idővel abba is belejöttem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 25.

2-3 hetente oldom le és kenek másikat.

Nicy011

2021. április 21.

Az első lakkom UV lámpához. Lábkörmön tökéletesen működik, van, hogy heteket kibír.
Alapozó lakkom egyelőre nincs, úgyhogy a fedőlakkot kenem alulra, felülre. Elvileg ehhez a lakkhoz alapozó sem kellene.
Akkor a tapasztalatain:
Kéz: van, hogy 1-2 nap után elkezd lepattanni, felválni, de összességében alul, felül fedőlakkal kibír 3-4 napot.
Láb: kibír több hetet.
Nekem az 1S84 piros szín van meg.
A színe nagyon tetszik, de nagyon örülnék, ha tartósabb lenne, de még mindig jobb, mint egy sima körömlakk. Fénye, akkor szebb, ha fedőlakkot is használok. Nagyon szeretném, ha a kezemen is tartósabb lenne. Nem tudom, hogy kevés ideig tartom a lámpa alatt (retegenként 2x90 mp), vagy mi lehet a gond, de ha valaki tud ötletet a tartósság fokozására ne tartsa magában. Elég sokat is mosogatok, lehet az a baj. Nekem igy ár-érték arányban 3 csillag, mert fedőlakk nélkül, tehát, ha csak simán spray, és a lakk, nem tart sokáig.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 21.

Akkor a tapasztalatain:
Láb: kibír több hetet.
Nekem az 1S84 piros szín van meg.

LucretiaBorgia

2021. április 18.

Nos. Évekkel ezelőtt vettem egy kezdő készletet, de nem használtam sűrűn egy évvel ezelőttig (köszi covid). Az elején minden jól ment, super shine fedőlakkal 2 hétig is bírta, elképesztően elégedett voltam... Aztán elkezdtem további színeket rendelni. Valaki írta előttem, hogy a tartóssága színenként eltérő. Ez olyannyira igaz, hogy vagy 2 hétig fent marad és úgy kell lereszelni/ oldani vagy pedig kettő nap után mint valami matricát le lehet húzni :)) sajnos több matricás színem van, mint fentmaradós ezért az oroszrulettet és ebből fakadóan a pénzkidobást megunva váltottam (brillbird).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 18.

dzsen1337

2021. március 9.

Túlárazott és túlhypolt. A színei tényleg szépek viszont a tartóssága a legtöbb fodrászkellékes lakknak jobb, így csak a marketingért kell fizetni. Az 1S40-es színárnyalat van meg, amit évente párszor előveszek. A fedése közepes, de szépen csillog, így ha alákenek egy másik lakkot (hozzá se kell tennem hogy másik márkától) akkor a kettő együtt egész vállalható. Magában 3 napot se bír ki rajtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 9.

Rekanna1

2021. január 14.

Nekem nem jött be, nagyon nehezen eltávolítható, ha meg lereszeled megsérted a körmöd, mert nincs alatta védőréteg. Lehet, hogy gyors a felvitel, de a leszedés irtó macera.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. január 14.

Fehereszti

2020. július 17.

Imádom a CN termékeit, de a 3 step crystalacok szerintem jobbak, mint ezek a one stepek. Tartósabbak, azoknak szebbek a színei is, nagyobb a színválaszték és nekem könnyebb valahogy vele dolgozni is. Ez sem rossz, de nem tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 17.

Ttimii

2020. június 29.

Egy pár one step lakkom van csak, de azokkal sokszor próbálkoztam, mert azthittem én rontok el mindig valamit, hogy hamar lepattogzik. Sok utánajárás és előkészítés után sem maradt fenn tovább másfél hétnél,de valamelyik már 2 nap után pattogott le...
A színük gyönyörű, bár eléggé eltér az online shopban látható színektől.
Viszont nagyon jól kötnek. A tartóssága miatt kap csak 3 csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 29.

A színük gyönyörű, bár eléggé eltér az online shopban látható színektől.
Viszont nagyon jól kötnek. A tartóssága miatt kap csak 3 csillagot.

bokihugi

2020. május 18.

Imádom! Kezdő készletet rendeltem, s teljesen kezdőként is használom egy ideje. 3 hét után csak lenővés van, semmi lepattogzás se felvállás. Pedig úgy használom ahogy le van írva, s azzokal, amiket a kezdő készletben kaptam. Tehát semmi mattítás vagy bolyhosítás, csak no buffer scrub-al zsírtalanítok és előkészítek. Aztán már jöhet a szín, nem kell alap, a végén egy fedő gél lakk, ami után nincs fiixálás. Nem mertem több színt rendelni, hátha nem válna be. Na de úton vannak már a nyári színeim.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 18.

norisz

2020. február 6.

Lassan 1 éve használok gél lakkot, otthon, magamnak apllikálom fel/le. Rengeteg márkát kipróbáltam, megtanultam mindenféle anyagú gél lakkal dolgozni, de a CN termékeit különösen imádom.
Mivel kezdő voltam, először One step lakkokat vettem. Nagy előnye, hogy az állaga sűrűbb mint a 3S lakkoké, ezért kezdőként könyebb lehet vele dolgozni. DE! Mind nekem, mind a körmös ismerőseimnek, barátnőimnek egyöntetűen az a véleménye, hogy önmagában el kell felejteni. Egyrészt a gél lakkozást magát nem véletlenül ajánlja minden márka 3 rétegben (alap + szín + fedő), szóval ha nem használunk alapot (én pl a CN Compact Base Gel-re szavazok) akkor ugyanúgy lejön, mint egy sima lakk, ez körömfüggő. Ha profi rakja fel, akkor is. Nálam egyrész ezért kap 4 *-ot, hiszen 2 hetet ígérnek vele, no hát nálam ez jó esetben 1 hét (plusz ha elkezd lejönni, hajlamos az ember tépkedni, amivel leszakíthatod a körömfelületet!!), másik negatívum az a 60/90 mp alatt köt ígéret, no hát ez nem igaz... :) Legalább 3-5 percet kell köttetni (ha 2 rétegben rakod fel, annyi pedig kell), de volt hogy többet. Összességében ugyanannyi időre jön ki a lakkozás maga, mintha alap + fedő kombót használnál..
Szóval a lakk maga kiváló, isteni színekben, az állaga pedig tökéletes kezdőknek (de haladóknak is egyszerűbb ezt használni:)) csak MUSZÁJ hozzá alapot és fedő lakkot (ebben a CN Cool Topra szavazok) használni. Így viszont akármilyen kihívásoknak is vetem alá a körmöm, 4 hetet is kibír, simán :) sokszor csinálom egyébként hogy felkenek egy színt, majd 1 hét múlva másik színt ráfestek és úgy is nagyon tartós marad.
Egyébként ha "belejött" az ember a gél lakkozásba (szerintem totál más mint a sima lakkal dolgozni) és van alap + fedő, bátran ki lehet próbálni a 3S lakkokat is. Ezek sem folyós állagúak, szóval könnyű vele az apllikáció, kicsit kevésbé sűrűek mint a One stepek, viszont sokkal nagyobb a színpaletta :)
Az alap + fedő kombó mellett szólva még egy apróság, a leoldás oldala.. Ha van fedő rajta, és érintkezel véletlenül acetonnal, nem fogja kár érni a körmödet, míg ha csak One step van, akkor megkezdi a felületet. Plusz ha van alap a körmön, és a gyorsaság kedvéért reszelnél az elején mielőtt leoldod, tudsz addig reszelni amíg le nem jön az összes szín a körömről - hiszen van még egy alapréteg legalul, ami pedig ezek után tényleg 3 p alatt leoldódik, és nem sérül a köröm.. de ez csak tipp azoknak, akik nem akarják megsérteni a körömfelületet de szeretnék gyorsan leszedni a géllakkot. :)
Összességében mindenkinek ajánlom a terméket, csak érdemes a kötelező köröket betartani (bufferelés, fertőtlenítés, utána alap + szín + fedő).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 6.

Louisa

2020. január 27.

Sajnos nem a crystalnailstol vasaroltam egy kezdo gel lakk keszletet. Viszont kivancsi voltam a markara, vettem 3 es 1 step verziobol is. Eloszor a hosszabb tartossagban bizva alakentem a masik marka base lakjat is, de nem birta semmivel tovabb mint a tobbi.
Aztan ugy vittem fel, ahogy a gyarto tanacsolja, vegulis ez volna a 1 step lenyege. Baromi jol birja, tobb mint egy hete fenn van, szep a fenye, nem repedezik. Ezentul mar csak ilyet fogok vasarolni, johet a szingyujtogetes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 27.

Antioxidánsok: Tocopherol, Retinol
Vitaminok: Tocopherol, Retinol

Nem szabványos INCI név. Színezékek összefoglaló neve.

Retinol a I v