Crystal Nails

Ár:   1550 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   körmös szakboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Madi, Módosítva: 2017. október 12.

Lelőhely:   körmös szakboltok, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Folyékony, lehúzható bőrvédő folyadék, mely megakadályozza, hogy anyag kerüljön az ujjakra, illetve a kutikulára.

bubilany

2018. szeptember 13.

Esssssssszméletlenül büdös dögszaga van, DE verhetetlen abban amire kitalálták. Egy üveg nagyon sokáig húzza, nem folyik össze-vissza és száradás után könnyű lehúzni a bőrről. 5*

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 13.

Madi

2017. október 14.

Büdös, de teszi a dolgát, gyorsan szárad, könnyen lejön. Az árával nem vagyok kibékülve, de meglátjuk, meddig bírja egy üveg.
Egyelőre 5 csillag, bár csodaszernek nem minősül és viszonyítási alapom sincs, hogy mennyivel jobb/rosszabb, mint más márkáké, de amint lesz, jövök és frissítek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 14.

Alkoholok: Alcohol
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

PVP 0 0

Emulzió stabilizáló, felületi hártyaképző és sűrűség szabályozó polimer (ismétlődő egységekből felépülő, nagyméretű molekula).