Crystal Nails

Ár:   950 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   körmös szakboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nicolebunny, Módosítva: 2015. november 19.

Lelőhely:   körmös szakboltok, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Weekly Top Coat-7 napig tartó fedőlakk

Hosszantartó fényes fedőréteg körömlakkra. Meghosszabbítja a körömlakk élettartamát. Magas fényt ad. Gyorsan szárad. Lakklemosóval könnyedén eltávolítható.

AnnaLAKK

2018. augusztus 24.

Nem rég vettem egy kis kiszerelést ebből weekly top coat lakkból. Két jó tulajdonsága van, vékonyan lehet felkenni és eszméletlen gyorsan szárad aminek nagyon megörültem, de sajnos amit ígér azt nem váltja be, két nap után már pattogzik le a körmömről a lakkozás. A sokkal olcsóbb essence sima áttetsző géllakával fedem ugyanazt a lakkot akkor 5-6 napot is kibír a lakkozásom, úgyhogy csalódás. Ha pár napra szánom a lakkozást valami buliszínt szeretnék akkor tuti jól fog jönni a gyors száradás miatt, viszont nem ezt ígérte ezért kap csak 2 csillagot. Ha átneveznék "rapid " lakknak jobban járna a cég :) több elégedett ügyfél újra venné a lakkot. ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 24.

Lina14

2018. június 16.

nekem aznap le lehet hőzni egyben az egész lakkozásomat, ha én nem teszem meg akkor magátol lepattan
pedig amikor kipróbáltam nem mosogattam, csak munkéában gépeltem egy kicsit
rettenetes a szaga, és elkeni a nyomdázást
soha többet

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 16.

pedig amikor kipróbáltam nem mosogattam, csak munkéában gépeltem egy kicsit
rettenetes a szaga, és elkeni a nyomdázást
soha többet

Pávácska

2018. február 13.

Már nem tudom elképzelni nélküle a lakkozást. Gyorsan szárad és szép fényt ad a manikűrnek. Hogy tényleg tartósabbá teszi a lakkot? Hát, azt nem mondanám, normál igénybevétel mellett 2-3 napig kopás és pattogzásmentes marad a manikűr, mint úgy általában nélküle is, viszont a gyors száradás miatt nekem teljes mértékben megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 13.

Madi

2017. október 19.

Gyorsan szárad és ennyi az összes pozitívum. Oldja az alatta lévő lakkokat, a nyomdát néha egyetlen húzással is elkeni. Ezen kívül semmivel sem tud többet egy akármilyen fedőlakknál, szerintem a fénye sem különleges, szimpla körömlakkfény, semmi extra ragyogás.
Múltkor anyukámnak festettem vele a körmét, az 5. napon már lepattant a végéből, pedig erős körmei vannak, szóval ez a hét nap is enyhe túlzás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 19.

Vadkuku

2017. április 12.

Semmivel sem tud többet, mint egy sima fedőlakk. Ugyanúgy 2-3 napig bírják vele a körömlakkjaim, mint fedőlakk nélkül. A csillogás is csak egy napig tart. Csalódás, nem veszem újra, de azért 2 csillag egy helyett, mert egy napig tényleg csodaszépen csillog. Egyébként nem is szárad meg valami hamar.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 12.

lenochka

2016. március 25.

Nagyon fényes és gyorsan szárad.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 25.

Nagyon fényes és gyorsan szárad.

nicolebunny

2016. március 1.

Véletlenül találtam rá egy drogériában, először azt hittem, géllakk, de az eladó felvilágosított, hogy sima körömlakk. Vasárnap festettem ki vele a körmöm (ma csütörtök van) és még mindig gyönyörűszép fényesek a körmeim! :) Lakkozásnál picit büdi, és oda kell figyelni, hogy ne tegyünk fel túl sokat, mert akkor egy-két bubi keletkezik. De vékony rétegben egyáltalán nem! Van olyan fénye, mint egy géllakknak. Megéri az árát, tartós, az egy hetet nem tudom, kibírja-e, mert alapvetően pár nap után megunom a manikűrömet, és átfestem :D Végre megvan a tökéletes fedőlakk számomra :)

UD: Azt még kihagytam, hogy eszméletlen gyorsan szárad, kopogósra szárít minden lakkot néhány pillanat alatt :O Nagyon durva... Egyszer vásárlás közben egy eladó is megkérdezte, hogy géllakkom van-e, és meglepődött, hogy nem... Fel kellett írnom neki a fedőlakk nevét egy cetlire, mondván, neki is azonnal be kell szereznie :D :D Ja, és november elején vettem, és most fogyott el. Újraveszem mindenféleképpen!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 1.

doradegyrmt

2016. január 24.

Sok fedőlakkal próbálkoztam már, de azthiszem megtaláltam az igazit! Gyorsan szárad, valóban tartós, nagyon is! Csak ajánlani tudom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 24.

szaboszilvia28

2015. december 20.

Nem vagyok túl elégedett vele. Egy rétegben is óvatosan kell felvinni,mert nagyon könnyen buborékosodik, ha pedig 2 réteget viszek fel, jól mutat, de ha megázik a kezem és felpuhul egy kicsit a körmöm, egyben lehúzható, teljesen feljö, akár egy fólia. Előnye, hogy nem pattog.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 20.

Illatanyagok: Ethyl Acetate, MEK, Isobutyl Acetate, Isopropyl Alcohol, D-Limonene

MEK i