Cuba Paris

Ár:   1690 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   százforintos boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bihelga, az összetevőket feltöltötte: Erika80, Módosítva: 2020. január 27.

Lelőhely:   százforintos boltok, online

Lancome La Vie est Belle jellegű illat.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Emma23

2023. január 20.

Már a harmadik üveget használom el belőle. Nem a legtartósabb illat de ár érték arányban nagyon megérni. Nagyon finom üde illata van

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. január 20.

mona82

2021. október 9.

Majdnem teljesen LVEB, számomra kevésbé fullasztó, szelídebb. Ruhán elég tartós, bőrről hamar elillan. Táskabarát 25 ml-s méretben is kapható, aminek személy szerint én nagyon örülök, mert elég hamar megunok egy-egy illatot és nem győzöm elajándékozni a maradékot 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 9.

Cabir

2021. április 27.

Ár-érték arányban jó választás. Édes, púderes illat - de én inkább akkor használom, ha otthon vagyok, vagy leugrom a boltba, alkalomra szerintem túl egyszerű. Van egy picit fura mellékillata, de ennyi pénzért kibírható. Közepesen tartós.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. április 27.

dorisz93

2020. október 26.

Az árához képest valóban egész tartós és intenzív illat, hasonlít a LVeB-re. Szeretem az édeskés illatokat, de mivel ekkora kiszerelése van, néha már unom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 26.

sweetnika77

2020. október 21.

Isteni illatta van,nagyon tartós az egész szoba tele van vele,a férjemnek is nagyon tetszik.Édes illat imàdoknak ajànlom.👍👍

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 21.

kjancsa67

Korcsoport: >54
2020. július 13.

A hasonlóság a La vie est Belle-lel vitathatatlan, kitűnő alternatívája a parfümnek. Sajnos a tartóssága nem ugyanaz, de ennyi pénzért nem is elvárható. Ettől függetlenül a reggeli 2-3 fújós sokáig kitart és ha napközben szükséges is utánafújkálni, ennyiért miért is ne?
Ezzel együtt nem valószínű, hogy újravásárolnám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. július 13.

Ezzel együtt nem valószínű, hogy újravásárolnám.

pirospipacsocska

2019. augusztus 16.

Hát sajnos ez a parfüm egyáltalán nem akar együttműködni az én bőrömmel! 😢Rajtam teljesen olyan illata van,mint a Lady million-nak!Édes,erős,harsány,fűszeres,amitől megfájdul a fejem!Szóval a 2 csillag a szép üvegnek,és a tartós illatnak szól!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 16.

nicolebunny

2019. július 5.

Nagyon jó illata van, a ruhámon egész nap érzem, persze néhány óra elteltével nem olyan intenzíven - de szerencsére ennek a parfümnek olyan masszív az üvege és a kupakja, hogy szemrebbenés nélkül hajítom bele a táskámba, a női táskák egyik legrémesebb képviselőjébe (súlyra is kb 4-5 kiló lehet néha:)), melyben megtalálható szinte minden :D Visszatérve az illatra, tényleg emlékeztet a La Vie est Belle-re de nem teljesen ugyanaz, de én még nem tartok ott, hogy egy parfümre tizen-huszonezreket adjak ki. 100 ml 2700 Ft, tökéletes. Mindent hoz, amit egy parfümtől elvárok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 5.

Jelizz

2019. március 7.

Engem nem vitt el sajnos :( szuper ara van es 100 ml tiszta haszon. Olyan edeskes-fuszeres-markans illata van , ha ilyen az igazi Lancome akkor NEKEM NEM KELL. Legnagyobb banatomra nem tartos maximum 1-2 oraig erzem utana semmi, pedig a csomagolasa es az uvegje is tetszik, elfujkalom de parfumre nem fogom a penzt sajnalni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 7.

Fancsaaa

2019. január 20.

Intenzív édes illat, sosem gondoltam hogy az ennyire édes illat tetszeni fog. Tavaly még az égnek állt a hajam az ennyire cukorszirupos illatoktól, most ezt egyszerűen imádom. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 20.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Linalool, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone, Coumarin, Citronellol, Citral

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.