Cuba Paris

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   százforintos boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Erika80, Módosítva: 2020. január 28.

Ár:   2000 Ft
Lelőhely:   százforintos boltok, online

Bonnieoo7

2021. június 19.

Megrendeltem, mire a következő délután szembe jött velem egy üzlet polcának legtetején figyelve rám. Azonnal megvettem, rendelés visszamond...illatolás... szerelem. Az ára is tökéletes, most nyárra megvan az illatom, noha őszinek érzem, valóban kékszőlős, nagyon zamatos.🍇
Nem hiszem, hogy csíkhúzós, de melegben nem is feltétlenül esik jól, ha fojtogat. Sohasem próbáltam még semmit a márkától, ez az első, de jól választottam úgy érzem, mert különleges, cseppet sem mondható tucatillatnak. Az üvege nem tetszik, pedig ötletes ez a szivar forma, és a név is telitalálat, de valahogy ez a flakon nem hajaz arra.
Valamire nagyon emlékeztet, azt hiszem a Carte D'or szőlős jégkrém volt ilyen úgy 20 évvel ezelőtt...gourmet csemege.😋
Egyébként hasonlít a kékes színátmenetes üvegű Missoni parfümre, ami vagy 8x ennyibe kerül, viszont az elég tartós illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 19.

AngelHeart80s

2020. május 27.

Mivel fás illatjegyekkel rendelkezik, ezt rendeltem, először mikor a kupakba fújtam megijedtem, hogy húsvéti kölni illata van, aztán másnap magamra fújva már tetszett, "idomult" a bőrömhöz úgy mond. Nem rossz és sokáig ki fog tartani!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 27.

Erika80

2020. február 2.

Naggyon finomságosan édeskés illatú parfüm. Közvetlen kifújás után még erősebb, talán ez a kékszőlőre hasonlító illat, amit az eredetinél oly nagyon emlegetnek, akkor mutatkozik meg. A kesernyés aroma (talán a keserűnarancs), a barack és rózsa elegye viszont jól érezhető benne. Egy ideig ezek az uralkodó jegyek, majd szép lassan teret adnak más összetevőknek is és a végeredmény ami a bőrön, ruhán sokáig érezhető egy nagyon finom, egységes édes, de nem geil illat. Virágos-gyümölcsös összetételű, de a lecsengésében a bőrömön meghatározhatatlanok a "résztvevők" és egy vagány, nőies nem hivalkodó illat leng lágyan körbe. Tetszik. Tartósságával sincs baj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 2.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Linalool, Cinnamyl Alcohol