Cuba Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   százforintos boltok, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 2 100 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Laci, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. október 25.

Lelőhely:   százforintos boltok, online
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 2 100 Ft

Thierry Mugler A*Men illatához közel álló orientális parfüm, hasonló illatjegyekkel.

Ár: 2 100 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

x

2017. június 28.

Szerintem jó Angel Man copy ez a Cuba, kis extra pacsulival hozzáadva meg végképp ütős. Ugyanaz a karakteres, világotfelforgató érzés, mint az eredetije.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 28.

CalMag

2015. június 9.

Ez valami borzalom...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 9.

Ez valami borzalom...

Laci

2013. szeptember 26.

Soha ne mondd, hogy soha! Ismerős mindenkinek eme mondás, mely most ide kívánkozik. Ősellenségem kevés van, tán csak 3, ebből egyik az Angel Man, mely sokszori nekifutásra is egy olcsó fertelemfergeteggé változott rajtam és utálták körülöttem is. Majd egyik illatportyám alkalmával adtam egy újabb esélyt, de a lötyi a ruhámon landolt, sutty az ingem már árasztotta is magából az angyali áldást, de kezdett tetszeni a dolog, nem éreztem azt a szúrós erőszakosságot, amit bőrön. Mire hazaestem, elhatároztam, ezt is megvesszük majd, max egy darabig nincs csirkemell. Na de aztán nem adtam fel és kutattam, rátaláltam a Prestige-re, a fragrantica véleményeire hallgatva megrendeltem potom 1890 jómagyarforintért, és vártam. Az Angelesek nagyon magasztalták, hú de jó, meg ilyen jó, olyan jó, lágyabb, kicsit édesebb, világosabb, undzóvájter...igaz. Nem hittem el, hogy ezért az összegért egy ilyen drága, igényes nyalánkságot lehet találni, ami szupertartós és minőségi. Ha még mindig utálnám a Muglerangyalt, akkor is menne rá az 5 csillag, mert ezt a komplikált illatot ilyen szépre elkészíteni tizedannyiért művészet. Érdemes kipróbálni, érdekelne vélemény, hogy tényleg labdába rúghat-e? Szerintem bitang nagy gól a Cuba-tól.
Update: végül összehasonlítottam tegnap az eredetivel ismét, most bőrön is. A Douglasos hölgy nem akart spórolni, rögtön 3x akart rámfújni belőle, de én sikítottam, hogy NEEE, egy is elég a 4-es villamos módszeres kiírtásához, köszönöm. Nagyon hasonló, az Angel-ben kivehető egy erőteljes kávés jegy, ami a Cuba-ban haloványan pislákol, ez nem is baj, nem rajongok a kávéért. Leszáradásában az Angel egy kissé dohos, pinceszagú pacsulis jegyet hagyott rajtam, melyet nem szívesen éreztem magamon, a Cuba pedig édeskés ámbrával cseng le, nincs ez a fura aroma. Ha választanom kéne, akkor Cuba. Szolídabb, de nem annyira, hogy az Angel-ért 12 ezerrel többet perkáljak és pinceszagú legyek. Csillagos 5 Cuba! Éljen a Dirty Dancing 2! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 26.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Cinnamyl Alcohol, Citral, Coumarin, Lyral, Benzyl Benzoate, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Linalool, Eugenol, Geraniol, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone