Cuba Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   százforintos boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Joe38, Módosítva: 2015. február 6.

Lelőhely:   százforintos boltok, online
Kategória:   Dezodorok

Fák, fűszerek, pézsma és vanília keverékéből.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Joe38

2015. január 25.

Számomra ez a dezodor egy nagy meglepetés!Az illatvilág Azzaro Chrome és Ck One turmix meghintve egy csipetnyi fűszerrel............szerintem nagyon férfias ,friss és modern.Mindazonáltal
kevés olyan dezodorral találkoztam ami a nap végén is hazaérve és levetkőzve is épp oly érezhető
mint a reggeli befújásnál!!!!Nagyon intenzív,tartós ,de mégsem kellemetlen és tolakodó illat!Nem vagyok egy nagy "Cuba" rajongó,de az árát ,az intenzitást tekintve - ráadásul Francia illatszerről beszélünk - engem meggyőzött!!!Tuti újra fogom venni ,sőt még a parfümön is elgondolkodtam!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. január 25.

Hidratálók: Propylene Glycol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

A bután igen gyúlékony, színtelen és szagtalan, könnyen cseppfolyósítható gáz. A kozmetikai iparban segédanyagként használják sprékben a többi anyag "kinyomásához" (propellant). Jellemzően hajtóanyagként használják a spray kiszerelésben kapható kozmetikai termékekben.