Cuccio

Ár:   1700 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   kéz- és lábápoló szakboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Puhapracli, az összetevőket feltöltötte: cardinale, Módosítva: 2015. november 12.

Lelőhely:   kéz- és lábápoló szakboltok, online
Kategória:   Kézkrémek

A rubinvörös gránátalma a természet leghatékonyabb antioxidánsát testesíti meg, ügyesen harcolva a károsító szabadgyökök ellen, a fiatalabb megjelenésű kezek érdekében.

Zsildom

2015. március 29.

Nagyon szeretem, pedig ezek a pipettás termékek az adagolásnál mindig megizzasztanak. Kellemes az illata és rendszeres használattal szépen karban tartja a kutikula bőrt. Nem olcsó, viszont cserébe luxus terméket kapunk.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. március 29.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol