Curél

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   55 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: cattitude, az összetevőket feltöltötte: Fiorentina, Módosítva: 2020. július 17.

Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Ceramiddal és eukaliptusz-kivonattal segít helyreállítani a bőr puhaságát és rugalmasságát.

Nem tartalmaz illatanyagot.

cattitude

2018. december 27.

egyik kedvenc kézkrémem lett, azonban ez se tett csodát. nagyon ácsingóztam rá, legutolsó japán tartózkodásom alatt nem vettem meg, de hozattam a barátommal. az egész majdnem olyan, mint a Dermax krém sűrűb, luxybb változata. meglehetősen sűrű, de nagyon könnyen kenhető és hamar felszívódik. nincs illatosítva, én személyszerint imádom a natúr illatát. a kezet puhává teszi és nyugtatja. a kiszáradt ujjaimat sajna nem gyógyítja meg. őszintén szólva így is nagyon szeretem használni, szóval legyen 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 27.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Borostyánkősav. Bár nem sok információt és kutatást lehet találni az összetevő bőrre gyakorolt hatásáról, e szerint a forrás szerint jótékonyan hat a pattanásokra, a túlzott sejtszaporodással járó bőrbetegségekre (pl. psoriasis vagy hyperkeratosis), öregedésgátló hatással bír, továbbá antimikrobiális és antioxidáns tulajdonsággal is rendelkezik, vagyis a kozmetikumokban tartósító funkciót is elláthat.

Nem szabályos INCI név. Lásd parabének.