CV Cadea Vera

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   7 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jibjab, Módosítva: 2013. április 23.

Kiszerelés:   7 db
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

35 éven felülieknek való ránctalanító kapszulla minden bőrtípusra Ginkgo kivonattal és Q10-el. Speciálisan az apró ráncok csökkentésére fejlesztették ki. Támogatja a bőr anyagcseréjét és megakadályozza az újabb ráncok kialakulását.

makrancos

2015. július 26.

Egyszerűen csodaszer...van, hogy adott helyeken bizsereg tőle a bőröm...szinte minden este használom. Néha reggel is főleg a téli időszakban...Szépen feltölt, önállóan vagy krém alá mindegy, mindig van a szekrényemben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 26.

lichtnori

2015. május 31.

Szuper! Ugyan úgy, ahogy a CV 35+ arclemosó kréme, tonikja és gyümölcs savas peelingje. Én reggel-este használom, és ahhoz képest, hogy kombinált bőröm van, a zsírosabb részeket sem zsírosítja tovább. Hamar beszívódik, önmagában nem ragad, csak ha még kenek fölé hidratáló krémet. Illata kellemes, igazából annyira enyhe, hogy fel sem tűnik. Nekem csodát tesz a bőrömmel, finom puha lesz. Mióta ezt a termékcsaládot használom, szép a bőrképem, egészséges, pattanás és kiütés mentes, puha és jól hidratált. Nekem ennél több nem kell. Ennyi pénzért simán megér egy próbát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 31.

Shennny

2015. április 5.

Up.: Tökéletes!!! :D

Az én 20 éves bőröm annyira brutál állapotban volt, hogy felért egy 40-esével :( Konkrétan megita a kapszula tartalmát 5 perc alatt. A hét után uppolok :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 5.

Up.: Tökéletes!!! :D

eveartstar

2014. január 10.

Ez egy nagyon lassan beszívódó olajos anyag, és nagyon fényes lesz tőle az arc, tehát nappalra egyáltalán nem javasolnám. Az illata sem a legkellemesebb. Viszont, ha szép feltöltődött bőrt szeretnénk látni az arcunkon másnap, akkor ezzel feltétlenül kenjük be magunkat. Nagyon jó állapotú lesz tőle a bőr másnapra és nagyon jól hidratál. Ez a ráncok elleni dolog szerintem nem működik benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. január 10.

bmariann

2013. július 2.

Az én bőrömre nagyon tömény, sűrű és olajos volt, ezért szörnyen fénylett tőle a fejem, így éjszakára használtam. Reggelre pihepuha, egyenletes, egészségesen csillogó és kisimult lett a bőröm. Nekem úgy tűnt, valóban halványítja, feltölti a ráncokat, de persze teljesen nem tünteti el, csodát azért ne várjunk. Mindazonáltal nagyon megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 2.

jibjab

2013. április 14.

Nekem kombinált bőrre kicsit dús, de krémbe keverve, főleg éjszakára vagy regeneráló pakolásként bevált. Anyukám rendszeresebben használja magában is és krémbe keverve is. Neki sokkal szárazabb és vízhiányosabb, érett bőre van. Ár/érték aránya meglepően jó, mivel 500 Ft körül van 7 napi adag. Anyu próbálta egyhetes kúraként és úgyis jó volt, de gyakran csak alkalmi kiegészítésként használ 1-1 kapszulát, ha intenzívebb ápolásra vágyik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 14.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ubiquinone, Ginkgo Biloba Leaf Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate