CV Cadea Vera

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Rege, Módosítva: 2012. június 6.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Olajos és krémtartalmú változatban kapható. Az INCI a krémes összetételét tartalmazza.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

TimeaZsofia

2018. december 21.

Tegnap vettem a Müllerben, az összetevőlistája egyszerűen gyönyörű. Persze nem ez, ami itt van, mivel ez a krémesé. Itt az olajosé:

Brassica Campesris Seed Oil, Isopropyl Myristate, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Tocopherol, Beta Sitosterol, Ascorbyl Palmitate, Squalene.

Rövid inci, tartósítószer nélkül, E és C vitaminnal, Vad-káposztarepce-magolajjal, Jojoba olajjal, Szkvalénnel. A szemfestéket tökéletesen eltávolítja. Először leszedem a szemfestéket ezzel, majd folytatom az arcom tisztítását olajos lemosóval.
A termék 2 hónapig őrzi meg a minőségét felbontás után, de mivel 50 db van benne, kb. pont addigra el is fogy. 5 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 21.

×haci×

2016. július 12.

Én is az olajos verziót próbáltam. Utázáshoz kerestem valami kisebb kiszerelésű lemosót, ez pedig adta magát. Nem volt jó választás. Az "illata" a gittre emlékeztet és hiába is tudom vele lemosni a szemfestéket, a túlzott olajosságával és szagával nem tudok kibékülni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 12.

Fenolia

2016. március 14.

Nekem az olajos van meg és nagyon nem szeretem. A sminket szépen lehozza, de annyira kényelmetlenül olajos lesz az egész arcom, hogy kibírhatatlan.Néha a szemem is irritálta .

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 14.

Picijenci

2013. szeptember 17.

Sajnos ez a vízálló szemfestékhez kitalált változat meglehetősen kényelmetlen mértékben túl-olajos, viszont a sminket végülis szépen és kíméletesen lehozza. Másik fajtáját nem próbáltam még.
Nálam az a menet, hogy ezzel kezdek minden este, eztán habzó lemosó, és még a tonik előtt általában egy papírtörlővel vagy zsebkendővel megtörlöm még a szemem, hogy a még mindig ottmaradó olaj is lejöjjön.
Kipróbáltam, ha nem törlöm le egyáltalán a maradékot, irritálja később a szemem, ahogy az ottmaradt olaj így vagy úgy mégis belekerül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 17.

narancsdzsem

2012. november 9.

Az enyhe kifejezés hogy "az egész szemkörnyék" fénylik tőle.. inkább az egész fejem! Ebben a kis korongban annyi olaj van, mint az állat. Gáz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 9.

Rege

2012. június 6.

Én a krémes változatot használom. 100% pamutalapú korongok, 100 db-ot tartalmaz a kiszerelés. Parfümmentes, aloe vera-kivonatot tartalmaz, nem kimondottan érzékeny a szemem, s ez nem is okoz irritációt. Összehasonlítva a Balea sminkeltávolító korongokkal, ezek jóval kisebbek (csak ezért mínusz 1 csillag), egy darab nekem nem elég, de ettől eltekintve elégedett vagyok. Az olajos verziókat kerülöm, mert nem szeretem ha az egész szemkörnyék fénylik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 6.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice

Glucoseból és kókuszolajból előállított kíméletes felületaktív anyag, tisztító. Erősen lúgos (pH 11.5-12.5), így legtöbbször citromsavval hozzák a termékek pH értékét a kívánt tartományba.

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.

Aloe vera növény leveléből származó lé. Vízmegkötő, gyulladáscsökkentő, antioxidáns és antibakteriális hatása van, valamint segíti a sebgyógyulást és általában a bőr regenerálódását is. Bár az aloe vera egyre nagyobb divat mostanában, Paula Begoun szerint tudományos kutatások nem igazolják, hogy hatékonyabb lenne a többi, hasonló tulajdonságokkal rendelkező összetevőnél (mint pl. a C-vitamin vagy a zöld tea).

Más néven gliceril monooleát. Glicerin és olajsav észtere, melyet a természetben előforduló, magas olajsav tartalmú zsírokból és olajokból nyernek. A sárgás folyadékot bőrpuhító (emolliens), emulgeáló és sűrítőszerként használják a kozmetikumokban.