CV Cadea Vera

Ár:   1250 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lavínia, Módosítva: 2018. február 21.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Púderes bőrradír granulátumok nélkül, enzimekkel és C-vitaminnal. Minden bőrtípuson használható. Finomabb, egységesebb bőrképet eredményez. Speciálisan az érett bőr higiénikus tisztítására kifejlesztve. Alaposan eltávolítja a felesleges zsírt, faggyút és az elhalt hámréteget. Segítségével kezelhetőek a makacs bőrproblémák és a bőr láthatóan szebbé válik.

• Az enzimhatás eltávolítja az elhalt hámsejteket peeling szemcsék nélkül.
  • A tenzidek gyengéden eltávolítják a szennyeződéseket és a faggyúlerakódásokat.
  • A C-vitamin ragyogó, friss hatást kölcsönöz a bőrnek.

Lavínia

2019. december 12.

Imádom!
Kíméletesen, de mégis alaposan hámlaszt, és még olcsó is.
Több évnyi egyéb termékekkel történő kísérletezés után tökéletes megoldás lett, az arcomon télen megjelenő száraz, hámló foltok ellen. Hetente akár többször is használom, és mindig pihe-puha bőr az eredménye, mindenféle irritáció nélkül.
Én nem úgy használom,a hogy a csomagoláson írták, hanem a kezembe kiszórt port, a nedves arcomra "paskolom" fel, majd majd a vízzel keveredve, krémes állagú lesz és szétkenem, a csomagoláson írt módon nekem mindig csomós lett, de ezzel a módszerrel nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 12.

Imádom!
Kíméletesen, de mégis alaposan hámlaszt, és még olcsó is.

havasikata

2019. július 11.

Nagyon jó termék, akár mindennapos használatra is. Kevés összetevőből áll, szépen frissíti a bőrt. Nem szárít, nem sérti fel a bőrt. Én már ezen kívül nem használok fizikai peelinget, inkább a kémiai hámlasztókra szavazok. De ezt feltétlenül ajánlom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 11.

mikkamakka75

2019. június 12.

Jó kis termèk. Kíméletesen tàvolítja el az elhalt bőrt, frissít, tisztít. Az eredmény sima bababőr. Az utóbbi időben a Daytox por àllagú enzimes peelinget hasznàltam, mert nekem az könnyebben beszerezhető volt, de hogy őszinte legyek, nem nagyon érzek különbséget a két termék között. Màrmint hatàsukban. Àrukban annàl inkàbb... ez annak a negyedébe kerül. Ennek fényében kaphatna akàr 5 csillagot is, de mivel (ideàlis esetben) nem az àrat csillagozzuk, a "csodaszer" meg azèrt nem itt kezdődik, kap tőlem egy erős nègyest. Jó termék, nna :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 12.

random

2018. november 26.

na ez tényleg használ. télen előszeretettel növeszt az arcom száraz voltokat, gyönyörűen megszünteti, viszont könnyű túlzásba esni vele, egy héten max 1x ajánlom. illetve én összekeverve használom ugyanezen termékcsalád gyümölcssavas peelingjével, ha nem olyan durva a helyzet (a kettő együtt valamivel gyengédebben hámlaszt, úgy vettem észre), és így tökéletes volt. tudom ajánlani, és ráadásul nem is drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 26.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Ascorbic Acid, Tocopheryl Acetate

Forrás: ITT

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

A proteázok fehérjebontó enzimek. A kozmetikumokban keratinoldó, exfoliáló hatásúak, ezáltal alkalmasak pl. korpás szeboreás bőrök tisztítás előtti felpuhítására.