CV Cadea Vera

Ár:   429 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2012. november 14.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Olajmentes, parfümmentes. Vízoldható Szemfestékhez

Kiszerelés: 100 ml

kincsö

2018. szeptember 14.

Nem tudom miėrt vettem meg .Ez kimėletlen nem kimėletes 😬 Azt hittem kimarja a szememet ez a rakàs ...Mėg màsnap is fàjt a szemkörnyėkem ės a szemem is .Nem ajànlom mėg kipróbàlàsra sem !!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 14.

Luckuska

2018. január 11.

Ár-érték arányban tökéletes. Szépen tisztít, és nem szárítja a bőröm, bár ha belemegy a szemembe akkor bizony tud csípni, de ezt leszámítva abszolút elégedett vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 11.

zsu814

2017. december 29.

Először csak az ára miatt vettem meg kipróbálni, többi márkához képest reális áron viszonylag nagy kiszerelésben kapható. Azóta is ezt használom, maradéktalanul leszedi a sminket, nem csak szemről (bár az arcot utána érdemes valami tonikkal áttörölni), nem csípi a szemet, szerintem ár-érték arányban a legjobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 29.

Csicsurilla

2017. március 7.

Félve vettem le a polcról. Kibontom, illatra kellemes. Raknám a vattára, hát telibe kifolyik úgy 2 hónapnyi lemosáshoz elég folyadék. Másik vattára raktam a megszokott mennyiséget, nem éreztem, hogy eláztatta volna. De mikor a szememhez tettem.. Én ilyet még nem éreztem.. ez HABZOTT!!!! nem viccelek ez a f.s HABZOTT!!! A szememen!! Ezen kívül a sima, nem vízálló spirált alig bírtam lemosni vele, konkrétan marta a szemem, a bőröm körülötte olyan vörös lett, hogy én még olyat nem láttam, és egyáltalán nem érzékeny a bőröm! Egy marékba férő óriás méretű csalódás az egész termék.. de ez a habzás.. mintha szappannal kenegettem volna a pilláimat, ott ült rajta a fehér hab..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 7.

Penge

2016. szeptember 30.

Nagyon jól leszedi a szemfestéket, nekem nem irritálja a szemem és nem is húzódik a bőröm, bár én mindig lemosom vízzel is a smink eltávolítókat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. szeptember 30.

okroseva

2015. május 12.

Nagyon szépen tisztít, nem szárít, bár egy icipicit csíp, ha belepancsolom a szemembe. Többször újravettem, jobban bevált más, drogériás terméknél.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 12.

valandil

2015. február 19.

nekem is csípi a szemem, az arcomra viszont nem olyan rossz .. remélem nem okoz majd pattanásokat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 19.

perectigris

2015. január 20.

Banyek, betévedtem valamelyik nap a müllerbe lemosóért, és siettem, így nem volt időm megkeresni, hogy miket írtatok ide... végzetes hiba! tényleg nagyon csípi a szemem, a kupakból meg folyik össze-vissza :( Pénzkidobás volt az az 500 ft is érte :'(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 20.

Rainbow7

2014. szeptember 4.

Kíméletes??? Ez minden csak nem kimeletes..nincs erzekeny borom. De ez szabalyosan marta a szemem es kornyeket. 1/5
Update. Ugyanezt tudom elmondani megint. Hiaba nagyon olcso de a legrosszabb. Mar elso par hasznalat utan elraktam, de most h elfogyott a Garnier micellas vizem, elo kellett ezt vennem. De meg mindig nagyon csipi a szemem es kornyeket. Mintha szurkalnak, nagyon rossz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. szeptember 4.

dalma77

2014. május 25.

Én felvizezve használtam, fele-fele arányban, de még így is marhára csípte a szemem és a használata után húzódott is a bőröm.
A sminket szépen leszedte egyébként.
,,Kíméletes,,.Bele sem merek gondolni, milyen lehet a nem kíméletes verzió.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. május 25.

A sminket szépen leszedte egyébként.
,,Kíméletes,,.Bele sem merek gondolni, milyen lehet a nem kíméletes verzió.

Antioxidánsok: Punica Granatum (Pomegranate) Fruit Juice
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Butylene Glycol, Sodium Lactate, Sodium PCA, Glycerin, Pantolactone, Fructose, Inositol, Lactic Acid, Urea
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide

Gyümölcscukor. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló összetevő.