CV Cadea Vera

Ár:   325 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   1 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kneva, Módosítva: 2017. július 2.

Kiszerelés:   1 db
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Vízhiány

Limitált kiadás

A CV Express H2O szövetfátyolmaszk gránátalma és sóska kivonattal azonnali segítség a kiszáradt bőrre, minden bőrtípusra. Nedvesítő és élénkítő hatással. Felfrissíti a fáradt bőrt, élénkíti és emellatt ragyogó friss megjelenést biztosít számára, csupán 10 perc alatt. Értékes gránátalma kivonatot tartalmazó összetétel, intenzíven hidratál és védi a bőrt a kiszáradástól. A sóskakivonat láthatóan élénkíti a bőrt. A panthenol megnyugtatja a stressz hatásának kitett bőrt és támogatja a bőr regenrálódását. Eredmény: Ragyogóan szép, élénk és bársonypuha bőr.

Bőrtűrőképessége bőrgyógyászatilag tesztelt.

PlAdrienn1988

2018. augusztus 3.

Az arcmaszkok közül a favorit :) Nagyon jól hidratál

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

Az arcmaszkok közül a favorit :) Nagyon jól hidratál

Dorcsa

2018. június 10.

Nekem nagyon bejött. Először meglepődtem, hogy milyen vékony az anyag, de a cucc, amivel át van itatva nekem nagyon bejött. Szépen hidratál és semmi gondot nem okozott. A tegnapi Müller szombaton is vettem megint belőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 10.

Martu0508

2018. június 9.

A maszk szuperül hidratál, teszi amit kell, viszont nagyon kènyelmetlen a viselete. Nem tudom, kikre tervezik ezeket, de a szabása miatt sosem fogom ùjravenni (ès ez igaz az összes CV fátyolmaszkra).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 9.

rtteszvesz

2018. június 6.

Nagy reményeket fűztem hozzá, de nekem sajnos pattanásokat okozott... Így felejtős. Biztos, hogy ez 3 különböző alkalommal próbáltam :(.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 6.

umpalumpa

2018. március 12.

Nagyon fogom sajnálni, ha már nem találok belőle a boltban, ugyanis nagyon szerettem ezt a maszkot.
Egy alkalommal használtam, de olyan látványosan javított a bőrömön, hogy öröm volt nézni és tapizni. Egy nagyon fárasztó nap végén pakoltam magamra a kisfiam örömére (imádja ezeket megnézni, fogdosni, kipróbálni és figyelni rajtam :)).
Úgy néz ki elég nagy az arcom :P, mert két oldalt az arccsontomnál nem feküdt fel teljesen és szét kellett tépnem az orr és szem résznél a jobb tapadás miatt. Aztán ezzel már nem volt probléma. Elég sok volt a kence benne, de nem folyt mindenfelé, szépen felszippantotta a fátyol és arról a bőröm. Nem csúszkált! Ez nagyon nagy piros pont nálam. Jó érzés volt, amíg fent volt, nem akartam 5 perc múlva letépni. Levétel után pirosság-mentes, nyugodt, hidratált, kicsattanó arc nézett vissza rám a tükörből. A teljes beszívódás után már csak egy kis olajat tettem rá és így bújtam ágyba.
Másnap is látszott a feltöltöttség, bár fáradt voltam, ami szintén látszott, de a hidratáció a csúcson volt.
Szívesen vennék még! Csillagos ötös!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 12.

Szívesen vennék még! Csillagos ötös!

birdie

2018. február 13.

Remek kis maszk ez. Kicsit vékony, féltem, hogy szétszakad miközben szedtem szét, de bőségesen át van itatva, szóval igazából nincs hátránya a vékonyságnak. Szépen feltöltötte azokat a ráncaimat, amelyek a szárazság (kevés vízivás) miatt vannak az arcomon. És utána még napokig láttam a hatását. Valamint éreztem is, mert puha, sima az arcom utána még napokig. Bár amikor levettem a maszkot, olyan fura, majdhogynem érdes tapintása volt a bőrömnek, de pár óra múlva hihetetlen bársonyos lett. Szóval szerintem hetente feldobok egyet. Ja, és mindezt egy cappuccino áráért. Egyértelműen ötös!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 13.

Kremcica

2018. január 3.

Jó kis arcmaszk, nem okozott semmilyen problémát ellenben nagyon jól hidratált és még csak nem is ragadt nagyon. Nekem két alkalomra is elég volt annyi anyag van benne. A szabása is jó, szépen rásimult az arcomra. Nem életem maszkja, de az ár/érték arányban szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 3.

mesiikee

2017. október 29.

Akciósan szereztem be de biztos hogy veszek még, nagyon szépen hidratálja az arcom és bőségesen át van itatva ez a maszk. Levétel után ragacsos érzetet hagy de este használtam utána még felkentem az éjszakai krémem így utána már nem éreztem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 29.

Petrappp

2017. szeptember 21.

Jó kis maszk, ugyan vékony a szövet de sok krém van rajta. Fél órán át hagytam fönn, de maradt még krém a szövetben, azzal áttöröltem még az arcom és a nyakam. Szépen feltöltötte az arcomat, nem okozott pirosságot, az illata is kellemes. Sajnos nagy volt rám a maszk, ezért azt hiszem, nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

Doridia

2017. szeptember 15.

Tulajdonképpen szuper kis maszk, de a neogence N7 maszkok után próbálva érzem a különbséget. Ár-érték arányban viszont nagyon megéri. Kicsi ragacsos érzés marad az arcon a maszk levétele után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 15.

Gyulladáscsökkentők: Epilobium Angustifolium Flower/Leaf/Stem Extract, Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract, Lonicera Japonica Flower Extract, Dipotassium Glycyrrhizate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Panthenol

Lásd még: algakivonat.

Yukon folyó környékéről származó gyógynövénynek, a füzikének a kivonata, ami Paula Begoun szerint kiváló antibakteriális, antioxidáns és irritáció ellen védő alkotóelem, noha hivatalosan csak "bőrápolónak" nevezik.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

A sóska egy alfajának a kivonata. A CosIng besorolása szerint bőrkondícionáló és nyugtató összetevő. A Wikipédia szerint a sóskának magas a C vitamin tartalma (antioxidáns hatás) és sok ásványi sót, vasat, meszet és foszfort tartalmaz.

A japán lonc virágának a kivonata. Paula Begoun információi szerint bőrnyugtató és antimikrobális hatással bír, illetve gazdag antioxidáns hatással bíró flavonoidokban és szaponinokban. Meglepő módon gyakran tartósítószerként szolgál a kozmetikumokban. A virágban ugyanis a parabén egy természetes formája található meg, a parahydroxy benzoic acid (PHBA), ami bár nem teljesen azonos a mesterséges parabénekkel, ugyanazt a benzol gyűrűt tartalmazza, ami az egészségügyi kockázatokat felveti. Szóval parabén álruhában. Ha az egyiket elkerülöd (ami egyébként nem feltétlen tudományosan alátámasztott, itt írtunk többet róla), akkor a másikat is érdemes.

Egy Japánban őshonos fűszer- és gyógynövény, a japán vagy sanshō bors kivonata. E szerint a forrás szerint az E-vitaminhoz hasonló antioxidáns hatással bír, viszont Paula Begoun szerint irritáló hatással lehet a bőrre. Az INCIDecoder szerint viszont leggyakrabban antibakteriális és természetes tartósító hatása miatt használják, és része egy Koreában népszerű, Euro-Napre néven futó három növényi kivantból álló (Usnea Barbata és Pulsatilla Koreana-val kombinálva) tartósítószernek.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak