CV Cadea Vera

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   50 db   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Vicamici, Módosítva: 2017. március 7.

Kiszerelés:   50 db
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál

Aloe Verával átitatott szemfesték lemosó korongok, vízben oldódó szemfestékekhez.

SzTellsIt

2017. március 12.

Borzalmas csalódás. Megbántam, hogy pénzt adtam ki rá.
1. A korongok vékonyak és tocsognak a folyadékban (konkrétan ha jobban megnyomom akkor folyik le a bőrömön).
2. Ha kettő összetapad, akkor nemhogy nem távolítja el a sminket csak keni össze-vissza, nem tudom miért.
3. A vízálló szempillaspirállal nem tud elbánni. Akárhogy tisztítottam vele a sminket, másnap reggel mégis pandaként keltem fel.
4. A rengeteg folyadékot képtelenség kontrollálni rajta, belemegy a szemembe, ami nagyon kellemetlen.
5. Relatíve sok korongot kell elhasználni ahhoz, hogy le tudd mosni vele a sminket.
6. Az illata kellemes, ez az egyetlen pozitívuma

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 12.

Borzalmas csalódás. Megbántam, hogy pénzt adtam ki rá.
6. Az illata kellemes, ez az egyetlen pozitívuma

Vicamici

2017. február 26.

A szemfestéket lehozza, de nagyon vékonyak, kicsik a korongok, és csúszósak, ezért nehezebb használni. Az illata tűrhető, de én nem kedvelem. Olajmentes anyag van rajta, a szemkörnyékemet nem szárítja. Nem tudok rá nagyon rosszakat mondani, de többet nem veszek ilyet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 26.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin