CV Cadea Vera

Ár:   €7   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2020. május 26.

Ár:   €7
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A feszesítő szérum-koncentrátum precíziós applikátorával egy nagyon hatékony ápolás, amely azonnal láthatóan feszesíti a homlok, a szem és az ajkak problémás területeit.

• Dynalift (Aqua, Sodium Polystyrene Sulfonate, Sorghum Bicolor Stalk Juice, Glycerin): Poliozidokban gazdag tarka cirokléből és enyhén viszkózus segédanyagból áll. Rugalmas bevonatot képez a bőr felületén, amely azonnali és tartós feszesítő hatást fejt ki.

csaktom

2020. május 26.

régebben 10 ml-es, injekciós fecskendőre hajazó csomagolásban lehetett kapni ugyanezzel az összetétellel a müllerben, én azt használtam

úgy kell elképzeni, mint egy vízbázisú, olajmentes hialuronos szérumot, ami száradás közben egy olyan térhálós szerkezetet alakít ki, ami fizikailag feszítő hatást fejt ki a bőrfelületen, kb úgy, mintha egy ragasztó száradna rá, csak ez nem ragad :) egy nehezen leírható kellemes érzet marad utána, én nagyon szerettem használni, bár viszonylag ritkán használok önmagában csak hidratálást, általában akkor vetettem be, ha nem mindennapi módon kellett emberek közé mennem. kicsit feszélyezett a miniatűr kiszerelés, és az ehhez képest viszonylag borsos ár, de ezt azóta javította a müller, így már tökéletes lesz számomra

a kellemes komfortérzet miatt azoknak is tudom ajánlani, akiknek még nincs szükségük látható feszesítésre, sztem ez egy pluszt hozzátesz a hialuronos hidratáló szérum műfajhoz. én eddig hidratálásban inkább az öregedésgátló hatással is rendelkező hatóanyagokat részesítettem előnyben, mint a csiganyálka és a rezgőgomba kivonat, ez az első hialuronsavas / aminosavas hidratáló szérum, aminek olyan hatását tapasztaltam, h látom értelmét a használatának, bár a szívem csücske az lenne, ha az előbbi hidratáló hatóanyagokat párosítaná össze egy gyártó a tarka ciroklével. viszont hosszú távú hatása nincsen, a leírásban szereplő tartósság néhány órában értendő és nem tudom, h muzsikál rétegezve.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 26.

Antioxidánsok: Hydroxyacetophenone, Calcium Ascorbate, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak