CV Cadea Vera

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mignon89, Módosítva: 2014. augusztus 26.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Vitalizáló és frissítő hatás a koreai ginseng-kivonat tartalmú arcvízzel.

A CV Élénkítő arcvíz vitalizáló hatású, minden bőrtípusra alkalmazható kozmetikum. Az alkoholmentes összetétel alaposan és egyben kímélő módon távolítja el a szennyeződéseket és az elhalt bőrsejteket. A koreai ginseng-kivonat tartalma segít megőrizni és javítani a bőr rugalmasságát. Érezhetően vitalizáltabb és simább bőrt eredményez.

A revitalizáló és szabadgyöklekötő tulajdonságokkal rendelkező ázsiai gyökérkivonat segíti a kollagénképződést, sejtméregtelenítő és bőrirritáció-csökkentő hatással rendelkezik.

viva885

2019. május 13.

Szépen tisztít, hidratál, sminkelés előtt a legjobb és nagyon jó illata is van. Kevés is elég belőle és az egész arcot szépen le lehet tisztítani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 13.

PixieCat

2018. szeptember 15.

Nagyon szeretem, mert nincs benne alkohol és tonik és micellás víz egyben, nagyon szépen eltávolít minden koszt vagy sminket az arcomról. Ha túl sokat teszek a vattakorongra, akkor tényleg furán habzik, de a garnier micellás vizem is ezt csinálta, úgyhogy nem tudom, mit gondoljak a jelenségről :) Átlagosan jó tonik, de nagyon olcsó, ezért 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 15.

enikova

2017. november 9.

Átlagos. Én sem vagyok célcsoport, de a szimpatikus összetevők miatt vettem meg. Kellemes állaga van, szemfestéklemosónak is ezt használom, nem csíp, nem irritál. Tisztít ugyan, de a szemkörnyéket kivéve én utána még tonikot is használok, mert ez több vattakoronggal áttörölve sem szedi le teljesen a sminket. Ár-érték arányban hozza, amibe kerül, nagy, gyulladt pattanásaim és mitesszereim nem nőnek tőle, úgyhogy 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 9.

Zsofffii

2017. szeptember 6.

Én sem tartozom a célcsoportba, viszont utazás előtt megláttam és vettem egyet! Ez 2 éve volt!
Imádtam az illatát, jó érzés volt megtisztítani vele az arcomat! Azóta mindig újraveszem!
Sajnos pár dolgot megváltoztattak benne, más lett pl. az illata.... Az ő ára is nagyon jó!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 6.

cintialaura

2017. augusztus 13.

Bár nem tartozom a célcsoportba, de éppen ebből volt mini kiszerelés, így elhoztam ezt. Szépen leszed mindent, de nekem túl ragacsos érzetet hagy, emiatt nem is használom. Még jó, hogy csak a minit vettem meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 13.

fuufanni

2017. január 1.

Szépen tisztítja a bőrt, én nyáron használtam olyankor a kevesebb sminket szépen lehozta, tiszta friss érzést hagyott, elég illatos, akinek érzékeny a bőre az illatanyagokra szerintem jobb ha elkerüli, de nekem nagyon bevált!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 1.

Odi

2016. szeptember 28.

Csak pozitívan tudok nyilatkozni róla! Kellemes illat, nincs irritáció. Biztos, hogy még veszek belőle!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. szeptember 28.

Detti

2016. július 8.

Ajándékba kaptam, és nekem bevált. Kellemes illata van, és nem irritálja a bőrömet. Mondjuk én használat után lemosom vízzel az arcomat és csak utána krémezek. A sminklemosó tej után mindig képes még plusz szennyeződést eltüntetni rólam, valószínűleg ezért is van az a berögződésem, hogy ezt még jó vízzel is öblíteni. :) Valószínűleg ő is állandó lakója lesz a fürdőszoba polcomnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 8.

kriszta0

2016. március 11.

Kis kiegészítés: Anyumat is megleptem eggyel, de ő azt mondta, hogy este, reggel, aztán megint este lemosta vele az arcát és elkezdett tőle kiszáradni a bőre, ezért kicsit pihenteti. Mondjuk neki eléggé érzékeny bőre van. Gondoltam leírom ezt is, hátha hasznos lehet valakinek. Nálam változatlan a helyzet. :)

Update:
Az illatával még mindig nem barátkoztam meg, de ez legyen a legkevesebb... :) Nem szárít, én úgy vettem észre, hogy puhítja is a bőröm. (Egyszer, nagy rohanásomban elfelejtettem hidratálót használni utána, kicsit féltem, hogy ára lesz, elkezd kiszáradni a bőröm...pedig nem!)

A mai napon sikerült beszereznem a nagy kiszerelést potom 300 Ft-ért!! :) (Akciós volt)
A legjobban az tetszett meg benne, hogy alkoholmentes, ezért (és persze leginkább az akciós ára miatt) 2 db-ot vásároltam belőle, problémát nem igen okozhat. Az illatárt nem rajongok, de nem az illata miatt vettem meg, így számomra ez nem olyan nagy tragédia.
Nem lett száraz a bőröm a használata után, pedig használtam előtte 2 lemosót (így a tisztítóképességéről most nem tudok nyilatkozni, hiszen a lemosók megtették hatásukat). Nekem egy iciri-picirit csípte az arcom, de ez valószínű azért van, mert most nagyon száraz és meghurcolt a bőröm!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 11.

Update:

ZsoZsi35

2015. augusztus 31.

Kíváncsiságból vettem meg, elsőre a kicsi kiszerelést. A habzó arclemosót imádom, az arckrém is bejött, gondolom megnézem az arcvizet is közelebbről. Tegyük hozzá mindezt úgy, hogy alapjáraton nem vagyok egy nagy tonik, arcvíz használó. Micellás vizet használok körülbelül 1 éve, de előtte évekig nem használtam ilyen szereket. Az illata ugyanaz, mint a társaké, ez egy plussz pont, mert nekem nagyon bejön. A hatása érezhető, hatékonyan leszedi a szennyeződéseket (még úgy is, hogy először a habzó arclemosóját használom, aztán micellás vizet és végül őt), és érezhetően húzza a bőrt, de ez egyáltalán nem kellemetlen. Jó kis termék, és az ára sem horror, sőt. Amint elfogy a kicsi kiszerelés jön velem haza a nagy.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 31.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Pantolactone
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.