CV Cadea Vera

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mignon89, Módosítva: 2014. augusztus 26.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Vitalizáló és frissítő hatás a koreai ginseng-kivonat tartalmú arcvízzel.

A CV Élénkítő arcvíz vitalizáló hatású, minden bőrtípusra alkalmazható kozmetikum. Az alkoholmentes összetétel alaposan és egyben kímélő módon távolítja el a szennyeződéseket és az elhalt bőrsejteket. A koreai ginseng-kivonat tartalma segít megőrizni és javítani a bőr rugalmasságát. Érezhetően vitalizáltabb és simább bőrt eredményez.

A revitalizáló és szabadgyöklekötő tulajdonságokkal rendelkező ázsiai gyökérkivonat segíti a kollagénképződést, sejtméregtelenítő és bőrirritáció-csökkentő hatással rendelkezik.

0bikbik0

2015. augusztus 22.

Nyaralásra véletlenül nem vittem magammal tonikot, arcvizet. A közeli Müllerben ez volt az egyetlen kis kiszerelésű, barátságos összetevőjű,és nem vagyonokba kerülő arcfrissítő valami, hát megvettem. Nagyon nem bántam meg, sőt, azóta már újravettem a teljes kiszereléssel is. Szuperül frissít, eltávolítja a lemosómaradékokat, nem irritál, nem szárít. Finom, kellemes illata van. Reggel, este használom, néha napközben is áttörlöm vele az arcomat (ha nincs rajtam smink), így mondjuk gyorsan fogy :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. augusztus 22.

lichtnori

2015. május 29.

Jó. Nagyon jó. Magasan veri a pl. a Nivea vagy Garnier tonikokat. A krémes arclemosójával együtt használom és nagyon meg vagyok elégedve. Enyhén illatosított, felkenés után már nem is érezni. Finom, elegáns illata van. Nem csíp, nem irritál, nem szárít és nem is zsírosít, viszont frissíti a bőrt. Használat után finom puha lesz tőle a bőröm. Azt hiszem megtaláltam életem tonikját, a fene se gondolta, hogy az egy Mülleres saját termék lesz! 595 Ft-os ára pedig vicc kategória. Már a krémes arclemosójához is írtam, hogy ennyiért simán megér egy próbát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 29.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Pantolactone
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.