CV Cadea Vera

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   3 db   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: momo, Módosítva: 2012. február 23.

Kiszerelés:   3 db
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

DianaS

2020. március 31.

Nem az én elvárásaimnak való. 36db kis kör tapasz van benne, mindig éjszakára tettem fel, a pattanásokat nem visszahúzza hanem felgyorsítja a lefolyásukat úgymond kifakasztja és mintha lassabban is gyógyultak volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 31.

Akara

2017. szeptember 4.

Praktikus, jó megoldás a nagyobb gyulladásokra, illetve azokra is, amik kifakadtak. A zselés változat is nagyon jó, de ott meg kell várni, míg megszárad a gél, addig pedig maszatol, és ez tovább is fentmarad. A hatása nagyjából ugyanaz, csökkenti a gyulladást, nyilván nem nyírja ki egyből a pattanást, de 2-3 éjszaka alatt jó eredményt lehet vele elérni, hegmentesen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 4.

tara95

2017. június 25.

Összetevők alapján szinte ugyanaz mint az isana, ami remekül bevált. Van most az orrnyergem mellett egy akármi, mivel az isana elfogyott, kipróbáltam ezt mert fél áron ugyanazt kapjuk, ezt is koreában gyártják. Egyelőre kb semmi változás, de egész éjszaka rajta lesz, bízom benne, mert a másik is nagy-nagy kedvenc lett. Addig kap egy hármast.

Azt kell, hogy írjam, feleannyira teljesít jól...mondjuk azt hozzá kell tenni, hogy soha nem volt még ilyen értékeny helyen (pont nyomja a szemüveg) pattim és nyilván a folyamatos fizikai dörzsölés miatt rosszabb, illetve tényleg nagyon csúnya. Azonban az is igaz, hogy ha már megpiszkálod a pattit (ahogy egyébként hivatalosan is használni kell) akkor mivel hidrogél tapaszt, kiszívja a vizet, gennyet stb-t és az isana eddig ezt meg is tette, ez viszont nem. 1*

Na jó, gyanús, hogy két ki tapasz kellett ugyan, de már nem gyulladt a terület, csak egy kis seb. Hmmm.

Közeledik....közeledik....minden hónapban itt van, amit a kis pattik is jeleznek. Nos, határozottan JÓ ez a cucc, kinyomás után feltéve reggelre nincs gyulladás.

Neeem neeem nem hiszem el :( maradok az isanánál, semmit nem használ kb...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 25.

Neeem neeem nem hiszem el :( maradok az isanánál, semmit nem használ kb...

Avellana32

2017. február 10.

Nagyon jók a tapasztalataim ezzel a tapasszal :) Könnyű felhelyezni, egész éjszaka a helyén marad, és látványosan sokat javított a gyulladt, piros pattanásaimon már az első használat után is. Ráadásul az ára is nagyon kedvező.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 10.

ftmea13

2016. augusztus 23.

Nem mondom rossz terméknek, sőt, mert valóban egy éjszaka alatt levitte a gyulladást a pattanásomról. Viszont teljesen ugyanaz, mint a gél változata. Plusz pont ennél, hogy valóban nem esik le az arcomról még reggel se, nagyon jól tapad. Levétel után, valóban ott marad egy kis ragasztó, de arctisztítás és nekem el is tűnt. Negatívum, hogy pl a második tapasznál, amit tegnap este a fejemre raktam, nem simult ki teljesen és volt egy kis gyűrődés, amitől egyből leesett, lehet csak én vagyok a kétbalkezes és nehezen raktam fel, nem tudom, de már a papírról levétel is nehézkes:D Ettől függetlenül teszi a dolgát, jó termék:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. augusztus 23.

almarek

2013. december 17.

Nekem a hátamon szokott néha kijönni egy-egy gyulladtabb pattanás. Mindig ezzel orvosolom a problémát. Semmi macera, csak rányomom ezt a pici tapaszt, és pár nap alatt eltünteti. Nagyon erősen ragad, meg sem moccan a helyéről, amíg én le nem szedem. Olcsó és hatásos, garantáltan újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 17.

Beleza

2013. november 9.

Már másodszorra veszem meg, nem hittem, hogy működni fog, de működött!nagy, mély, ronda, vörös, fájó pattanások olykor-olykor ugyanazon a helyen visszatérnek, rányomom ezt (nem is látszik, mert ugye átlátszó a tapasz), és 2 nap alatt elmúlik, vagy jelentősen csökken a mérete, ami ilyen pattiknál már megváltás.600 ft a müllerben, de mindig alig van belőle, kb az utolsó darabot szoktam elhozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 9.

Orchid

2013. április 18.

Már nézegetem egy ideje ezeket a tapaszokat, de egészen a tegnapi napig nem mertem megvenni. Először a Balea-t néztem ki, de 899 Ft-ért sokalltam, ez pedig mindössze 565 Ft volt.
Még mindig problémás a bőröm, de olyan igazi nagy, gyulladt pattanás havonta 1x 2x jelentkezik, januárban volt olyan, amivel kereken 3 hétig kínlódtam, és azóta is egy nagy lila heg emlékeztet rá. Pár napja pedig egy újabb ilyen jellegű jelent meg az államon... de éjszakára rátettem egy ilyen tapaszt, amit most vettem le nemrég és legalább 70%-kal kisebb lett! 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 18.

Stilllearningthings

2013. január 30.

Nekem bevált. Estére felteszem, és másnapra van hogy a felére is csökken a pattanás. Ha ez nem lenne, elkezdeném nyomkodni, aztán meg seb lenne belőle. Egy sebet nem lehet eltüntetni sminkkel mert undorító lesz, de ez felére csökkenti a pattanást, nem lesz olyan púpos és simán le lehet fedni sminkkel a pirosságot. Eddig még nem találtam semmit ami ennyi idő alatt ilyen változást csinált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 30.

yaya

2013. január 14.

Én a müllerben vettem még egy hónapja ..és csak akkor használtam amikor már kijött egy pattanás. reggel mikor felébredtem és lehúztam akkor valamikor le tudta szedni az egész pattanást de valamikor csak szétnyomta és lehúzta a bőrt is a pattanással együtt és maradt egy nyoma tőle..valamikor meg leszedtem és még vízzel sem tudtam normálisan lemosni az arcomom maradt ragacsot

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. január 14.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Allantoin