CV Cadea Vera

Ár:   350 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   25 db   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ennie86, Módosítva: 2017. november 20.

Kiszerelés:   25 db
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Limitált kiadás

Ápoló hatású tisztítókendő hosszan tartó hidratáló hatással, sheavaj és kókusz illattal.

• eltávolítja a vízálló sminket
  • gyengéden és gyorsan tisztít
  • felfrissült és ápolt érzetű bőr
  • rendkívül kíméletes a szemkörnyékhez
  • finom szálakból készült, szuperpuha anyag

Bőrbarát jellege dermatológiailag tesztelt.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

orsipanka

2019. november 21.

Eleinte megcsapott a cukorkaillat, de már hozzászoktam, nincs vele bajom. Utazásokhoz használom. Szépen eltávolítja a sminket, jól tisztít, nem irritál, eléggé nedves.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 21.

viewxy

2018. szeptember 2.

Nem jött be. Én nem érzem puhának ezt az anyagot és elég száraznak éreztem a lapocskákat, nem igazán hozta le a sminkem csak dörzsölve, de akkor meg úgy éreztem mintha durva száraz törölközővel szórakoznék. Lehet csak én vagyok túl érzékeny erre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 2.

szabofannika0215

2018. július 1.

A cukorkaillat teljesen elviselhető, megérte az árát!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 1.

A cukorkaillat teljesen elviselhető, megérte az árát!

natasa

2018. március 29.

Egész jó kis tisztító kendő, de ez az "illat"....Oké, tudom, nem én vagyok a célcsoport, elmúltam már 25, de szerintem huszonévesen még inkább berzenkedtem volna ettől a műcukorka illattól. Nekem nem jött be. Egy arctisztítónak vagy friss, tiszta illata legyen, vagy semmilyen. De semmiképp ne legyen ilyen gejl...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 29.

Stofabarbara

2018. február 14.

Nagyon szeretem, mert kellemes illata van és jól eltávolítja a szempillaspirált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 14.

kotku

2018. február 6.

Imádom! Kellemes illata van, nagyon puha és jól eltávolítja a szempillaspirált is irritáció nélkül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 6.

fdorottya

2018. január 17.

Nagyon nagyon jó termék! Mindent leszed! Kellemes illat. A lapok strapabíróak. Nem szárítja a bőrt! Megéri a 325 forintot! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 17.

Luxuryfashion01

2017. december 6.

Egy álom! Nem ragad , egyszerűen el lehet vele távolítani a vízálló sminket is . Ár érték arányban jobb terméket nem is ismerek a piacon . Nem mellesleg az illata nyugtató , bársonyos :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 6.

Antioxidánsok: Tocopherol

Squalane eo 1 0