Dabur

Ár:   2650 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   bioboltok, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Maniac, az összetevőket feltöltötte: Pancsika, Módosítva: 2013. április 16.

Lelőhely:   bioboltok, DM
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

Ez az indiai ayurvédikus olaj amlával, mandulaolajjal és hennával készült.  Különösen alkalmas száraz és festett haj ápolására. Természetes összetevői táplálják és erősítik a hajat a gyökerektől egészen a hajvégekig, elősegítik a haj növekedését. Használatával a haj ragyogóan egészséges, erős és élettel teli lesz.

Betty05

2019. szeptember 26.

Ajándékba kaptam, de először nem igazán volt szimpatikus. Aztán utánaolvastam milyen véleménnyel vannak róla mások és hogy hogyan használták. (Jó tipp volt az ecsettel való felvitel és a pumpás szórófejes megoldás, köszönöm :D). És miért döntöttem úgy, hogy még is felkenem? Már így is tönkrement a hajam az össze-vissza festegetéstől mire megszületett a tökéletes árnyalat, szóval kárt már biztos nem fog benne tenni. Meglepődve tapasztaltam, hogy imádta a hajam!!! Nem zsírosította el, szerencsére nem kellett küzdjek az olaj kimosásával sem, ami meg is lepett, mert olvastam hogy azért igényel az ügy egy pár öblítést. Festett sötétszőke hajra vittem fel, először a töveire, majd a hajvégekre és rajta hagytam 1 órát. Az eredmény fényes sima haj és a végei is kulturáltan, szépen néztek ki nem volt száraz és nem állt össze-vissza. Én ajánlom másnak is nagyon száraz igénybe vett festett hajra :) Még akkor is ha hamar zsírosodásra hajlamos és vékony szálú hajról van szó, mert nekem is ilyen, de szerencsére nem torkollott zsíros, olajos túltengős katasztrófába :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 26.

Bettiiyy

2019. április 17.

Sokkal kellemesebb az illata, mint a másik verziónak. A fésűmbe szoktam belemaszírozni, majd átfésülni a göndör hajamat. Jó illata is lesz, és könnyű kibogozni a gubancokat. Nem túl testes, így nem nehezíti el a hajat. Nekem nem egy csodatermék, de valahogy mindig egy üveggel ott lapul a polcomon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 17.

bodor258

2017. november 3.

Hajmosas előtt 1-2 órával bőségesen bekenem vele a hajam nagyon jól puhitja. Más hatást egyelőre nem vettem észre rajta, de akciósan vettem szóval igyis megérte

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 3.

Hajnalus

2017. július 13.

Az illata valóban kellemetlen, de kibírható. Nekem nagyon szép selymes és puha lett a hajam tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 13.

LorettaKarina

2017. május 31.

Festett szőke hajra is alkalmazható, annak ellenére, hogy henna van benne? Sajnos már megjártam egyszer a hennával, bezöldült a hajam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 31.

Azziz

2017. április 28.

Egy indiai boltban lelte erre a csodára. Az illata engem wc illatosítóra emlékeztet, de nem mondanám kellemetlennek. Már az első használat után megállt a hajhullás, selymesebb lett, bár rövid hajam van, így ezt azért nem könnyű megállapítani, de picit fényesebb is. Nekem bejött ez a cucc. :) Szeretlek amla. Rendeltem port is, kíváncsi leszek, hogy az ugyanilyen hatásos -e. Mondjuk én a sima változatot használom, ezt a Gold verziót nem ismerem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 28.

Kimberly95

2017. március 18.

Régóta kerestem, aztán a DM-ben megtaláltam.
Hogy őszinte legyek, az illata fantasztikus én nagyon szerettem, mikor rajta volt mindig kb-3-5 óra hosszát a hajamon, és szaladgáltam fel-alá a házban és mindenhol éreztem azt a kellemes illatot. DE! Semmit nem csinált a hajammal. Középhosszú szőkített hajam van, egy üveggel elhasználtam de semmi változást nem vettem észre, pedig 2-3 hetente használtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 18.

Régóta kerestem, aztán a DM-ben megtaláltam.

Szandra0718

2017. január 17.

Barátnőmnèl találtam takarítás közben. Kérdeztem mire jó? Mondja vidd innen olyan büdös mint a franckarika. Haj olaj pakolás. Nagy tesztelő vagyok kaptam is az alkalman . :) első dolgom volt megszagoljam. Nekem tetszik :) gyorsan fel is kentem mikor haza értem. Szinte egész nap a fejemen volt. Imádom. Hatása kiváló! És újra vettem. Táláltam jázminosat is. 2x samponozom , de a balzsam elhagyható. Mindenkinek ajànlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 17.

dpetra

2017. január 10.

Szerintem nincs olyan rossz illata. Igaz én álltalában keverem más olajjal is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 10.

Szerintem nincs olyan rossz illata. Igaz én álltalában keverem más olajjal is.

agirlhasnoname

2016. december 15.

Valósággal feltölti a hajat élettel és frissességgel. Fényes, tökéletes esésű, selymes és dúsabb hatású lett a hajam egy használat után. Az illata számomra kicsit régimódi, de nem elviselhetetlen, szerencsére 3 samponozást (ennyi szerintem kell az eltávolításhoz) és a balzsamot követően nem lehetett érezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 15.

Antioxidánsok: T-Butyl Hydroquinone

Élénkzöld levelű cserje, virága mézillatú, festékként és gyógynövényként használatos. A növényben található anyag (lawsone) a bőrt, hajat, és egyéb protein tartalmú anyagokat (köröm, gyapjú, selyem) narancsvörösre színezi. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló hatású összetevő és hajfesték. A truthinaging információi szerint készült olyan tanulány is, mely azt bizonyítja, hogy a henna antioxidáns, sebgyógyító és antimikrobiális (a baktériumok és gombák szaporodását, illetve fejlődését gátló) hatással bír. Az összetevő veszélyessége abban rejlik, hogy a sötétebb és tartósabb hatást biztosító,  "fekete henna" néven árult henna legtöbbször toxikus anyagokkal  - pl. acetonnal és terpentinnel - szennyezett, melyek allergiás reakciókat okozhatnak, beleértve a szem könnyezését, dermatitiszt és akár asztmát is. Az FDA ezért azt javasolja, hogy jobb, ha a henna nem érintkezik a fejbőrrel, vagy a bőr más részeivel hosszabb ideig.

Sárga színezék.