Best of Beauty 2019

Dabur

Ár:   2600 Ft   Kategória:   Hajápolás
Lelőhely:   bioboltok, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsanna, Módosítva: 2011. július 1.

Lelőhely:   bioboltok, DM
Kategória:   Hajápolás

Pepis

2019. március 18.

Évek óta használom, és nagyon szeretem! Az illata nagyon finom, nem irritáló nekem. A hajam sokkal fényesebb, sűrűbb és gyorsabban is nő. Minden héten használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 18.

gelirdis

2019. március 3.

Én más pakoláshoz szoktam hozzáadni, beválik. Nekem nem zsírosít, de jó alaposan ki kell mosni (néha duplán), különben száradás után olyan, mintha 2 hete nem mostam volna hajat. Ezek ellenére megéri a bajlódást.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 3.

Alexa890317

2018. július 5.

Nekem zsíros a hajam, de ennek ellenére egy hónapban egyszer előkerül ez a termék. Nekem tetszik az illata, párom viszont rosszul van tőle...Egy órát szoktam hajmosás előtt a fejemen hagyni, én jó bőven be szoktam vele kenni mind a fejbőröm, mind a hajszálaim (hosszú hajam van). 3x utána megmosom, hogy kijöjjön a hajamból. Nekem nem okozott lerakódást (bár tényleg havi egyszer használom). Zsírosabb nem lett a hajam, ugyanúgy két naponta kell mosnom, viszont nagyon szép fényes lett és könnyen kezelhető. Nekem tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 5.

Nap

2017. december 23.

Mivel kifejezetten zsírosodásra hajlamos a hajam, és az itteni véleményeitek alapján (miszerint zsírosíthatja a fejbőrt) nem mertem a fejbőrömre kenni. A fül vonalától lefelé szoktam felkenni a vékony szálú, kócosodásra hajlamos hajamra. Az illata számomra nagyon tömény, leginkább az indiai füstölőkre emlékeztet, és ha megszagolom a fürtjeimet, még a hajmosás utáni második napon is enyhén érezhető. Kb. egy órát szoktam fent hagyni hajmosás előtt, ilyenkor zuhanysapkát húzok rá, majd hajat mosok. Nekem elég a hajtöveimet samponozni, úgy is ki tudom mosni a hajvégeimből is az olajat. Amióta használom, többen megjegyezték, hogy sokkal fényesebb, egészségesebb a hajam, és könnyebben is tudom kifésülni. Noha az összetevői nem a legszebbek, de a hatása miatt biztosan újra fogom venni máskor is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 23.

Hajnalus

2017. július 13.

Nekem nagyon sokat nőtt a használata alatt a hajam és szép fényessé és puhává teszi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 13.

Azziz

2017. április 28.

Egy indiai boltban lelte erre a csodára. Az illata engem wc illatosítóra emlékeztet, de nem mondanám kellemetlennek. Már az első használat után megállt a hajhullás, selymesebb lett, bár rövid hajam van, így ezt azért nem könnyű megállapítani, de picit fényesebb is. Nekem bejött ez a cucc. :) Szeretlek amla. Rendeltem port is, kíváncsi leszek, hogy az ugyanilyen hatásos -e.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 28.

Ramani

2017. január 5.

Száraz hajra szerintem nagyon jó. Az illata tényleg érdekes, valakinek vagy nagyon tetszik, vagy nem tudja elviselni.
Szerencsére én az illatáért is odavagyok, a hatásáról nem is beszélve. 2 hetente szoktam használni kb. 2 óráig hagyom rajta, régen egész estére is hagytam. Az egész hajamat beszoktam vele kenni és jól bele masszírozom a fejbőrömbe. Ha letelt a pár óra alaposan lemosom (minimum 2x samponnal). A végeredmény csillogó haj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 5.

Andus

2016. december 29.

Tegnap vettem, az illata nekem nagyon tetszik. Csodàlkozom, hogy mindenki szörnyülködik miatta. Hatàsról később tudok beszàmolni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 29.

2016. december 11.

Amikor nem henna+víz festést csinálok, hanem egy kicsit jobban akarom ápolni a hajam, akkor a következőket keverem össze:

henna, indigó, forró víz, 1 ek Dabur Amla olaj, fél tubus Balea balzsam (bármilyen). Ezt sűrű puding-állagúra keverem ki. A hennát nem hagyom állni (sosem szoktam, eddig mindig befogta a hajam).
A megmosott, törölközőszáraz hajamon eloszlatom (könnyebben megy, mint a sima hennapasztával) a tövektől a hajvégekig. Az olaj teljesen elveszi a szénaszagot, indiai bolt illata lesz mindennek. Szvsz ez ezerszer jobb, mint a szénaszag.:)
Ezután folpack, sapka, és 3-4 órát fent hagyom. A kimosás a balzsam-olaj kombó miatt sokkal gyorsabb, mint a paszta esetében.
Ugyanolyan erőteljesen színez, mint a paszta, de közben ápol is.
Olvastam sok helyen, hogy az olaj gátolja a henna színezőhatását, én ezt nem tapasztaltam. De azt sem, hogy azonnali felkenéskor nem színez. Sőt, én mindenféle savas közeg nélkül használom a hennát -tökéletes eredménnyel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 11.

Ugyanolyan erőteljesen színez, mint a paszta, de közben ápol is.

Scarlinia

2016. október 28.

Az én hajamnak jót tett, fényesebb és puhább lett tőle. Általában heti egyszer hajmosás előtt 2-3óráig szokott a hajamon lenni aztán lemosom (kétszer néha háromszor samponozok hogy kijöjjön a hajamból). Az egyetlen negatívum benne nekem az az illata volt, hát az valami borzalmas (tömény húsvéti locsolókölni szaga van). Én anno a Dm-ben vettem, de sajnos már nem kapni ott, azóta se láttam sehol ezt a terméket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 28.

Antioxidánsok: T-Butyl Hydroquinone

Az indiai köszméte (Phyllanthus Emblica) néven ismert amla, egy C-vitaminban kiemelkedően gazdag ehető gyümölcs. A növény minden részét felhasználják, gyümölcse mellett magját, gyökerét, levelét, kérgét széles körben alkalmazzák. A kozmetikában a gyümölcse használatos, firssen és szárítva is. Paula Begoun szerint a gyümölcs kivonata antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonságokkal rendelkezik. A truthanaging ezen kívül úgy tudja, hogy az amla szabályozza a bőr melanin termelését, csökkenti öregségi foltok kialakulását és gátolja a leégést.

Sárga színezék.