Dabur

Ár:   1100 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   bioboltok, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: agica10, Módosítva: 2012. december 7.

Lelőhely:   bioboltok, DM
Kategória:   Fog- és szájápolók

Fluoridmentes fogkrém.

Bettiiyy

2019. április 17.

Évek óta a legjobb dolog, ami történhetett a fogaimmal. Fájt a fogam, és néha vérzett is, de hiába mentem dokihoz, röntgen és miegyebek, a fogaimnak semmi baja nem volt. (Utólag kiderült, hogy álmomban csikorgatom és szorítom a fogamat.) A Herbaházban találtam rá, és gondoltam, megveszem. Már első alakalom után éreztem a hatását, és a fájdalmon és a vérzésen is segített. Szép fehérek a fogaim (pont úgy, mint ahogyan csak a fogfehérítős fogkrém tudja), egészségesek az ínyemmel együtt, és friss a leheletem. Tuti újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 17.

sailorluna

2018. augusztus 9.

anyukám használta régebben ínyvérzésre, de nem segített neki. én is kipróbáltam párszor, meglepő ez az ízvilág, nekem bejött, jól habzott, tisztított, frissített, de kissé drága ahhoz, hogy ne nyújtson semmi extrát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

soyle74

2018. május 29.

Hát nem tudom, de számomra elég nagy csalódás, pedig nagy reményeket fűztem hozzá. Fogmosás után már nem sokkal úgy érzem, mintha kiújult volna a refluxom, és jönne fel a gyomorsavam tőle. Pedig állítólag a szegfűszeg hatásos a reflux ellen is. Hát nálam ez pont fordítva van valamiért, mert a használata előtt nem volt ilyen problémám, és ahogy abbahagytam a használatát utána sem, csak azidőalatt, amikor használtam. Ízre végülis nem olyan rossz, meg elég jól is tisztít, de csak ennyi pozitívumot tudok róla elmondani.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 29.

Pipacs85

2017. április 18.

2 hete használom. Nagyon gazdaságos és jól habzik. Sokáig megmarad a friss íze a számban.
Újra fogom vásárolni, de lehet hogy más ízt is kipróbálnék.
Már nem ilyen dobozban van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 18.

Újra fogom vásárolni, de lehet hogy más ízt is kipróbálnék.
Már nem ilyen dobozban van.

hbrigi25

2015. november 29.

Kedvencem!! Felváltva használom a márkacsalád többi tagjával. Évek óta hű vagyok a Dabur fogkrémekhez. Imádom az ízét, imádom, hogy kevés kell belőle és jól habzik. Megfelelően tisztít, így fogmosás után sokáig érzem a megfelelő "tiszta fogak" érzést és sokáig érezni a friss leheletet is. Az ínyvérzést is megszüntette.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 29.

agica10

2012. november 29.

Csak fluoridmentes fogkrémet vagyunk hajlandóak használni, így találtam rá a Dabur fogkrémekre. Ez a szegfűszeges vált be nekünk, mert ezt a párom is szereti, nem csak én :) A Sodium Lauryl Sulphate nem azonos a Sodium Laureth Sulfattal, utánanéztem, előbbi nem annyira kockázatos anyag (azért örülnék, ha nem lenne a fogkrémben, de lehet, hogy csak a névhasonlóság miatt parázok). Egy dolog nem tetszik benne, az utolsó összetevő, így bár imádjuk az ízét, lehet, hogy áttérünk másra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. november 29.

Nem szabványos INCI név. Jelentése növényi kivonat.