Best of Beauty 2019

Dado Sens

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szendi, Módosítva: 2012. február 27.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Segít a nagyon zsíros bőrt a pattanások, aknék, mitesszerek kialakulásának megakadályozásában. A termékek természetes, aktív hatóanyagokat és lágy, tiszta antibakteriális hatású gyümölcssavakat tartalmaznak, amelyek elősegítik a bőr védő-szarurétegének kialakulását.

A nyugtató hatóanyagok, mint az alpha-bisabolol és allantoin megakadályozzák a gyulladások kialakulását és javítják a bőr állapotát.

covergirl

2017. november 12.

Kaptam 4 db mintát ebből a termékcsaládból, egyenként teszteltem őket. Amikor erre került a sor (3-4 napig elég volt), azt tapasztaltam, hogy nagyon sima érzetű lesz a pofim, nekem nem kukacosodott. Azonban húzódik rendesen, nagyon kíván valami testes krémet rá.
Sok tűpontnyi kis vizes ragya(/pattanáskezdődmény?) és valamivel kevesebb, szintén kicsi, lapos, ám zöldes-sárgás trutymóval telített pattanások leptek el, már a 2. napon. Sajnos utólag néztem meg az összetevőket és a 2. helyen szereplő Alcohol Denat, az alkoholok rosszfiúja a ludas. Értetlenül állok előtte, hogy egy érzékeny bőrre való márkának a ráadásul pattanásos bőrre való termékébe belerak jó nagy mennyiségű Alcohol Denatot, ami csak ront a bőr állapotán. Persze, hogy mattít, de cserébe tönkreteszi a bőr védőrétegét...
Ezt senkinek nem ajánlanám, nemhogy a márka célközönségének. Ha mégis kipróbálnátok, előtte mindenképpen kérjetek belőle mintát!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 12.

diahlin

2015. augusztus 21.

napokig kutattam a krémmánián olyan krém után, amibe nem tesznek semmiféle szemetet (a kozmetikusom adott egy hosszú listát az elkerülendő vegyületekről), így találtam meg ezt. Egy hete használom, és nagyon szépen kitisztította az arcomat, ami nagyon csúnyán ragyás volt (valószínűleg) egy előző krémtől. Rég nem volt ilyen puha és sima a bőröm.
Ami miatt mégsem maximum pontos, az a viszonylag gyenge hidratáló képesség. Az olajmentes Garnierrel nap közben kellemes viselet, de anélkül kicsit kevés, így éjszakára be kell szereznem valami combosabbat.

UP: eleinte tényleg sima volt a bőrfelszínem a krémtől, utána előjöttek a csúnya, mélyről jövő pattanások. Olvastam más krémeknél, hogy ilyen, amikor tisztul a bőr, úgyhogy próbáltam nem pánikba esni, és sűrű tisztítás, radírozás és nyugtató pakolások közepette használtam tovább a krémet. Kb. 3 hétig tartottak az áldatlan állapotok, most a pattanásaim eltűntek, a pórusaim összehúzódtak (egy-két kis területet kivéve) és a ránckezdeményeim kisimultak, egyedül a komedós részek nem mutatnak érdemi javulást. Már azt sem érzem, hogy ne lenne elég a krém hidratáló hatása. A napokban fog elfogyni, amit július elején vettem (de az extrém hőség miatt volt, hogy napi 4-5 alkalommal is újra használtam egy frissítő zuhany után), újra fogom venni, és ezúttal a lemosót is kipróbálom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 21.

zalla

2015. május 21.

2 hete használom. Egyelőre nagyon szimpatikus, szépen mattít, a gyulladt területeket lehúzza, és csak egy kicsit szárít. Nekem nagyon gyorsan beszívódik, szépen lehet rá sminkelni. A mitesszerek állapota is kicsit jobb (bár nem hinném, hogy ez a krém csodát tenne). Az ára natúr kozmetikumhoz képest baráti. Remélem hosszú távon is beválik.
Update: a nyári melegben a mattító hatása már kevés, viszont a gyulladt területeket továbbra is nyugtatja. Észrevettem én is, hogy kicsit több mennyiségű termék használata esetén nem szívódik be minden, és kellemetlen érzetet hagy maga után.Ez azért is baj, mert a tubusa nem tökéletes, sokszor éppen csak megdöntenem a tubust, és máris kifolyt a gél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 21.

maycily

2013. október 1.

:/ hát nagy reményekkel vettem meg, kétségbeesetten szeretnék már olyan krémet ami tényleg beszívódik, de sajnos ez sem az :(( Radírozás és pórustisztitás és tonikozás után vittem fel, hogy majd milyen jó lesz, beférkőzik majd a kitisztult helyekre is, de egyszerűen csak rászárad az arcomra, és hurkákban le tudom dörzsölni. így csak imáimba tudom foglalni, hogy a szép összetevők ígyis fejtsék ki a hatásukat. viszont olajosság téren azért észrevettem javulást, szóval nem reménytelen a dolog, remélem hosszútávon teljesít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 1.

bianca

2012. június 9.

1,5 hete használom és eddig nagyon bevált.
Könnyű állagú, nem ragad, gyorsan beszívódik, könnyű sminkelni rá.
Nem szárít túlzottan és a helyenként kombinált, itt-ott szárazabb területekre is megfelelő. Ár-érték arány kitűnő (3000 Ft körül volt Müllerben).
Natúr kozmetikumban még ilyen jót eddig nem találtam.
Pattanás ügyben még nem tudok nyilatkozni, de egy sem jött ki tőle eddig.
Lemosóval együtt vettem a kettő hatása egész nap tart, amit eddig semmilyen krémmel, lemosóval nem tudtam elérni 34 év alatt, hogy 9-16-ig csillogásmentes legyen a bőröm. (ha nem sminkeltem fölé)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 9.

1,5 hete használom és eddig nagyon bevált.
Könnyű állagú, nem ragad, gyorsan beszívódik, könnyű sminkelni rá.
Natúr kozmetikumban még ilyen jót eddig nem találtam.
Pattanás ügyben még nem tudok nyilatkozni, de egy sem jött ki tőle eddig.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Sorbitol, Urea, Sodium Lactate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

Sorbitol h 1 1

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.