Dado Sens

Ár:   3199 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: k.gabi, Módosítva: 2016. október 5.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Tengrevizes arcfrissítő permet. Sűrített levegővel hajtógáz helyett. Színezék, parfüm, PEG, paraffin és szilikonmentes.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Sueann

2017. április 24.

Kipróbáltam, nekem tetszett. Hamar elfogy. 50 ml nem sok és ahhoz képest drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 24.

Kipróbáltam, nekem tetszett. Hamar elfogy. 50 ml nem sok és ahhoz képest drága.

Gyulladáscsökkentők: Dipotassium Glycyrrhizate
Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid