Damana

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Csillagvirág, Módosítva: 2011. november 1.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szappanok

Csillagvirág

2011. október 22.

Megint nem hallgattam a női megérzésre és kipróbáltam az arcomra.Igazából csak az oliva miatt.
És csak arra koncentráltam,hogy milyen jó lesz és figyelmen kívül hagytam az összetevőket és ugye gondoltam,hogy az orromat is becsapom (meg az eszemet:-))és akkor is jó lesz.De nem úgy lett!!! Amit ugye már tudtam.
Illata nagyon kellemes olivás-citrusos illat.Na emiatt nem jó az Én érzékeny bőrömnek.A sok erős illatanyag.
Húzta,nyúzta,szárította a bőröm krémet tettem rá úgy "jó"volt.
Pár nap után kezdett még plusz lassan pirulni az arcom az államtól kezdve.Persze abbahagytam!!!
Nem ajánlom száraz-kombinált-ÉRZÉKENY bőrűeknek!
A szerencse az,hogy ahogy abbahagytam utána persze a rossz reakciók is elillantak.
TANULSÁG: oda kell figyelni az összetevőkre és hiába szeretnék illatos dolgokat ami nem megy nem kell erőltetni mert csak rosszul járok!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 22.

Húzta,nyúzta,szárította a bőröm krémet tettem rá úgy "jó"volt.
Nem ajánlom száraz-kombinált-ÉRZÉKENY bőrűeknek!