Dardia

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sammy, Módosítva: 2012. január 3.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A szabadalmaztatott "víz-az-olajban" összetételénél fogva ideális a nagyon száraz bőrre. Karbamidban, tejsavban és glicerinben gazdag összetételének köszönhetően hidratálja a bőrt. A cetearil etil-hexanoát és a közepes láncú trigliceridek biztosítják a lipidszint egyensúlyban tartását. Annak ellenére, hogy lipidekben gazdag, könnyen felszívódik. Az egész testen használható. Megnyugtatja és bársonyossá teszi a nagyon száraz, érzékeny bőrt.

Kiszerelés: 200 ml

Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid, Sodium Lactate, Urea
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.