Mivolis

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Zpetra, az összetevőket feltöltötte: Krisztina1999, Módosítva: 2020. március 4.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Egyéb

A DAS gesunde PLUS eredeti ázsiai mentaolaj javítja a közérzetet, felszabadító és élénkítő hatású, akár már néhány csepp felfrissít és nyugtatólag hat a forró napokon.

• frissít és vitalizál
  • ideális fürdőzéshez vagy masszázshoz
  • friss lehelletet biztosít
  • folyamatosan ellenőrzött kiváló minőség

Viki

2020. március 27.

Egyszerűen imádom :) Fürdövizbe csepegtetem, teljesen felfrissülök tőle, ha pedig fájdalmaim vannak, segit ellazulni, enyhiti a fájdalmat. Az áráról nem beszélve. Nagyon jó minőséget kapok egy ezresért, 30ml--be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 27.

Zpetra

Korcsoport: < 18
2019. április 21.

Fürdővízhez akartam kipróbálni, amikor allergiás voltam, és, bár az orrjárataimat tisztította, szinte lefagytam mikor kiszálltam a vízből. Az biztos, hogy többet így nem fogom használni, maximum nyáron, a nagy hőségben. Olvastam több felhasználását is, azokat is kipróbálom majd.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. április 21.

Illatanyagok: Mentha Arvensis Herb Oil, Limonene, Linalool, Eugenol, Citronellol, Geraniol, Benzyl Alcohol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol