Das Gesunde Plus

Ár:   999 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   30 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hempike1, Módosítva: 2015. január 29.

Kiszerelés:   30 db
Kategória:   Szépségvitaminok

Étrendkiegészítő, ami belülről ápolja a bőrt.

Tisza0814

2019. december 2.

Sajnos már nem lehet kapni kb. egy fél éve hiába keresem a dm-ben, pedig nekem nagyon jó volt. Már egy hét után sokkal feszesebb, szebb lett a bőröm amikor ezt szedtem. Ráadásul az ára is kedvező volt. Azóta kipróbáltam reklámozott szépségvitaminokat, dupla ennyi áron mint ez, de egyik sem ért a nyomában sem ennek. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. december 2.

Hkanna

2018. szeptember 3.

Reggel veszem be egy pohár multivitamin pezsgőtablettával. Mellette odafigyelek a kajára, többet iszom, és láss csodát a bőröm jobb állapotban van. Nem gyulladt, nem viszket, nem hámlik, A karomon, a lábamon a dekoltázson is látom a változást. Krémet, testápolót nem cseréltem, úgyhogy ennek tudom be. Hiszek benne, öt csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 3.

Anriette

2018. február 17.

Nemrég óta szedem. Száraz volt a bőröm és most hidratált, valamint az ekcémámon is segített. Később még jövök és értékelem. Egyenlőre meg vagyok elégedve.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 17.

evare

2016. október 8.

Miért vártok 1-2 hónap után eredményt?
Az összetevőktől függetlenül minden vitamint először nagyobb dózisban szedek úgy 2-3 hétig, és csak ezután térek át a "fenntartó" előírt mennyiségre.
Szerintem ennél a terméknél is itt lehet a megoldás, hogy kevés az ajánlott adag. Nekem működik; szebb, hidratáltabb tőle a bőröm. Pattanásom szerencsére egyik Das Gesunde Plus terméktől se lett (a "túlszedés" ellenére se!).

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 8.

Miért vártok 1-2 hónap után eredményt?

devababa

2015. december 31.

Ket honapig szedtem, ugy tunt mintha jo lenne, talan gyorsabban nott a hajam tole es a borom is oke volt. Nem lettem tole ehes, mint sok mas vitamintol. Szemem koruli karikakon nem valtoztatott. Rancokat sem tuntetett el, de belulrol biztos tett valamit.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 31.

ribizlizizi

2015. augusztus 3.

Szedegettem, látványos javulást nem okozott, de nem is vártam csodát. Azért rosszat nem tett :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 3.

GNóri

2015. július 30.

Beszedtem egy szemet, másnapra az arcomon kijött két brutál gyulladt pattanás. Nem mondom, hogy tuti ettől volt, de mivel más szokatlant nem ettem, és nem kentem az arcomra, így elég valószínű. Azóta nem nyúltam felé a biztonság kedvéért.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 30.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
mankaa

2015. május 9.

Ön magában nem hoz látványos eredményeket, kombinált bőröm ugyanolyan állapotban van, mint mielőtt elkezdtem szedni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 9.

katawhite

2014. december 13.

Nagyon meg vagyok vele elégedve..!! Rengeteg terméket használtam kívülről-belülről a pattanásaim miatt, de egyik se volt ennyire hatékony (kivéve a gyógyszeres kezelésemet amit bőrgyógyász írt fel Aknenormin), mint ez az étrendkiegészítő. Igaz, egyedül ettől ne várjunk nagy csodákat, de nagyon jól kiegészíti az életmódváltással járó megújulást. Nekem most már a reggeli rutinom: egy ilyen bőr vitamin, One-day, jázminos zöld tea (csakis szálas teából) és Dr chen lúgosító teakeveréke...1 hónapja csinálom ezt, és üdébb, pattanástól mentes az arcom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 13.

Adél Zsanna

2014. július 17.

1 hónapig szedtem, nagyon jó kis vitamin! Szebb lett tőle a bőröm és kevésé száraz (láb, kéz) plusz az ekcémám se lángolt! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 17.

Antioxidánsok: Borago Officinalis (Borage) Seed Oil, Ascorbic Acid, Tocopherol, Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract, Ubiquinone, Retinyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Borago Officinalis (Borage) Seed Oil
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol
Vitaminok: Ascorbic Acid, Tocopherol, Retinyl Palmitate

Zselatin. Az állatok kötőszövetéből kivont kollagén irreverzibilis hidrolízisével állítják elő, általában sertésbőrből, sertés- és szarvasmarhacsontokból. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint viszkozitást szabályozó (sűrűség szabályozó) és filmképző összetevő. A Wikipédia szerint kozmetikumokban való felhasználása esetén általában hidrolizált kollagén néven található meg.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Nem szabályos INCI név. Jelentése: zsírsav.

Sorbitol h 1 1