Davidoff

Ár:   6850 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: buttercup, az összetevőket feltöltötte: Keren, Módosítva: 2020. november 2.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Illatjegyei: mangó, guava, görögdinnye, golgotavirág, frézia, paprika, bazsarózsa, szantálfa, pézsma, írisz, ámbra

Cynthia99

2016. december 11.

Hát ez a parfüm nem lett a kedvencem. Az üvege szép,tartóssága sem rossz,de az illata nem igazán passzol hozzám. Nekem nagyon sok,keserű illata van. Inkább alkalmakkor tudnám elképzelni ezt bárkin is,semmiképp sem hétköznapokra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 11.

Pampilla

2015. január 30.

Most járok az üveg alján,elhasználtam,de különösebben nem dobogtatja meg a szívem.
Na és az a fránya guava,csak az ne lenne benne.
Az oké hogy ez egy vizes-hideg nyári illat,és az ilyenekben előszeretettel használják a guavát,de engem a hideg kiráz tőle,mert olyan izzadtságszaga van.
Na mindegy,rohangászós hétköznapi illatnak jó volt,bár inkább csak meleg időben.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. január 30.

Na és az a fránya guava,csak az ne lenne benne.

pudinggie

2014. október 12.

Esős/vizes illatú parfümöt kerestem anno, meg is találtam az ő személyében. Mára már sajnos nem tudnám felidézni az illatát, de az biztos, hogy régen nagyon szerettem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 12.

traherB

2014. március 10.

Kicsit fűszeres illata van, nem irritálja a bőrömet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. március 10.

Kicsit fűszeres illata van, nem irritálja a bőrömet.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance