Davines

Ár:   5190 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: e.m.e.s.e, az összetevőket feltöltötte: Tavszel, Módosítva: 2017. március 2.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Samponok

Parabén- és szulfátmentes sampon minden hajtípusra roucou olajjal.

Lorna

2019. november 3.

Eléggé összeesett a hajam tőle - a vékonyszálú hajamra, így a 3ik X-et taposva kezd leesni, hogy nem jó ötlet rá hidratáló sampont/kondíciót használnom, mert mindig összeesik a frizurám. Jobb később mint soha. Na de ha a hosszú vékonyszálú hajamra pl. Volumen sampont használok teljesen kiszárad a hajam, hogy ki se tudom fésülni. A kettő között kellene valami sampon nekem. Feltalálták azt már? :)
Az illata a samponnak nagyon tömény a dobozban, viszont hajmosásnál kevésbé mellbevágó illat. Olyan meleg, édes, de egy kis kanalas szirup felhanggal, ami kevésbé jött be.
A hajam vonalában, ahol nem szokott lenni, nagyobb pattanások jöttek elő, miközben, amit már évek óta, tini korom óta nem láttam a bőröm azon részén, úgy hogy ezt kell hibáztatnom. Főleg úgy, hogy most, hogy nem használom elmúltak.
A kondíciónálója mellé szinte hajmaszkszerű, olvadt vajra emlékeztető állaggal.
Ez inkább egy vastagszálú, vagy sok hajú :) embereknek való.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 3.

A kondíciónálója mellé szinte hajmaszkszerű, olvadt vajra emlékeztető állaggal.
Ez inkább egy vastagszálú, vagy sok hajú :) embereknek való.

scorpionqueen

2019. július 30.

Együtt értékelem a balzsamjával, mivel együttesen használom őket, így a végeredményt nem tudom lebontani samponra vagy balzsamra. Olyan együtt semmilyenek. Kár, nagy volt a hype körülötte néhány éve, engem pedig még mindig meg tudnak venni, ha elég meggyőzően mondják a YT-on a szemembe, hogy ez márpedig a csoda. Nekem sajnos egyáltalán nem volt az, sőt. Kifejezetten gyengén szerepeltek, annyira, hogy kineveztem nyári vakációs duónak (= száműzetés), menekültem vissza a tényleges csodaszereimhez. A samponnal még nem is lett volna gond, mosás után, a balzsamozás előtt kifejezetten finomnak, puhának éreztem a hajam. Aztán jött a balzsamozás és először azt hittem, lökött vagyok, de keményebbnek éreztem a balzsam után a hajam, mint előtte. De az ötödik, hatodik, x-edik alkalom után is, szóval keményített a hajamon a balzsamja. Második nap már nagyon durva, sprőd volt a hajam tőle mindig, egyáltalán nem szerettem a tapintását, fésülni is lényegesen nehezebb volt.
Az illatát viszont szerettem, markáns, különleges, egyáltalán nem egy samponhoz/balzsamhoz illő illat, mindig jólesett megérezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 30.

pankusz

2019. június 3.

Csodasampon. Mindent IS kipróbáltam már a roncsolt hajamra, de ez valami álom, és fényévekkel jobb mint sok más fodrászkellékes, felsőkategóriás sampon. Tele van szuper olajokkal mégsem nehezíti el a hajat, szép tiszta lesz de jól hidratált és puha. Az illatát imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 3.

szeliger

2019. május 22.

Kifogástalan sampon. Jól habzik, tiszta érzést hagy maga után. Az illata is tetszik, nehéz leírni, kissé kesernyés, friss, eső utáni gyógynövényes kert. Önmagában nem elég, balzsam mindenképpen kell utána. A Sisley regeneráló hajmaszkjával együtt használva olyan lesz a hajam utána, mint lánykoromban, élettel teli, rugalmas és sokkal dúsabbnak tűnik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 22.

lizix

2018. szeptember 11.

Nagyon jó illata van. Én a Davines oi balzsammal és oi hajvégápoló szérummal együtt használom. Azóta nem töredezik a hajam, sima, fényes és könnyen kifésülhető. A samponból tényleg elég egy keveset a hajra tenni, jól habzik, könnyű kiöblíteni és már utána érezhetően simább a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 11.

Tavszel

2017. február 10.

Én nagyon szeretem, bár nem használom minden nap, de ez elsősorban az ára miatt van, igyekszem spórolni vele és csak nagyobb alkalmakkor használni :)
A hajamon abszolút látom a különbséget, dúsabb, könnyebb, élettel telibb, szerintem az egyik legjobb sampon ami jelenleg kapható.
Az ára mellett csak egy dolog szól ellene, hogy nehéz beszerezni, de ha ezeket áthidalja az ember, akkor csillagos ötös :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 10.

Vitaminok: Panthenol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.