Daytox

Ár:   5990 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   35 g   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: juditkaa70, az összetevőket feltöltötte: anastasia, Módosítva: 2018. augusztus 13.

Lelőhely:   Douglas
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A Daytox Face Care Enzyme Peeling egy enzimes hámlasztó, amely eltávolítja a felesleges faggyút és elhalt hámsejteket a bőrfelszínről. Megakadályozza a tisztátlanságok kialakulását, mélytisztító és fertőtlenítő hatású.

Miért jók az enzimes peelingek? + Daytox Enzyme Peeling teszt

umpalumpa

2020. április 2.

Márc. 30: Elvileg véltelenül akadtam rá a Douglas webshopban, de utólag láttam, hogy volt már teszt vele és egy fórumtárs is emlegette, tehát működött a tudat alattim, amikor választottam.
Néhány alkalom után rájöttem, hogy sokkal gyengébben hámlaszt, mint egy "igazi" hámlasztó, amiben AHA/BHA van. Viszont nagyon csíp. Ezért először azt hittem, hű, ez milyen erős, pedig nem is. Az orrom rücskös maradt picit, ha megsimítottam, akkor nem volt olyan sima és puha, mint a sima hámlasztók után. Tehát gyakrabban alkalmazom a kellő eredmény miatt.
Számítottam rá, hogy nehéz lesz adagolni és használni, de nem gond. Nedves tenyérbe öntök, kis cseppet rápöttyintek és már kész is.
Így nem olyan olcsó, de még nem jártam a végére, hogy végleg kijelenthessem. A csípés kellemetlen, nem szeretem. Egyelőre nem venném újra.

Ápr. 2.: Már frissítem is, mert rájöttem, hogy fog beválni. Reggel használom arcmosásra. Nem tisztítom le előtte az arcomat mással (ahogy a dobozon szerepelt), hogy a pH-érték ne változzon hátrányosan és így nem csíp, jól tisztít és jobban meg is marad a bőrömön. Masszírozni is tudom vele vagy 2 percig. Utána pedig megvan a tiszta, puha, sima arcbőr. Örülök. 4 csillag egyelőre marad, a beoszthatóságától fogom függővé tenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 2.

Jucccc

2020. március 29.

A márkát eddig nem ismertem, csak szerettem volna kipróbálni az enzimes peelinget, és nem akartam túl drágával kezdeni. Eddig az arcradíron kívül erre a termékre tudom egyedül azt mondani, hogy hatásos, a többi peeling nem jött be - túl enyhe vagy semmilyen a hatásuk.
Egy kis kupakba szoktam ránézésre önteni valamennyit a porból, és kis mennyiségű (pár csepp) vízzel keverem el. Majd a korábban megtisztított, száraz vagy esetleg enyhén nedves arcomra viszem fel, alaposan bedörzsölöm, és várok pár percet, amíg megszárad. Néha csíp egy kicsit, de teljesen elviselhető, és ahogy lemosom, meg is szűnik ez az érzés. A bőröm nagyon sima, pihe-puha lesz a használata után, és a hidratáló is jobban ki tudja fejteni a hatását, ami természetesen kell utána. Bár megszokásból egyszerűen képtelen vagyok elhagyni a hagyományos arcradírokat, ez a cucc ezentúl terveim szerint mindig a polcom lakója lesz mellettük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 29.

marcsi1233

2020. február 21.

Sok használatra elég, nem használom hetente 2-nél több alkalommal, de nagyon tetszik a hatása. Nekem nem csípi az arcomat, csak az orrom tövét kicsit, hagyom száradni, majd lemosom alaposan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 21.

Stenico

2019. március 12.

Az itteni velemenyek alapjan esett ra a valasztasom. Hatasa: szuper, teljesen sima bababort eredmenyez. Hidratalas viszont kell utana. Hasznalata: annyira nem szuper, eddig 3x hasznaltam es minden alkalommal benaztam vele. Legkozelebb vszinuleg keresek egy kis tegelyt/kupakot es abban keverem ki a megfelelo allagot, a tenyeremben egyszeruen nem megy. Hamlasztas kozben kicsit csip, de nem veszes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 12.

MaFa

2019. január 23.

Heti 1x szoktam használni. A tenyerembe szórok egy kicsit aztán adok hozzá egy kis vizet és a mutatóujjammal összekeverem. Langyos vízzel benedvesítem az arcomat aztán eloszlatom a hámlasztót és kb egy percig dörzsölöm, aztán pedig bő vízzel leöblítem. Nagyon selymes tapintása lesz utána az arcomnak és a zsíros érzetet is eltünteti. Nagyon sokáig elég hiszen egy kevéske adag por bőven elég belőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 23.

mano

2018. december 2.

Sokféle hámlasztót próbáltam már, de ez nem változtatta meg az életemet. Macerás a használata, nehéz eltalálni mennyi port öntsek ki a tenyerembe - általában vagy túl sokat, vagy túl keveset szoktam. Utána én is vizes ujjakkal szoktam felpacsmagolni az arcomra, várok 15-30 másodpercet és lemosom. Puha lesz a bőr, igen, sőt még olyan egészségesen is csillog, de a 6000 forintot túlzásnak érzem érte. Lehet, hogy akinek nagyon érzékeny a bőre, annak megváltás lesz ez a hámlasztó. Nekem szerencsére annyira nem az, ezért többször nem ruházok be rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 2.

scorpionqueen

2018. január 29.

Nagyon szeretem az enzimes hámlasztókat. Felérnek egy erős fizikai radírral, de sokkal gyengédebbek a bőrhöz. Ez egy fantasztikus kis hámlasztó. Tiszta, ragyogó bőrt eredményez, de mégsem kell hozzá bántani a bőrt durva szemcsékkel. A Sephora régi enzimes hámlasztóját váltottam erre, amikor annak megváltoztatták az összetevőit és ezáltal elveszett a hatása is.
Pihe-puha por, amit a nedves tenyerembe szoktam kiönteni és a másik kezem ujjainak végével a szintén nedves bőrre feltapogatom úgy, hogy az egész arcomra jusson. Hagyom dolgozni egy kicsit, ezalatt finoman csipked. Egy egy-másfél perc után elkezdem masszírozni, de akkor már lehetőleg száraz kézzel, mert addigra már "felolvadt" az arcon és ha vizes a kéz, elkezd folyni. Száraz kézzel még jobb a hatásfoka. Öblítés után elképesztően tiszta a bőr, gyönyörűen olajmentesít. Második dobozzal használom, ez azon ritka termékek egyike, amik annyira nagyon jók, hogy eszembe sem jut mást keresni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 29.

xadriennx

2017. február 16.

Douglas-ban ajánlotta az eladó, hogy mennyien viszik és jók a visszajelzések.. Alapvetően nem ugrom be a marketing szövegnek (ha az volt ;) ), de mivel felkeltette az érdeklődésem a számomra újszerű állag (por) és akciós is volt, gondoltam, miért ne?

Ki kell tapasztalni a használatát, de azt mondhatom, hogy nagyon jó kis termék!
Egy kávéskanálnyit szórok a nedves tenyerembe (nem mérem ki, csak úgy szemre annyi kb.), és a másik kezem vizes ujjaival "szétpacsálom" a tenyeremben. Óvatosan, mert különben mindenfelé száll a finom fehér por! :D

Amikor krémes állagúvá válik, akkor viszem fel az arcomra, ami szintén vizes és úgy dörzsölöm el.
Ha túl sok víz kerül hozzá, egészen folyós lesz, és bár nem "mechanikai" radír (nem feltétlenül a szemcséi miatt lesz bársonyos a bőr), jobb, ha érzékelhetőek maradnak benne a porszemcsék, mert nagyon kellemesen masszíroz. Ha túl kevés a víz, akkor összecsomósodik, és lepereg (vagy kihull a tenyerünkből) - el kell találni.
Rajta szoktam hagyni a bőrömön 1-2 percig és leöblítem langyos vízzel.
Az eredmény: bársonyos, puha, nyugodt bőr.
Ha odafigyelünk az alkalmazásra és a mennyiségre, akkor napi szinten az arcápolás része lehet, mert az összetevői is nagyon barátságosak.
Én csak ajánlani tudom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 16.

Ki kell tapasztalni a használatát, de azt mondhatom, hogy nagyon jó kis termék!

Rajta szoktam hagyni a bőrömön 1-2 percig és leöblítem langyos vízzel.
Az eredmény: bársonyos, puha, nyugodt bőr.
Én csak ajánlani tudom! :)

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Propanediol, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract

Lásd Tripeptide-32

A bioflavonoidok többféle növényi forrásból származó anyagok. A CosIng szerint bőrkondícionálók és gyulladáscsökkentő, de természetesen antioxidáns hatásuk az, ami a legfontosabb kozmetikai tulajdonságaikat okozza.