Best of Beauty 2019

Decléor

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Cumpilla, az összetevőket feltöltötte: zsofilia, Módosítva: 2012. november 27.

Lelőhely:   Marionnaud
Kategória:   Hidratáló krémek

100%-ban természetes éjszakai ápoló balzsam, mely:

• tisztítja és egyensúlyba hozza a bőrt (balzsam illóolaj révén)
  • puhítja és ragyogóvá teszi a bőrt (néroli és kamilla kivonat, tonka bab illó olaj, avokádó és földimogyoró olaj révén )

szakszil

2017. december 29.

Nekem is a vízhiányos pattanásos bőrömön segített és végre 35 évesen sima bababőröm van :D decléornak hála! most az adventi naptárt megvettem minden napra egy kozmetikumot kaptam így és nagyon megérte ez a termék is krém amikor kinyomod de ahogy elkezded kenni az arcodra és masszírozod a bőrödbe olajjá válik és csodásan bemasszírozható az arcbőrbe illata fenséges nekem nagyon tetszik nagyon eltalálták..igen nem olcsó sajnos, de mivel sokat küzdöttem a bőrproblémáimmal felnőtt nőként is ezért nekem megéri, olcsóbb termék családot nem találtam még ami ezt nyújtja amit a decléor (ilcsi, manna, panarom, adrienne feller termékek stb mind végig próbáltam ideig óráig javítottak is a helyzeten de nem volt az igazi egyik sem sajnos) de végre decléorban megtaláltam amit kerestem már vagy 20 éve! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 29.

Cumpilla

2011. március 31.

Nagy Decleor fun vagyok/voltam. Ez volt az első termék amit kipróbáltam és amivel belopta magát a szívembe. Abban az időben az én vízhiányos bőröm tele lett aknéval, ki tudja mitől. Elkezdtem ezt illetve utána többféle Decleor krémet, pakolást használi és mintha elvágták volna.
Imádom a benne lévő illóolajak illatát.
Azért csak voltam Decleor kedvelő, mert nagyon drága lett. Régen ez egy nagyon jó krém volt elérhető áron. Hát, sajnos nagyon elszaladtak az árakkal...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. március 31.

Imádom a benne lévő illóolajak illatát.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.