Delia Cosmetics

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Tesco   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: darcy, Módosítva: 2015. május 15.

Lelőhely:   Tesco
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Intenzív ránctalanító és bőrfiatalító szérum az arc, a nyak és a dekoltázs bőrére. Koncentrált termék a ránctalanabb, hidratáltabb, fiatalosabb bőr érdekében. Aktív összetevők: hyaluron sav, hydromanil, rizs kivonat. Parebén mentes.

Használatata hetente kétszer javasolt esténként.

Kriszta180222

2020. október 7.

Ár-érték arányban nagyon jó kis szérum. Reggel sminkelés előtt szoktam használni, nagyon sűrű állagú így könnyű felvinni, és szépen egységesíti és puhítja, feltölti az arcom. Ami miatt mégis le kell vonjak egy pontot, az a szaga, ami számomra nagyon kellemetlen. A pipettájával sem vagyok kibékülve.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 7.

Vanda1996

2020. július 2.

Nagyon szeretem ezt a szérumot , valahogy szebb lesz tőle a bőröm,kicsit fel is tőlti ár-érték arányba nagyon jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 2.

goracka

2020. február 11.

Legjobb szérumom valaha! Pedig teljesen véletlenül esett erre a választásom egy netes vásárlási roham következtében (hoppá). Ahhoz képest, hogy nem vagyok túl öreg, de a sok éjszakázás és a túledzés nyomott hagyott az arcomon, amit ez a szer kiválóan mérsékel.
Nem egymagában használom persze, hanem Bale arc- és testápoló, majd ez a szérum, majd Nivea urban detox éjszakai krém és esküszöm, fiatalosabbnak nézek ki, mint 20 éves korom körül. Bár akkor figyeltem volna jobban a bőrömre.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 11.

bizsuka

2019. február 15.

Önmagában kevés száraz bőrre nekem, de nagyon kisimította az arcom, pihe puha , semmi irritáció vagy pattanás.
Megelőzésként vettem, de jobban bejött, mint gondoltam volna

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 15.

Megelőzésként vettem, de jobban bejött, mint gondoltam volna

beeleaf

2018. október 10.

Elég belőle keveset használni, habár nekem így is hamar elfogyott. Nincs erős szaga, egy kicsit ragacsos az állaga, de meg lehet szokni. Jól hidratál, habár én kiegészítésnek használtam krém mellé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 10.

krembarbi

2018. szeptember 9.

Dermarollerezésnél használom. Bevált termék. Nem okoz bőr irritációt. Kicsit ragad de pár perc után viszont beszívódik. Tescoban nem találtam viszont biofitt üzletben igen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 9.

tbanett

2017. november 11.

Fodrászkellékes boltban vásároltam 1290 Ft-ért szintén próba-szerencse alapon egy hete. :) Nekem első alkalommal azonnal beszívta a bőröm, duplán kellett tolni az anyagot rá. Látványosan kisimította a bőröm, és pihe-puha lett. Azóta minden este használom, annak ellenére, hogy a leírásában csak heti 2x ajánlott. Nagyon meg vagyok elégedve vele, bár nincs összehasonlítási alapom más szérumokkal szemben. Ez az első, amit kipróbáltam, de szerintem újra vevős. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 11.

Aniella

2017. február 7.

Nagyon ragacsos állaga van de miután beszívódik nagyon jó puha lesz tőlle az arcom.
Szetintem az árához képest nagyon jó. Kiprobálom belőlle a vitaminosat is .

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 7.

Szetintem az árához képest nagyon jó. Kiprobálom belőlle a vitaminosat is .

Esther

2016. november 9.

Egy fodrász kellékes boltban bukkantam rá, próba szerencse alapon meg is vettem, bár őszintén szólva nem sok reményt fűztem hozzá. Sajnos rendkívül zsíros bőröm van, ami nem igazán tolerálja a sűrű, nehéz szérumokat. Ez viszont maga a csoda. Felkenem, szinte azonnal beszívódik és reggel babapopsi simaságú bőrrel ébredhetek, anélkül, hogy zsíros réteget hagyna az arcomon. Önmagában alkalmazva is megfelelő a hidratáló, simító hatása, ár-érték arányban pedig gyakorlatilag verhetetlen. Meg merem kockáztatni, hogy kenterbe veri az Estée Lauder Advanced Night Repair szérumomat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 9.

Negro

2016. szeptember 10.

Nem vettem észre semmi extra hatást, ráadásul ragad és nagyon büdös is. Jobban bejött a rival de loop ampullás ránctalanító.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 10.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Butylene Glycol