Delia Cosmetics

Ár:   1190 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: PSophiee, Módosítva: 2018. február 14.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Simító, ránctalanító szérum 5% mandulasavval arcra, nyakra és dekoltázsra.

tonic

2019. április 5.

2019.01.19.Nem is gondoltam volna,h ilyen jó. Finoman teszi a dolgát,sima,szép feltöltött arckép másnap reggel..az itteni pozitiv vélemények miatt próbáltam ki,de nem bántam meg. Ár-érték arányban is teljesen jó.
Update
újra akartam venni,és meglepetésemre az újban 4 százalék már csak a mandulasav.. franc sem érti az ilyet..egyébként továbbra is jó

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 5.

Update

Kriszta180222

2019. január 30.

A kis mennyiséghez képest nagyon sokáig elég. Elégedett vagyok vele, teszi a dolgát, reggelre szép egységes arcbőr fogad, a pórusaim is javultak, viszont tartós használat után is kihoz 1-2 apró pattanást. Ennek ellenére jó szívvel használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 30.

Littlescorpion

2018. november 10.

Hosszú!
Kombinált, alapvetően orron és mellette méretes pórusú a bőröm. Egyik oldalon egy régóta meglévő mitesszersziget is gazdagított, amikor elkezdtem használni ezt a szérumot, hidratáló előtt. Készüljetek, hogy az összes bőr alatti pattanast es gyulladást két-három nap alatt felszínre hozza, én örültem, hogy nem nyáron kezdtem el használni, mert így napközben valamennyire el tudtam fedni a vörös részeket:) Miutan ezek a körök elmúltak, gyönyörű , tömör, egységes felszínű lett a bőröm. Igazából a lényege ennek a szérumnak az, hogy napi használat mellett kíméletesen, viszont eredményesen hámlaszt, utána pedig sokkal jobban felszívódik a hidratáló. Én emellett hagytam el a BB krémet (meg valamiért a szilikont is kezdi utalni a bőröm), így korrektorral és ásványi púderrel elvagyok egész nap. Nagyon ajánlom, de a pattanásos időszakot vegyétek figyelembe, mielőtt megveszitek😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 10.

Hosszú!

Aprile

2018. június 20.

Update: Elértem az üvegcse aljára. Eleinte egy pipettányit használtam, az is szépen szerepelt, aztán idővel átálltam a két pipettányira/ alkalom. Amikor dupla adaggal haladtam, sokkal látványosabb volt az ereje, és az esti használatokat követő napon szuper kisimult arccal tettem a dolgom. Mivel elég kis üvegcséről van szó, vezettem, hogy hány alkalomra volt elég ez a mennyiség. Egy pipettányit 7 alkalommal használtam, két pipettányit pedig 8 alkalommal. 10 ml ennek fényében elég sok alkalomra volt elegendő, és a hatása is remek volt. Újra fogom venni.

2018.05.18.: Nagyon szép az INCI-je, a kis mennyisége ellenére elég lassan fogy, - pedig használom egy ideje - és szépen teszi a dolgát. Számomra közel sem olyan látványos a hatása, mint a Cosrx-es AHA hámlasztómé, ami persze, nem csoda az összetétele fényében, de a pórusaimat nagyon szépen összehúzza, és egészen üde, egységes ábrázatot biztosít a folyamatos használata. A nyári időszakra ritkás, enyhe hámlasztáshoz is tökéletes lesz. Összességében elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 20.

Oklaudia04

2018. április 19.

Nagyon szupi kis termek ennyi penzert ! Szereti a borom 1 heten 2szer hasznalom reggelre udebb ragyogobb az arcom! Biztos ujra vasarolom ! Fenyvedot hasznalok persze melle !!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 19.

tara95

2018. március 19.

Ha The Ordinary lenne rajta, mindenkinek ez kellene :) és tényleg. Nagyon gyengéd, a kulcs összetevőn kívül semmi felesleges nincs benne. Sűrű aloe gél állagú és csurig van töltve, notinorol 1600 körül volt. Heti 2x használom hajmosással egybekötve. Nem veszett össze sem a retinollal, sem a c vitaminnal. Nincsenek száraz foltjaim, mivel nem használom régóta megelőlegezem az ötöst ár-érték arányban. Egyébként ha olvasta valaki a tesztjét (purple haze blog), ott is említi a hölgy, hogy az első pár hétben kihozza a mitesszereket. Először én sem értettem, hogy miért ilyen mitesszeres a bőröm, pici gyulladások is megjelentek, de nem szabad őket piszkálni. A nagyobb mitesszereket óvatosan kiszedtem, de erre számítani lehetett. Remélem utána már kitusztul a bőröm.

Továbbra is nagyon szeretem, iszonyat lassan fogy, 2-3 naponta használom. Reggelre kisimult, ragyogó, szinte pórus nélküli bőr fogad. Az üveg harmada tűnt el kb 1,5 hónap alatt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 19.

Kémiai hámlasztók: Mandelic Acid

Keserű mandulából származó gyengédnek számító alfa-hidroxi sav (AHA) féle, ami a többi AHA savhoz hasonlóan gyengéden hámalsztja a bőr felszínét, így hatásosan kezeli a pattanások visszamaradó nyomait, és segít elhalványítani a bőrön ottmaradó sötét foltokat. Az AHA-k közötti különleges tulajdonsága, hogy antibakteriális hatása is van, és 5% és 10%-os mennyiségben is hatásos lehet a pattanások kezelésében (forás). Jó tudni még azt is, hogy a mandulasav fényérzékeny, így csak nem átlátszó csomagolásban lévő kozmetikumban van hatása.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!