Delia Cosmetics

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ms.Cat, Módosítva: 2013. augusztus 26.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Lábápolók

Dezodoráló és frissítő pumpás lábspray csökkenti a lábizzadást, megszünteti az izzadság letelepedését lábujjak között, megakadályozva azzal mikrosérülések kialakulását. Proactive Mint Complex-vízi menta kivonat hatékonyan tonizál és hosszantartó frissességet biztosít.

Hecate

2018. január 11.

Az illata elmegy (én kedvelem ha valami mentolos), de némileg ragacsos és nekem az izzadásgátló hatása nem bizonyosodott be. Mivel sok lábszag elleni terméknek rosszabb illata van azért adok neki egy kettest, meg azért, mert ha cipőbe fújtam ott kis ideig elfedte a szagokat. (A cipőimet 2 éve, külföldről rendelt uw fényes lámpával szagtalanítom és az tökéletes.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 11.

kireka

2014. október 30.

A szagáról elsőként a fertőtlenítő jutott eszembe. :D Hatásossága közepes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. október 30.

A szagáról elsőként a fertőtlenítő jutott eszembe. :D Hatásossága közepes.

siss

2013. augusztus 26.

A szódabikarbóna felfedezése előtt ezt használtam.Azt nem mondom,hogy a kedvencem lett,de nem is az annyira rossz kategória.Jópárat elhasznált belőle a család.Kicsit mentolos illata van,viszonylag hamar megszárad fújás után.Picit mondjuk ragad,de engem a zokni felvétele után nem zavart.Ettől is izzad a láb,mert azt semmi nem gátolja,nem is az a cél,de a szagokat valamennyire elfedi,mégha nem is tökéletes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 26.

Ms.Cat

2013. augusztus 12.

Nem csinál semmit, mintha be sem fújtam volna vele a lábamat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 12.

Nem csinál semmit, mintha be sem fújtam volna vele a lábamat.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Lásd Aluminium chlorohydrate - dezodorokban használd izzadáscsökkentő összetevő.

A vízi menta leveléből nyert kivonat. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló, tonizáló hatású összetevő.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.