Demeter

Ár:   $18.90 és $36.00   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml és 120 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szofijaa, Módosítva: 2020. május 28.

Ár:   $18.90 és $36.00
Kiszerelés:   30 ml és 120 ml
Lelőhely:   online külföldről

2009-ben megjelent aquatikus uniszex illat.

nevaneva

2020. szeptember 8.

Egy mintát tesztelgetek, amit itt vettem és nagyon megszerettem ezt a kedves illatot. Már vagy 5x volt rajtam, ami mostanában más illattal nem fordult elő. Kellemes, számomra beazonosíthatatlan illat, ami a legnagyobb melegben is hűvös, lágy és finom. Emiatt a hűvösség miatt értem a templom fílinget: mikor nagy melegben, nyáron városnézés közben belépsz hűsölni kicsit a templomba. Azt is érzem, hogy ebben az illatban semmi erotika, csábítás nincs, úgyhogy illő hozzá a név. Egyszerűen csak visszafogott életöröm van benne nekem, mindenféle csillogás vagy feltűnés nélkül - fél napig kitartóan, bőrközelien.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 8.

blackberry

2020. július 28.

Amikor tűző napról bemész a templomba és megcsap a márvány hűvössége, némi tömjén és fehér virág illatával fűszerezve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 28.

Myrtle

2020. június 11.

Nagyon kíváncsivá tett, hogy milyen illatot kreálhatott Francis Kurkdijan a Demeternek, és nem csalódtam. :)
Általános tapasztalatom, hogy nagyon jól meg tudnak jeleníteni egy hangulatot vagy a természet egy kiragadott szegmensét (a koktél illataikért nem rajongok).
Számomra kissé hasonló élmény, mint a Molecule illatok, elsőre fújásra semmi mellbevágó, jellegzetes, ám kis idő után elkezdesz érezni egy nagyon finom illatot, ami mintha a saját bőröd illata lenne egy nyári zápor után. Kicsit hűvös tisztaságillat, enyhén fás, virágos, de nem édes. Sokan hasonlítják a templomok illatához is, és valóban van benne valami a hűvös kövek, régi öreg padok és a fehér liliomok illatából.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 11.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Lyral, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Geraniol, Anise Alcohol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol