Demeter

Ár:   4900 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Qwerty, Módosítva: 2020. október 5.

Lelőhely:   online külföldről

Illatjegy: aloe vera

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Qwerty

2020. december 30.

Abbahagyom a monoillatokkal való kísérletezést, mert a legjobb eset is úgy végződik, hogy három fújás után megunom. Ez az illat pedig nem a legjobb eset volt, hanem a legrosszabb. Hosszas hezitálás után csaptam hozzá egy rendelésemhez a sokféle Demeter közül pont ezt. Aloe vera...zöld, növény, friss, jó lesz. Olyasmire számítottam, mint az aloés krémek illata. Volt valaha növényem is - amíg fejest nem ugrott az ablakpárkányról -, de nem emlékszem, hogy bármi szaga lett volna. Talán kicsit kesernyés, zöldes. Nem hagyott mély nyomot.
Ez a kis kölnivíz viszont...büdös. Érdekes élmény kinyitni egy zöldes, aloe feliratú üveget és mézgás szagot érezni. Nem tudom jobb szóval kifejezni, azt a gyantás, mézes, likőrös szagot. Csak bámultam, hogy mi van, ez most romlott, vagy én képzeltem túl sokat? Eladásra sem mertem így feltenni, visszaküldtem. Azt mondták nem romlott.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. december 30.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool, Limonene, Amyl Cinnamal, Citrol, Eugenol, Citronellol, Hydroxycitronellal

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.