Denelys

Ár:   2190 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   100 g   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Denelys, Módosítva: 2020. május 5.

Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Normál

• Élénkítő citrusos illat
  • Bőrradírozó mákszemekkel
  • Tápláló bio növényi olajokkal
  • Krémes, lágy hab
  • Nem szárítja a bőrt, puha, hidratált bőrt biztosít

natulcien

2020. május 5.

Még csak pár hete használom, de nem tudok egyszerűen betelni ezekkel a szappanokkal. 4 fajtát vásároltam, mivel nem tudtam választani és mindre kíváncsi vagyok, szóval tuti beszereznem majd a maradékot is. A nude, a rózsaszín agyagos és ez a mákos került először használatba, de ezt a mákosat használom a legtöbbet. Nagyon szépek ezek a szappanok már küllemre is, és egyszerűen nincs szívem kézmosásra használni őket, ellenben zuhany alatt kiélvezem a külcsínt és a belbecsét is. Már egy ideje sls mentes tusfürdőkre, fürdő olajokra váltottam, de a szappanokkal még csak most ismerkedem. Annyit tudok elmondani, hogy kellemes a használata, élvezeti értéke van a zuhanynak vele, a habja nagyon kellemesen tisztít, és egyáltalán nem szárít. Hosszabb távú tapasztalatokról is jövök majd mesélni, illetve kíváncsi vagyok meddig lesz elég egy szappan. Ez egy nagyon megbecsülendő magyar márka szerintem, igényes tartalommal és olyan designnal, ami világviszonylatban is megállja a helyét. Számomra egy elérhető adag luxus minden este a fürdőszobában. Jó szívvel ajánlom bármelyik szappanjukat. A 4. amit még nem bontottam fel a csokis macaronos amit későbbre tartogatok, hogy mindig legyen mit várni a jövőben:).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 5.

Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil

A lime héjából kivont illóolaj. A CosIng szerint maszkoló hatású összetevő, vagyis segít elfedni a kellemetlen illatokat. Mint minden citrusfélével érzékeny bőrűeknek érdemes óvatosnak lenni az összetevővel, mivel fototoxikus (fényérzékenyítő) hatással lehet a bőrre.

Mák. A kozmetikumokban a mákot magát dörzsölő anyagként, fizikai bőrradírként használják.

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.