Denim

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1 400 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: hagicica20, az összetevőket feltöltötte: Watcher, Módosítva: 2014. szeptember 17.

Kategória:   Egyéb
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1 400 Ft

Kiszerelés: 100 ml

Ár: 1 400 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
gyula1971

2019. október 9.

Hát én is megvettem,anno az 1980-as években devizáért elérhető áru volt,az Intertourist-nál. Nagyon kellemes illat.,ami tartós is. Újra fogom venni,ha elfogy...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 9.

fenyecset

2018. június 14.

Ez az illat valahogy kimaradt az ifjúkoromból, így egy bevásárlás alkalmával elhatároztam, hogy egy borotvakrém kíséretében megveszem. Egy dezodor is került mellé majd később a parfüm változatot is megvettem. Ha már lúd :D Mit is mondjak, annak ellenére, hogy régebben pont azért nem vettem meg, mert sokan viselték, most így a 40+ éveimben járva igazi felüdülés érezni magamon ezt a karakteres, kifejezetten férfias, semmilyen uniszex jegyet sem hordozó illatot. Remélem sokáig forgalomban lesz még ez az egyszerű de nagyszerű, klasszikus férfiillat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 14.

Pagalu

2015. április 9.

Én Old Spice-párti vagyok, de karácsonyra kaptam egy ilyet. Ha már megvan el is használom. Nos. Erőteljesebb és tartósabb az illata, mint az OS-nak! Kellemes meglepetés számomra. Lehet, hogy átpártolok? :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. április 9.

CalMag

2015. január 21.

Én is nosztalgia miatt vettem újra.
Még mindig nagyon jó,akárcsak a testvére,a Black!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 21.

Én is nosztalgia miatt vettem újra.
Még mindig nagyon jó,akárcsak a testvére,a Black!

Watcher

2013. november 21.

Örök szerelem ez az illat az első borotválkozás emléke. Az első üvegekhez leginkább Ausztriából jutottunk hozzá. Nem is igazán érdekelt akkoriban, hogy mi adja ezt a mély, simogató fűszeres illatot, egyszerűen csak jó volt viselni. Az internet révén azóta okosodtam a Denim Original illatát az Olibanum (tömjén), bergamot, Petitgrain (keserű narancs növény) és Salvia sclarea (muskotályzsálya) Amber (ámbra), Vetiver és cédrusfa mesteri keveréke adja.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. november 21.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol