Depílan

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lollypoppy, Módosítva: 2012. július 31.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb

Cukor alapú, természetes gyanta.

rb09

2014. október 28.

Hogy lehet ilyen terméket eladni? Botrány az egész ....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 28.

Hogy lehet ilyen terméket eladni? Botrány az egész ....

Széncinke

2014. január 31.

Használhatatlan. Egy árva szőrszálat sem szed ki, csak összeragacsozza magát vele az ember lánya.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 31.

ronicic

2013. április 28.

Ha lehetne, minusz 100 pontot kapna, mivel totálisan használhatatlan, ugyanazt tapasztaltam, mint az előttem szólók. Felkészületlenül (tehát az itteni vélemények elolvasása előtt) vettem meg, mert féláron volt kapható, de így is sok volt érte az az 1.100 Ft, tekintve, hogy a kukában landol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 28.

Rony

2013. január 5.

Ez valami borzalom.. Semmit nem tépett ki, csak összekentem vele. Kuka lett a sorsa.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 5.

Sparklepony

2012. szeptember 13.

Egyetértek az előtem szólóval, semmi értelme. A mellékelt lehúzócsíkok, viszont remekül működnek más gyantákkal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 13.

lollypoppy

2012. július 26.

Egy méz-állagú cukorpasztáról van szó, ami túl híg és egyáltalán nem ragad, ergo teljesen használhatatlan. Kb. 3 és 6-8 mm-es szőrszálakon is próbáltam, de még egy nyamvadt pihét sem tépett ki. Semmire sem tudom használni, csak kidobni tudom. Senkinek sem ajánlom, hogy megvegye.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 26.

Hidratálók: Glucose, Glycerin

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.