Derma E

Ár:   6000 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Cary, Módosítva: 2015. augusztus 19.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

• növényi kivonatok egyedülálló keveréke
  • klinikailag bizonyított, hogy jelentősen javítja a hegek textúráját, színét és kinézetét
  • puhítja, simítja a bőrt

svekits

2020. szeptember 28.

Nem győzök ódákat zengeni erről a termékről. Amióta felfedeztem, mindig van itthon. Bármilyen heget segít gyorsan elmulasztani, legyen az seb vagy barna/piros pattanás utáni folt.
Géles-zselés állaga van, de nem kukacosodik, bármit kenek is rá, én reggel-este kenem vékony rétegben, ha épp szükségem van rá, csak az adott területre. Sokkal gyorsabban elmúlnak a sebek ennek a használatával és puha lesz tőle a bőr. Számtalanszor újra rendeltem már.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 28.

Antioxidánsok: Alanine
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Alanine
Vitaminok: Panthenol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Alanine a I h