Dermacol

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: phoenix, Módosítva: 2018. január 18.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál

A normál és fiatal bőrre ajánlott, 2 az 1-ben hatású lemosó eltávolítja a sminket és tonizál. Az uborka és a tengeri alga kivonatok védik és hidratálják a bőrt, emellett friss és bársonyos megjelenést biztosítanak neki.

Tartósítószer- és parabénmentes.

csokissex

2014. május 22.

Az eddig kipróbáltak közül ez az egyik leggyengébb, ezért adok neki 1 pontot, de annyit megér. Nekem túlparfümözött és a sminket csak több lemosás után vitte le. A bőrömnek annyira nem jó, mint a többi micellar víz. Nekem kb. olyan, mint a Helia D tonik (bár az sokkal jobb), viszont közel sincs olyan jó, mint a Paese Micellar terméke (ami nekem most a N1.). De lehet valakinek ez be fog jönni!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. május 22.

jégvirág

2014. május 14.

A sminket és a szennyeződéseket elég jól és aránylag gyorsan leszedi. Szerintem túl illatos (szinte minden Dermacol termék erősen illatosított) és gyakran bele is megy a szemembe, akkor bizony csíp. Az arcon hagy egy réteget maga után, ami kissé ragacsos, de ez arcmosás után el is tűnik (számomra elképzelhetetlen, hogy ne mossak arcot sminklemosás után). Puha és tiszta bőrt eredményez, de az én bőröm igényli így is a krémezést. A flakon fején a nyílás egyébként nincs a legjobban megoldva, nagyon ömlik belőle a lötty, óvatosan kell vele bánni. Sőt, nekem még úgy is ereszt, ha rá van pattintva a teteje és nem álló helyzetben található. Ezt még a megvásárlása napján vettem észre, mert kicsit kifolyt a táskámban (zárva volt végig a teteje), tehát utazáshoz nem a legideálisabb. Mindezek ellenére jó, azaz 3-as terméknek tartom (az összetevők is egész jók - bár lehetne illatmentes és az ára se rossz).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. május 14.

phoenix

2014. február 17.

Átlátszó, vízszerű folyadékról van szó, az illata kellemes, kissé gyógynövényes, "zöld".
Használata után a bőr nem teljesen olyan, mintha vízzel mostuk volna meg, határozottan érezni, hogy “van ott valami”, de nem hagy maga után ragacsos felületet.

A sminket nem távolítja el teljesen, csak kb. 90-95%-ban, ugyanannyit tud, mint a L’Oréal micellás vize, vagy az általam eddig használt sminklemosók (a 100%-ot még kétfázisú sminklemosónak sem sikerült elérnie, pedig nem használok vízálló termékeket).

Valóban hidratál, legalábbis érzetre, hogy ez hosszútávon mennyire elég, azt nem tudom, mert használok hidratálókrémet is.

Összességében tudja, amit egy micellás víznek szerintem tudnia kell, ezért kap 5 csillagot.

Részletes teszt a blogomon: http://biablogol.blogspot.hu/2014/02/dermacol-perfect-micellaris-viz-fiatal.html

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 17.

Hidratálók: Butylene Glycol, Propylene Glycol, Mannitol, Xylitol, Fructooligosaccharides

Emulgeálószer. Leggyakrabban tisztítókban használt PEG féle.

Uborka kivonat, uboka lé. Lásd uborka kivonat.