Dermacol

Ár:   2130 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: bolero, az összetevőket feltöltötte: doree23, Módosítva: 2016. március 30.

Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Klinikailag tesztelt, 50%-ban pigmentet tartalmazó filmstudiókban használt erős fedésű alapozó.

SPF30-cal rendelkezik, 30g-s kiszerelésben kapható. 14 árnyalatban található meg Csehország és Szlovákia drogériáiban.

Ár: 1800 , Eladó: kdorottya03
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Miskolc, fizetés: Fizetes banki utalassal, posta, Foxpost, Dpd.
Ár: 1600 , Eladó: kriszticsoh
Állapot: 2x próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Budapesten személyes átvétel vagy előre utalás után posta/foxpost

Stella1993

2020. április 3.

Örültem hogy rátaláltam, de sajnos le kell pontoznom. Nem fed teljesen, a szeplőim átütnek rajta. A pórusokba beleül, eltömíti őket. Ronda látványt nyújt. Nagyon fehér a bőröm, így a 207-es árnyalatot választottam (a második legvilágosabbat), de így is világosabb mint amire szükségem lett volna. Notinoról rendeltem, szóval biztos nem fake. Nekem nem jön be. Aki bevállalja, annak muszáj makulátlan bőrrel rendelkeznie, de makulátlan bőrre meg nem szükséges ilyen erős fedésű alapozó... 2*

Update: a titok nyitja a vizes beauty blender. Ugyan a szeplőimet így sem takarja el rendesen, de legalább a pórusaimba nem ül bele és ha mértékkel használom, nem kelt maszkhatást sem. Adok plusz egy csillagot.

Update2: szárít, és annyira sok időbe telik szépen felvinni, hogy nincs hozzá kedvem, a fényvédőimet sem szereti, így csak a polcon áll.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 3.

fici

2020. január 16.

Huuuuh, nem semmi ez a cucc! Brutááális! Akinek nem jött be, úgy gondolom, ott problémák lehetnek a mennyiséggel és a felvitellel- mivel, hogyan dolgozod el, fixálod-e, stb... esetleg az arcbőre nagyon száraz/nagyon zsíros az egyénnek...

Teljes arcra fél borsónyi mennyiség bőségesen elegendő, annyira pigmentált- így k...nagyon sokáig elegendő lehet a tubus :))). Meglepően szépen el lehet dolgozni nedves beauty blenderrel, csodálatos egységes képet ad, maszkhatás nélkül, olyannyira, hogy szinte már szégyellem viselni, mert becsapásnak érzem másokkal szemben :D :D Ecsettel nem tudnám elképzelni a felvitelt... ez egy nagyon sűrű, tömör állagú krém, nem hagyományos alapozó.

Nekem spec nem fényesedett át, és nem kopott (d.e. 11 órától kb 21:00 óráig fent volt tökéletesen).
Olvastam, hogy orrfújástól egyszerre kopik, stb... Persze, ahogy púder és fixálás nélkül a legtöbb alapozó :)))

Szóval szőrszálhasogatás helyett azt ajánlom, próbáljon meg mindenki megfelelő technikával és eszközökkel nagyon KEVÉS mennyiséget eloszlatni az arcán, majd púder és fixálás. Nem problémás, normál arcbőrön csoda, szélsőséges típusokról nem tudok nyilatkozni. Nekem egyetlen problémám az arcomon a pirosság, pirosodásra való hajlam, amire ez az alapozó egy igen csudi megoldás.

Egyetlen negatívum, már ha annak lehet nevezni..., mert más terméknél is előfordul: Kissé a szemkörnyéki ráncokba beleül, de máshol nem tapasztaltam ezt (pl száj körüli ráncoknál, ,,mosolyráncnál" semmi, csak a lágyabb részeknél, mint szemhéj.
Abszolút megéri az árát, sőőőőt....:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 16.

Abszolút megéri az árát, sőőőőt....:)

kriszticsoh

2019. december 1.

221-es árnyalatot vettem meg belőle,sajnos sötétebb lett mint szerettem volna.Tényleg szuperül fed,ha csak apró bőrhibákat szeretnél elfedni.Viszont én azért vettem meg mert videók alapján és leírás alapján hegekre,gyógyult de hiperpigmentált sebekre is ajánlják, illetve elvileg tetoválást is eltüntet szóval gondoltam hogy az én kb 22 cm-es lilás pirosas égési sérülésemmel is elbír majd az alapozó.Sajnos nem így volt,továbbra is tisztán látható volt a combomon.Nem tudom egyenlőre eldönteni hogy a szín is közrejátszott e abban hogy nem tudta eltakarni,vagy ténylegesen ezt a sebet már nem tudja(bár egy videóban jóval sötétebb pigmentációt tüntettek el vele).Ha újra veszem a színemben,remélhetőleg jobbra updatelem!:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 1.

zizz89

2019. november 13.

Így elsőre a mini-mintá(k)ra neveztem be és mivel csak online hozzáférhető, 2 árnyalatot próbáltam: a 209-es sötétnek bizonyult (már új gazdája is van), viszont a 207-es bejött.
Tényleg nagyon sűrű, viszont bontáskor beindult és rengeteg jött a tubusból, így próbaképp csak azt kentem egész arcra:
önmagában tényleg nehéz, kicsit viszkettem tőle és fulladt a bőröm, főleg, hogy véletlen a számra is jutott, ami így szinte eltűnt. :-D
Ezért élesben már 2:1 arányban keverem az eddigi CC-mel (ALVERDE COLOR & CARE 2IN1) és így tökéletes. Fedi, amit kell, tisztességgel, és szép, egységes bőrképet adnak így "csapatban". Így ez a mini is sokáig kitart.

Ui. a szem alatti karikákon is teljesít, de teljesen fedni még ő sem tudja.

4-es, mert "tanulni" kellett a használatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 13.

Ui. a szem alatti karikákon is teljesít, de teljesen fedni még ő sem tudja.

4-es, mert "tanulni" kellett a használatát.

keettee

2019. november 13.

Korrektorként használom, és azt kell mondjam, hogy a legtökéletesebb. Nem oxidálódik, fehér bőrűeknek kifejezetten ajánlom, mivel a drogériák polcain véleményem szerint nincs olyan világos korrektor ami ne oxidálódna. Személy szerint a 208 és 210 es árnyalatokból keverem ki, nagyon bízom benne hogy sose fog megszűnni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 13.

SugarB

2019. október 18.

Nagyon régóta ki akartam próbálni, tavaly meg is rendeltem pár mintát, aztán a rendes méretet 3 árnyalatban amikben azóta is van!! Kétféleképp használom:magamon korrektornak, ugyanis a pattanásaim elég feltűnőek tudnak lenni, illetve van az orromon pár piros hajszálérpötty, amik nagyon idegesítenek, de ez a csodaszer nyom nélkül eltünteti őket. (a bumszlikat sajnos nem, de legalább nem egy nagy vörös folt nézelődik az államon ha épp kiver a ragya :D ). A másik felhasználása nálam fényképezéskor használni a modellen mert szépen egységesíti a bőrt, és vékonyan vagy más alapozóba keverve én nem tapasztaltam maszk hatást, de ez persze tényleg szépen eldolgozva, építgetve lehet szépen felvinni és nagyon meg kell válogatni a púdert hozzá. Testes, tömény krémes alapozó, amit meg kell tanulni jól használni, és remekül működhet. Teljes arcra egész napra nem használnám, ahhoz túl tömény, de bőrhibák elfedédésre, célzottan tökéletes. Nagyon féltem, hogy pattanásokat fog okozni a nehézsége miatt, de nem történt meg, és a meglévők állapotán sem ront. Nekem ő öt csillag arra, amire én használom.
(pici negatívum: bár szép a tubusa, de a fém megtörik, ahogy ürül, és kilyukad. Kijöhetnének egy tégelyes verzióval, sokkal kényelmesebb lenne!)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 18.

Glam0ur

2019. szeptember 11.

Nagyon erős, nagyon pigmentált alapozó. Valóban minden bőrhibát elfed. Az egész arcra kenve nagyon mű hatást kelt, korrektorként és szem alatti karikák eltüntetésére használva viszont tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 11.

Tamarv

2019. május 20.

Most vettem meg nemrég a második tubusomat, az első 1 évig! volt elég, majdnem mindennapi használat mellet. Egyik előtte használt alapozóm sem tartott ki ilyen sokáig! Nagyon szeretem, épp, hogy egy kicsi elég belőle és egész nap ugyanolyan maradt az arcomon. Természetesnek tűnik és gyönyörű egységes színt ad a bőrömnek. Én nagyon megvagyok vele elégedve, semmi pénzért le nem cserélném!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 20.

erynis

2019. március 2.

Huh, a pigmentáltsága lenyűgöző, de alapozóként használva az én kevert bőrömön szörnyű, rendkívül hamar kopik, a szárazabb részeket pedig kiemeli. De tény, hogy icipici mennyiség kell csak belőle, így sokáig tart. A bőrhibák, foltok elfedésére nagyon jó. Próbáltam szem alá korrektorként is, de a másik korrektoromhoz képest borzasztóan megült a ráncocskákban, és szárította is a szemkörnyékemet. Hosszútávú viselésre én nem ajánlom, legalábbis nekem 4-5 órát sem bírt ki, akármivel fixáltam, de ha nagy fedésre van szükség és rövidebb ideig viseli valaki, kiváló lehet. Én nem sokat nyúlok hozzá. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 2.

sokkismalac

2019. február 21.

- ár
- fedőképesség, nekem tényleg mindent elfed, jobban mint bármi más, és nekem ez a legfontosabb kritérium
- 3 hónapig elég nekem egy tubus, bár én a 207/8ast keverem és így két tubust használok el fél év alatt, úgy hogy minden nap használom

- tartósság, leginkább primertől meg setting spraytől függ, de van amikor 2 órát bír ki, van amikor 5-6ot
- oxidáció, inkább akkor vehető csak észre, amikor hosszabb ideig nem igazítom meg
- a csomagolás borzasztó, fixen kilyukad, de gondolom ez benne van abban, hogy viszonylag olcsó

megjegyzések:

- ha valaki lealapozózza a szemhéját vagy az ajkait is, akkor jobb ha kihagyja ezeket a felületeket ezzel, se a rúzs, se a szemhéjpúder nem annyira bír rajta megmaradni
- a szokásosnál is jobban függ a primer-púder-setting spray kombótól a teljesítménye, nekem mondjuk az alverde primer + setting spray / catrice púder kombó általában beválik
- nyáron valamennyire megolvad és nehezebben kezelhető
- zsírosabb krémeken/fényvédőkőn csúszik, de ez részint kiküszöbölhető megfelelő primerrel

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 21.

- ár

megjegyzések:

- nyáron valamennyire megolvad és nehezebben kezelhető

Emolliensek: Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Petrolatum, Glyceryl Stearate, Silica Silylate
Emulgeálószerek: Glyceryl Stearate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance