Dermacol

Ár:   2130 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: bolero, az összetevőket feltöltötte: doree23, Módosítva: 2016. március 30.

Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Klinikailag tesztelt, 50%-ban pigmentet tartalmazó filmstudiókban használt erős fedésű alapozó.

SPF30-cal rendelkezik, 30g-s kiszerelésben kapható. 14 árnyalatban található meg Csehország és Szlovákia drogériáiban.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Linda74

2022. február 7.

Vilâgbajnok!Ici picit hasznalok a problemas rêszekre(pigmentfoltok).Keverem a 218 ast es a 223 ast es teszek alâ egy kis argânolajat.Erre jöhet a Mac mineralize skinfinish ,kicsi bronzosito,pirosito es kesz.Egêsz nap megmararad es gyönyörü.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. február 7.

dodoos

2022. január 24.

Hát ez valami zseniális. Tetoválás elfedésére és az arcomra is használom, egyszerűen hihetetlen milyen magas fedése van. A színes tetoválásokat a karomon gyönyörűen elfedi, ha pedig valamilyen eseményre megyek, akkor nagyon szeretem az arcomon is viselni, mert tökéletes fedést nyújt a bőrhibák ellen. Mindennapra nem ajánlanám senkinek, borzasztóan tömény, krémszerű, sűrű alapozó, amely "fullasztja" a bőrt, de alkalmanként viselve tökéletes kiegészítést nyújthat egy-egy smink alapjaként.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 24.

drozsi

2021. augusztus 5.

Tesztert vettem meg mint korrektor. Nagyon jól fed egesz nap takarja azt amit kell, max 1x kenem ujra napkozben. Elegge suru en el sem tudnam kepzelni ezt egesz arcra, mondjuk szerencsere nincs is ra szuksegem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 5.

fortaghreka

2021. július 1.

Tenyleg nagyon szuper magad fedesu viszont akar mennyire hidratalok ala vagy teszek primert megis kiemeli a bőröm texturajat :/

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 1.

Cactuslover

2021. június 20.

Évek óta használom korrektorként a 208-as árnyalatot. Nagyon kevés kell belőle így maximálisan megéri az árát, ami egyébként is alacsony. Fedése nagyon erős, a fényvédő külön öröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 20.

hbbh

2021. június 2.

Akik sebhelyet (esetleg vágást) szeretnének eltüntetni vele, jól működik. Én a combomon használom a nyár közeledtével és erősen fedi. Csodát nyilván nem tesz, de távolról nem szembetűnő, sokkal nyugodtabban hordok rövidnadrágot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 2.

sztereotip

2021. március 10.

nagyon szeretem ezt az alapozót ,sokszor hasznâlom aknés bőrömre.hidratálásra figyelni kell mert beleül a râncokba.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 10.

tara95

2020. november 18.

Notinon böngészgetve jött szembe velem a mini változat, úgy voltam vele, hogy miért ne? A 208-as konkrétan 110%ban passzol. Első körben csak magában felcsaptam a hegekre, hibákra és a karikákra egy tömött korrektor ecsettel. Az biztos, hogy a nagyot szerintem csak annak érdemes beszerezni, aki nagyon éli a full vakolatot, már egy fél lencsényi is majdnem sok volt. A karikákat nem fedi el teljesen és itt-ott átsejlik a bőrhiba is, azonban tényleg erős a fedése, tetszik. Magában itthonra, ide-oda elugrani tökéletes, de mindenképp tesztelem majd teljes sminkben és fixálva is. A finisht illetően bőrfényű, most ősszel nagyon jó, nyáron szerintem olvadna. Updatere visszajövök.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 18.

kisbogar32

2020. október 24.

Mini kiszerelésben rendeltem meg a Notino-ról két árnyalatban. Még barátkozom vele, nekem picit beleül a pórusaimba és hamar átfénylik.
A fedése viszont tényleg nagyon erős. Mindennap biztosan nem használnám.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 24.

A fedése viszont tényleg nagyon erős. Mindennap biztosan nem használnám.

csokiseszter

2020. június 29.

Kevés kell belőle, szépen eldolgozva. Vicces, de véletlenül az egyik legsötétebb árnyalatot rendeltem meg a rossz színskála miatt (thx, notino!) de még így is brutál jó, olyan, mintha lebarnult bababőröm lenne. Zéró folt, vagy beleülés a pórusokba, ráncokba. Rendeltem is világosabbat. Ja, és dél körül egy púder igazítással egész nap bírja, 35 fokban is, színpadon, munkahelyen, sportoláskor. Csodaszer!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 29.

Emolliensek: Paraffinum Liquidum/Mineral Oil, Petrolatum, Glyceryl Stearate, Silica Silylate
Emulgeálószerek: Glyceryl Stearate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance