Dermaflora

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: coffeeandme, Módosítva: 2019. április 29.

Lelőhely:   drogériák, hipermarketek, online
Kategória:   Dezodorok

A Dermaflora Kókuszolaj család alimíniumsó és tartósítószer mentes, nem tömíti el a pórusokat, engedi a bőrt lélegezni. Természtes hatóanyagainak köszönhetően nem okoz bőr irritációt. Természetes védelem a kellemetlen szagoktól egész napon át.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

seppunkata

2024. március 22.

Eddig a mézes verziót használtam, most gondoltam kipróbálom ezt a kókuszosat, a stift állaga miatt.
Sajnos nekem kipirosodott tőle a hónaljam... Amúgy minden másban ugyan úgy működik, mint a mézes változata, de az irritáció miatt nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. március 22.

Csipusz

2023. december 3.

Sajnos nekem sem vált be ez a termék, bár finom kókusz illata van, felkenve pár óra után már punnyadt kókusz szagom van nekem és a ruhának is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. december 3.

Shenzi

2023. március 8.

Az izzadást talán mérsékli, bár téli időszakban kezdtem el használni, nem tudom, nyáron hogyan remekelne. De a szagokkal szemben egyáltalán nem hatékony, sőt. Mire reggel beérek a munkahelyemre, olyan, mint ha 40 fokban lefutottam volna a maratont sí overallban. Használata nélkül jobban elvagyok, mint vele. Nekem az illata sem tetszik, kicsit poshadt kókusz...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. március 8.

ozsuzska

2022. július 12.

Viszonylag natúr izzadásgátlót kerestem, ezért próbáltam ki. Nem a legolcsóbb, és sajnos azt kell mondjam, hogy nem is érte meg.
Kellemes illata van, felvitel után lassan szárad, de ha megszáradt, kellemes tapintása van. Nem szárítja a hónom alját, jól ápolja.

Normál mértékben, közepesen izzadós típus vagyok. Az izzadságfoltokat jól megelőzi, viszont a szagokkal szemben nem hogy nem véd, hanem azt érzem felerősíti. Ha nem viselek semmit sem, akkor sem vagyok olyan büdös, mint ezzel.

A hidratáló hatása miatt otthon szoktam használni, mert más izzadásgátló könnyen kikészíti a bőrömet, és ez szépen helyre hozza.
Elhasználom, de nagyon nem újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. július 12.

Elhasználom, de nagyon nem újravevős.

vidaagnes98

2022. május 29.

Kellemes illata van, én eddig úgy tapasztaltam, hogy kellően véd a melegben is a szagokkal szemben. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 29.

csicsi86

2021. március 1.

Nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket, a szagot nem tudta elfedni. Vannak ennél jobb mentes dezodorok is.
2 csillag mert elhasználtam az egészet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 1.

2 csillag mert elhasználtam az egészet.

anillam

2020. május 30.

Amikor nincs annyira meleg akkor használom, akkor bevált, de amint erőssebben izzadok semmit nem ér.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 30.

Zsozsi20000118

2020. április 14.

Nagyon szeretem ezt a terméket! Próbáltam már a zselés verzióját is, az illatuk nagyon nagyon hasonló, a zselés talán picit erősebb izzadásgátlás téren, de mivel én egyeltalán nem vagyok az az izzadós típus, nekem ez a sima deo stick is tökéletesen működik. Ami a deo stick előnye a zselés tesójával szemben, hogy sokkal gazdaságosabb, lényegesen több ideig kitart. Az első dezodor, amivel nap végén, sportolás után, stresszes nap után is finom illatom van! Imádom, aki teheti, adjon neki egy próbát! :) 5 csillag😍

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 14.

Cora0205

2020. március 9.

Elég vegyesek a tapasztalataim ezzel a termékkel kapcsolatban.

Előnyök:
- Kellemes illata van
- Alumíniumsó mentes

Hátrányok:
- 2-3 óránál többet nem bír. Nem vagyok az a nagyon izzadós fajta, de amikor ezt használtam, pár óra után konkrétan izzadságszagom volt. Ettől még valahogy el tudtam tekinteni, úgy voltam vele, hogy, ha napjában többször használom, beválhat, DE...
...Borzasztó érzés viselni, mert ragad! Ez percekkel, sőt órákkal később sem változik; mikor az illata már rég elillant, a ragacsos érzés továbbra is tartott. Biztos van olyan, akit ez annyira nem zavar, de én nem bírom elviselni magamon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 9.

Elég vegyesek a tapasztalataim ezzel a termékkel kapcsolatban.

Előnyök:
- Kellemes illata van
- Alumíniumsó mentes

Hátrányok:

Mancsip

2020. február 11.

Igyekszem "egészségesebb" kozmetikumokat használni, de a szódabikarbóna alapú deók (pl. Olivia natural tégelyes) nem váltak be mert irritációt okoztak, továbbá nem tartom higiénikusnak/praktikusnak a spatulával felkenhető termékeket, ezért próbáltam ki a Dermaflora kókuszosat. Számomra kellemes az illata, visszafogott, de még délután is érezhető. Kicsit túl könnyen olvad meleg hatására, amivel így februárban nincs gond, de kíváncsi lennék, hogy nyáron hogy teljesít. Nem vagyok nagyon izzadós, így télen megfelelő védelmet nyújt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 11.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Hydroxyacetophenone
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Ascorbyl Palmitate, Bisabolol
Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Pentylene Glycol, Caprylyl Glycol, Propylene Glycol, Hydroxyacetophenone
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate

Aloe vera növény leveléből származó lé. Vízmegkötő, gyulladáscsökkentő, antioxidáns és antibakteriális hatása van, valamint segíti a sebgyógyulást és általában a bőr regenerálódását is. Bár az aloe vera egyre nagyobb divat mostanában, Paula Begoun szerint tudományos kutatások nem igazolják, hogy hatékonyabb lenne a többi, hasonló tulajdonságokkal rendelkező összetevőnél (mint pl. a C-vitamin vagy a zöld tea).

Méhviasz. A kozmetikumokban sűrítő, bőrpuhító (emollients) anyagként használatos.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Az Ascorbyl Palmitate a tiszta C-vitamin (Ascorbic Acid) és palmitinsavval lipofil észtere. Az össszetevő védi a termékekben levő olajok telítettlen zsírsavait, és egyéb más olaj-összetevőket is, ami azt jelenti, hogy a krémekben az olajak nem avasodnak meg, és nem lesz kellemetlen illatuk. Az Ascorbyl Palmitate stabilabb, mint a tiszta C-vitamin és nincs irritáló hatása. Az ascorbyl palmitate-ot általában 0,05-1% közötti koncentrációban használják Tocopherol-lal együtt; az összetevő stabilitása e szerint a tanulmány szerint tovább nő, ha 1-2%-os koncentrációban tartalmazza a termék, illetve W/O (víz az olajban) típusú emulziók esetében. Az INCI-Decoder szerint az összetevő a C-vitamin származékok közül a legrosszabb - bár viszonylag stabil, viszont kérdéses, hogy képes-e tiszta C-vitaminná alakulni a bőrön és ezáltal annak minden jótékony tulajdonságát prezentálni (bár a bőr kollagéntermelést valószínűleg serkenti), illetve annak ellenére, hogy az antioxidáns hatása jó, felmerült a gyanú, hogy UVB sugárzást követően elősegíti a lipid peroxidációt és a citotoxicitást is.

Többfunkciós szintetikus antioxidáns és hidratáló, bőrkondicionáló összetevő, amely segít fokozni a tartósítószerek hatását (ez lehetővé teszi a kozmetikai vegyészek számára, hogy kisebb mennyiségű tartósítószert alkalmazzanak anélkül, hogy elveszítenék a hatékonyságot, miközben csökkentik az allergiás reakciók kockázatát) és nyugtató hatással is van a bőrre.