Dermaflora

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: coffeeandme, Módosítva: 2019. április 29.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Dezodorok

A Dermaflora Kókuszolaj család alimíniumsó és tartósítószer mentes, nem tömíti el a pórusokat, engedi a bőrt lélegezni. Természtes hatóanyagainak köszönhetően nem okoz bőr irritációt. Természetes védelem a kellemetlen szagoktól egész napon át.

Mancsip

2020. február 11.

Igyekszem "egészségesebb" kozmetikumokat használni, de a szódabikarbóna alapú deók (pl. Olivia natural tégelyes) nem váltak be mert irritációt okoztak, továbbá nem tartom higiénikusnak/praktikusnak a spatulával felkenhető termékeket, ezért próbáltam ki a Dermaflora kókuszosat. Számomra kellemes az illata, visszafogott, de még délután is érezhető. Kicsit túl könnyen olvad meleg hatására, amivel így februárban nincs gond, de kíváncsi lennék, hogy nyáron hogy teljesít. Nem vagyok nagyon izzadós, így télen megfelelő védelmet nyújt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 11.

Diamond26

2020. február 7.

Igyekszem "mindenmentes" természetes dezodorokat használni, de valahogy nem sikerül jót találnom. De eddig ez a legrosszabb amit valaha próbáltam! Akkor kezdek el izzadni, miután felkentem magamra, ráadásul az illata is idegesítő egy idő után. Sokkal jobb a helyzet, ha magamra se kenem...semmit nem ér, úgy ahogy van kuka!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 7.

Wertz19

2019. július 14.

Előtte az aloe verás változatát használtam, amit nagyon szerettem, ezért bátorkodtam megvenni a kókuszosat is. A doboz leírása szerint nem okozhatna irritációt, nekem mégis megtette. Par használat után egy nagy piros folt éktelenkedett a hónajamon, ami miután abbahagytam a használatát szinte rögtön eltűnt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 14.

Torpece

2019. április 29.

Kizárólag alumíniumsó mentes deokat használok és néha teszek egy próbát újabb ilyen összetételű dezodorokkal is. Ígéretesnek tűnt, bár hamar rájöttem, nem a zselé állagú deo sticket kellett volna választanom. Nehéz eltalálnom, mennyit is kell kicsavarni, ami el is fogy és nem csak szétkenődik a fejen. Ez az egyik probléma. A másik az "illata". Igazából én nem kókuszillatot érzek benne, hanem egy számomra zavaró, műanyagszagot, amit egyszerűen képtelen vagyok megszokni. Mindez még nem is lenne akkora baj, ha hatásos lenne. Néhány óra után sajnos semmi hatása sincsen, konkrétan büdös lettem. Úgyhogy számomra sajnos totál pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 29.

Csokirita89

2019. február 9.

Kb 2hete vettem, nekem nagyon bejött, éjszakára ezt használom és nem izzadok annyira, az illatát imádom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 9.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Hydroxyacetophenone
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Ascorbyl Palmitate, Bisabolol
Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Caprylyl Glycol, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.