Dermaflora

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. március 28.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Dezodorok

A Dermaflora Kókuszolaj család alimíniumsó és tartósítószer mentes, nem tömíti el a pórusokat, engedi a bőrt lélegezni. Természtes hatóanyagainak köszönhetően nem okoz bőr irritációt. Természetes védelem a kellemetlen szagoktól egész napon át.

sophienyuszi

2020. január 17.

Egy olyan dezodort kerestem, ami alkohol és alumínium mentes, mert észrevettem, hogy mennyire száraz és irritált a hónaljam. A kókusz illat azonnal meggyőzött és mivel a többi természetes deót árban túlságosan húzósnak találtam, ezért erre esett a választásom. Szerintem ez a kis gél tökéletes: az illata púderes-kókuszos, a gél nagyon jól hidratál és nap végén sincs semmilyen kellemetlen illatom. Aki nem szereti azokat az izzadásgátlókat, amelyek valójában nem tartják szárazon a hónaljat, azoknak szerintem nem fog tetszeni, de mindenki másnak meleg szívvel ajánlom! És ami még jobb, hogy egyáltalán nem fogja meg a ruhákat, nincs sárgás elszíneződés sem. Tutira újra fogom venni! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 17.

HdlkK

2020. január 4.

Imádom ezt a gél izzadásgátlót. Szeretem a mindenmentes termékeket, így külön öröm volt, mikor ezt felfedeztem. Az illatát imádom, az adagolója jó, nem kell belőle sok és végzi a dolgát, bár nyári hőségben még nem teszteltem.
Újravevős:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 4.

Újravevős:)

Dumitutoj

2019. augusztus 12.

Megtaláltam a tuti hónaljdeot! :-)

Abból nem engedek, hogy amit a hónaljamnál használok, az (is) alumíniummentes legyen, így aztán nincs könnyű dolgom vásárláskor. A polcok roskadoznak az alumínium-tartalmú izzadtsággátlóktól, és elvétve találni pár mentes darabot.

Évekig Isana-t használtam, bár nem voltam vele túlzottan megelégedve. Ha meleg van, vagy kicsit stresszes a helyzet (=minden reggel, munkába indulás előtt és a munkaidő egy részén) nagyon tudok izzadni. Hiába zuhanyzok reggel, 10 perc múlva ugyanúgy izzadt vagyok. Napközben néha kétszer is le kell mosakodnom és át kell öltöznöm, mert seperc alatt tenyérnyi folt lesz a ruhámon a hónom alatt.
Ráadásul tiszta víz a melltartóm is, aminek kifejezetten utálom ezt az izzadt szagát...

Próbáltam egy Fa golyós dezodort is, az meg kifejezetten rossz volt.

És akkor jött ez! Nem olcsó, de gondoltam, kipróbálom. Jelentem: tökéletesen működik!
Igaz, a tetején lévő kis lyukakat nagyon kell sasolni, mert nehéz eltalálni, hogy már épp kibújjon rajtuk a zselé, mégse legyen sok, de el lehet találni.
Az első használat után rögtön feltűnt, hogy nincs folt a ruhámon. És az is, hogy nincs semennyire sem izzadtságszagom. Úgy mondják, ma volt az év legmelegebb napja (olvadtunk is rendesen), de ez a szer ezen a teszten is átment! Vittem a munkahelyre a cserepólómat (biztos, ami biztos), de nem kellett átoltöznöm, se lemosakodnom, a melltartóm se volt ázott szagú, és a hónaljamnál sem éktelenkedett a szokásos izzadtságfolt.

Egy szó, mint száz: ez a termék tökéletes!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 12.

Megtaláltam a tuti hónaljdeot! :-)

Próbáltam egy Fa golyós dezodort is, az meg kifejezetten rossz volt.

Egy szó, mint száz: ez a termék tökéletes!

selmeczireka

2019. május 18.

Ez egy szuper dezodor, "mindenmenteset" kerestem, de sajnos a szódabikarbóna alapú bio dezodorok egy idő után kimarják a hónaljamat. Illata remek, visszafogott, egész nap kitart, nem kellett újrakennem. Csak ajánlani tudom. Most az aloe-s és a mézes van meg itthon, tetszenek azok is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 18.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Hydroxyacetophenone, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate, Bisabolol
Hidratálók: Propanediol, Glycerin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.