Dermaflora

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. március 28.

Lelőhely:   drogériák, hipermarketek, online
Kategória:   Dezodorok

A Dermaflora Kókuszolaj család alimíniumsó és tartósítószer mentes, nem tömíti el a pórusokat, engedi a bőrt lélegezni. Természtes hatóanyagainak köszönhetően nem okoz bőr irritációt. Természetes védelem a kellemetlen szagoktól egész napon át.

cfekecs

2021. február 26.

Nagyon rossz. Nem használt semmit. Izzadást nem gátolja, szagokat nem fedi el. A DM saját márkás krémdeója mérföldkövekkel jobb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 26.

Dyana91

2021. február 21.

Màr évek óta alumínium mentes dezodorokat használok.Izzadásra nem vártam csodát tőle,felkenve kicsit ragacsos és nehezen szárad,de legalább a ruhát nem fogja be. Illata nagyon kellemes,de izzadásgátló hatása nem sok van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 21.

pniki93

2021. január 24.

Próbálgatom már itthon egy ideje, szeretném szeretni, de nem megy. Már kb. 5-6 éve alumíniumsó-mentes deókat használok, általában sikerrel, szóval nem várok ettől sem megváltást :) Jól dezodorál, illata is bejövős, de egyszerűen nem szárad meg. Akármilyen vékony rétegben kenem fel, volt hogy egy órát is vártam, kíváncsi voltam, hogy mégis mennyi idő kell neki. Nyilván erre egy átlag napon nincs is ideje az embernek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 24.

sophienyuszi

2021. január 24.

Nagyon jó illatú, de nekem egyáltalán nem használ. Annyira mérges vagyok, mert imádom a kókusz illatú testápolási termékeket, ennek is irtóra megörültem a dm-ben, de az izzadással egyáltalán semmit nem tud kezdeni - még egy otthon ülős, olvasós napon sem ér semmit, nemhogy sétálás, munka vagy edzés közben. A két csillagot csak az illata miatt kapja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 24.

borifeher

2020. szeptember 30.

Szeretnék alkohol és alumíniummentes dezodort használni, ezért esett erre a termékre a választásom. Sajnos nem találtam számomra megfelelőnek a következő tényezők miatt: feltevés után ragacsos állagú, nem szívódik fel könnyen; hatása nem tart sokáig, nem semlegesíti az esetleges szagokat még egy egyszerűbb stresszmentes napon sem. Illatra kellemes, de olyan, mintha csak sima kókuszolajat használnék. Használtam már természetes összetevőjű dezodort korábban, ehhez viszonyítva nekem sajnos nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 30.

Babika20

2020. augusztus 10.

Nekem az aloe verás sokkal jobban bejön, ez nem tart sajnos soká.. pár óra múlva érzem, hogy frissítenem kell magam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 10.

Ginger14

2020. augusztus 9.

Ennek a deónak nem éreztem hosszú ideig a hatását, viszont az argánolajos verziója nagyon bejött.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 9.

TheMadHatter

2020. július 21.

Végre megtaláltam! Olyan régóta kerestem hatékony alumíniummentes dezodort, rengeteget kipróbáltam. Ez az első, ami állta a tesztet, ráadásul nyáron. Szeretem a kókuszos dolgokat, ennek van egy kis mű illata mellé, de szerencsére egy ideig érződik csak. Ugyanúgy izzadok mellette, de ez az első mentes dezodor, amivel nem leszek pár óra után büdös, rendesen semlegesíti a szagokat. Lassabban szárad, erre figyelni kell, de tényleg nem hagyott eddig foltot a ruháimon.
Az egyetlen, ami nem tetszik, hogy kicsit gyorsan fogy, ára meg azért van a sima deókhoz képest, de megoldom felváltva egy gyengébbel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 21.

Liara0826

2020. július 20.

Az első alumínium (és sok más) mentes dezodorom. Alapvetően nem az izzadásgátlás a cél mert szerintem az természetes folyamat és szükség van rá, valamint nem izzadok olyan vészesen. Olyan deot akartam ami megvéd a szagok ellen és ezt hellyel-közzel teljesítette is. Egy melegebb, aktívabb napom azért van, hogy nem tud annyira teljesíteni, de az sem vészes és egy nyugis hideg napon egészen jól teljesít, pedig nem vagyok könnyű eset.
Ajánlott használat után várni az öltözködéssel, a száradásra rá kell szánni egy kis időt és vékony rétegben elég felkenni, mert könnyebben is szárad. Valamint tényleg kicsit gyorsabban fog, de 1-2 hónap használat után vagyok a felénél, tehát nem vészes. Szerintem ennyi pénzért megér egy próbát.

Update:
Sajnos le kell rontanom, nekem nem jött be. Nagyon sokáig kell várni mire megszárad de akkor sem tud rajtam igazán és utána ragad tőle a pólóm, amitől el tudnék tekinteni de a szagokat nem semlegesíti nálam eléggé és a nővéremnek sem jött be. Szerintem maradok a hagyományos golyósoknál, nekem ez a géles formula nem jött be.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 20.

Update:

Szelena

2020. május 24.

Az itteni vélemények alapján vettem kipróbálásra, mert alkalomszerűen elkap a kedv, hogy mentes deot teszteljek. :) Csak hétvégén és home office-os napokon használom. Eddig így egész jól bevált. De ha aktívabb napom van és el kell ugranom valahova, akkor bizony sajnos nem bírja a strapát, leizzadok, mint egy ló és büdi is leszek sajnos, ekkor rá kell kennem még egy réteget. Amúgy nagyon kellemes az illata, egyszerűen oda vagyok érte. Az igaz, hogy kicsit ragacsos érzést hagy és baromi gyorsan fogy. De ha már évi min. 104 napon tudom használni, szerintem már az is könnyítés a bőrömnek. ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 24.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Hydroxyacetophenone, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate, Bisabolol
Hidratálók: Propanediol, Glycerin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.