Dermaflora

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: hógolyó, Módosítva: 2017. május 30.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Hidratáló krémek

Ceramid tartalmú hidratáló, bőrmegújító gél. Különleges hatóanyaga a Hydro Light, amely erős bőrhidratáló tulajdonságú deutériumszegény víz.
Gél állagának köszönhetően nem hagy zsíros érzetet a bőrön, nem ragad, áttetsző, könnyen felszívódó, kellemes illatú készítmény. A készítmény hialuronsav tartalma növeli a bőr vízmegtartó képességét, rugalmasságát, erősíti a bőr külső rétegét, csökkenti a kialakult ráncok mélységét. A természetes eredetű ceramid segíti a bőr védő lipidrétegének megerősítését és javítja a hidratáció hatékonyságát. Egyediségét a ceramid, a Hydro Light és a kis molekulasúlyú hialuronsav együttes hatása eredményezi.

geucsa

2020. július 25.

Az egyik leggagyibb, legolcsóbb márka, a Florin átcímkézve.
Ez a gerinctelenség önmagában megér mínusz 2 csillagot.
Nem nevezném illatnak, amit érzek. Elég kellemetlen.
A hatása szinte semmi, de némileg hidratál.
Annyi előnye van, hogy könnyű, nyárra kellemes állagú zselé.
nem zsírosít, nem képez bevonatot. Napvédő alá jó.
Ha nem címkézték volna át, akkor 3 csillag.
Ja a csomagolása felháborítóan pazarló. 3 dobozt kellett kinyitnom, mire elértem a krémet.
Mennyibe kerülne, ha egy dobozban lenne?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 25.

Az egyik leggagyibb, legolcsóbb márka, a Florin átcímkézve.
Ez a gerinctelenség önmagában megér mínusz 2 csillagot.
Nem nevezném illatnak, amit érzek. Elég kellemetlen.
A hatása szinte semmi, de némileg hidratál.
Annyi előnye van, hogy könnyű, nyárra kellemes állagú zselé.
nem zsírosít, nem képez bevonatot. Napvédő alá jó.
Ha nem címkézték volna át, akkor 3 csillag.
Mennyibe kerülne, ha egy dobozban lenne?

Reni666

2020. április 26.

Én akciosan vettem a tonikal együtt .
kerestem valamit ami hidratál és nem zsiros .
-nem zsiros ,könnyű állagú zselé .
-hidratált szép bört varázsol .
én ugy éreztem , kb 3 honapja használom , hogy nem hidratál .
.valahogy nekem kevésnek tűnt ,ezért most mást használok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 26.

Én akciosan vettem a tonikal együtt .
kerestem valamit ami hidratál és nem zsiros .
-nem zsiros ,könnyű állagú zselé .
-hidratált szép bört varázsol .
én ugy éreztem , kb 3 honapja használom , hogy nem hidratál .
.valahogy nekem kevésnek tűnt ,ezért most mást használok.

Diana2

2020. március 9.

Akciósan beszerezve teljesen megérte,a hidratálást egyik terméknél sem vettem még észre,ennél sem.De puhább és rugalmasabb lett a bőröm.Nagyon gyorsan beszívódik és kellemes érzetet hagy.Szerintem jó illata van,de különös.Akár sminkalapnak is jó.
Nem egy csodakrém,de nem is csalódás.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. március 9.

Nem egy csodakrém,de nem is csalódás.

PETRA820718

2020. január 23.

Nekem bevált, mostanában arctisztítás után arckrém helyett ezt használom.
Tetszik, hogy gyorsan beszívódik, megfelelően hidratál, nem zsírosít, nem szárít.
Az én kombinált bőrömön jól működik.
Dekoltázsra kenve ott is teszi a dolgát, szebb lett mióta őt használom.
Lehetséges, hogy újra venném.
Mostanában egy pár arckrém csalòdás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 23.

Nekem bevált, mostanában arctisztítás után arckrém helyett ezt használom.
Az én kombinált bőrömön jól működik.
Dekoltázsra kenve ott is teszi a dolgát, szebb lett mióta őt használom.
Lehetséges, hogy újra venném.
Mostanában egy pár arckrém csalòdás volt.

lindacica

2019. január 4.

Én is akciósan vettem, de alig vártam, hogy elfogyjon. Az illata szerintem is rossz, férfias, amit az arcomon nem igazán szeretek érezni. Hatása sem igazán volt, soha többet nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 4.

Pappetra99

2019. január 3.

Ui.: nekem az illatával sincsen semmi problémám. Igaz szokatlan ,de nem elviselhetetlen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 3.

VictoryFord

2018. július 1.

Akciósan vettem,nagyon tetszett,hogy parabén-, és még egy csomó mindentől mentes ill hyaluronsavas terméket kerestem.
Nekem nagyon bevált,szeretem.
Vegyes bőrömet megfelelően hidratálja és egyben mattítja is. Kellemes kis zselé állaga van. Illatanyag mentes,így nincs csodás illata de egyáltalán nem mondanám büdösnek sem mint lejjebb írták. Abszolut elégedett vagyok vele!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 1.

Nekem nagyon bevált,szeretem.

hógolyó

2017. június 9.

Ami miatt megvettem: a parabénmentesség,a hialuronsav,könnyű állag. Nyárra kerestem valami nagyon könnyű, nem zsírosító arckrémet. Könnyű, áttetsző, géles állaga van. Illatát nem érzem ( de nem az igazi az orrom). Gyorsan beszívódik, hidratál. Bár önmagában kevésnek érzem. Most még nincs annyira forróság: a nappali és esti krémemhez szoktam keverni. Teljesen jól működik. Nem hiszem, hogy újra veszem, mert másra áhitozom. De néha-néha visszafogok térni hozzá. Ha valami nem zsírosító könnyű hidratálóra vágysz jó választás!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 9.

umpalumpa

2017. március 16.

Ha nem akartok belefulladni a fent kellemesnek mondott SZAGba, akkor meg ne vegyétek! Rettenetes, iszonyatos! Én még ilyen büdös, romlott, poshadt citrom szagú zselével életemben nem találkoztam. Egy darabig használgattam és a családtagjaimmal szagoltattam, hogy vajon ők is érzik-e? Eleinte azt mondták nem értik mire gondolok, aztán mikor végleg elegem lett a kencéből és fürdésidőben odaadtam a kisfiamnak, hogy nyomogassa és játsszon vele főzőcskés trutyizósat, akkor közölte, hogy "anya, ez büdi!"
Ekkor tanult meg repülni a flakon.
Ja, és régen más lehetett a termék neve, vagy a gyártó neve, mert át volt címkézve. Ez persze megvételkor nem derült ki, mert papírdoboz takarta. Ha ezt láttam volna úgy ott hagyom a boltban, mint a sicc!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 16.

Ekkor tanult meg repülni a flakon.

Antioxidánsok: Tocopherol, Hydroxyacetophenone
Hidratálók: Glycerin, Phospholipids, Sodium Hyaluronate, Sodium Lactate, Propanediol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.