Dermaflora

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. május 9.

Kategória:   Dezodorok

Dermaflora 0%-os illatmentes szenzitív dezodor. A természetes hatóanyagoknak köszönhetően nem okoz irritációt és nem hagy foltot a ruhán. Káros vegyszerek nélkül véd a kellemetlen szagoktól 24 órán keresztül.

0% alumínium,paraben,allergén anyag,parfüm,alkohol.

hdori23

2019. szeptember 2.

Kerestem egy alumínium mentes terméket és gyorsan lekaptam a polcról a boltba mert siettem.Kicsit megijedtem mikor olvastam a véleményeket róla hogy elég rossz és ráadásul drága is de eddig nekem abszolút bevált. Nincs kellemetlen nyoma a ruhán vagy irritáló büdös szaga. Amióta használom mintha nem is izzadnék annyira. Meglátjuk a nyári nagy melegben mennyire lesz jó,majd visszatérek vele :)

update: borzasztó..ebben a nagy melegben olyan elviselhetetlen büdös szaga van..kukába landolt.Pénzkidobás

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 2.

adri0419

2019. május 21.

Nagyon drágán vettem ahhoz, hogy ne érjen semmit... nem kánikulában teszteltem- szándékosan. Még jó. Annyira büdös lettem tőle, hogy még azon is gondolkodom, hogy itthon elhasználjam-e. Irritációt nem okozott, ez az egyetlen pozitív vele kapcsolatban.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 21.

orsid

2019. március 20.

Erzekeny borre vettem.azert 1 csillag es nem 0,mert nem irrital.de dezodornak a legnagyibb joindulattal sem mondanam.konkretan budosse tesz es semmi pozitiv hatasa sincs

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 20.

bokedo2004

2018. augusztus 23.

Nagyon jól véd nagy melegben is a büdös izzadástól.
De simán vizesen izzadok tőle,tehát nem tömíti el a pórusaimat.de nem is viszketek,mert egyebkent meg allergiás sok mindenre a száraz bőröm.
Imádom

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 23.

Nagyon jól véd nagy melegben is a büdös izzadástól.
Imádom

zsu80

2018. január 28.

Akciósan vettem a Rossmannban kb 500 forintért, de azért amennyit tud, még ez is túl sok. Mivel nyáron a minden mentes Equilibra aloe dezodorom kiválóan teljesített, gondoltam télen, passzívabb időszakban is jó lesz egy alumínium mentes... hát nem. Alig végzek fizikai aktivitást, erősen izzadok amit nem úgy veszek érze hogy folyadékot vesztek hanem a szagon... ami kirívóan erős ettől a dezodortól. Többé nem veszek ilyet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 28.

joy

2017. november 3.

Télre teljesen jó minden mentes dezodor, nyárra kevéske. Biztosan újraveszem még. Ekcémás, erősen száradó bőröm van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 3.

kovecs.ildiko@gmail.com

2017. szeptember 28.

Sajnos izzadságszag ellen nem használt, a kupakját tényleg nehéz visszatenni, nem lehet visszacsavarni a stiftet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

Rien

2017. június 26.

Az összetevők alapján választottam. Bár tisztában voltam vele, hogy az ilyen deok máshogyan működnek, mint az alumíniumos verziók, nem egyértelműek a tapasztalataim. Hagy izzadni, nem irritál. Igaz még nem használom olyan régóta , a nyári hőségben már szerintem kevés. Bár akkor talán már mindegyik az... Ennek ellenére nem adom fel, adok még esélyt neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 26.

jetroh

2017. április 6.

Katasztrófa. Nem illatmentes,hanem büdös. Nem hogy izzadásgátló, hanem egyenesen ront a testszagon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 6.

KetLotti

2017. január 3.

Na igen. Én is olvastam nemrég, hogy milyen durva hatásai lehetnek ezeknek az alapanyagoknak,mint az aluminiumsó… Bár már mindenre rámondják, hogy rákkeltő, de azért jobb félni, mint megijedni. :/ Kerestem itt a krémmánián ilyen biodezodorokat, sokféle van, ahogy láttam. Egyelőre ezt vettem meg, mert árban ez nem volt annyira vészes, mint a többi. Kb. egy hete használom. Háááááát, nem olyan, mint a sima izzadásgátlók, amiket előtte használtam, mert izzadni izzadok, csak nem büdi. De ahogy utánaolvastam, ez a normális ilyen dezodoroknál. Szóval egyelőre azt adja, amit vártam.

UPDATE: Marad az öt csillag, mert azóta sokat javult a helyzet, úgy tűnik, megszokta a bőröm. Már az izzadás is sokkal sokkal enyhébb. Kipróbáltam egy másik változatát is (a golyósat), azzal sem volt gondom. Szóval örülök, hogy belevágtam az alumíniummentes dezodorálásba. :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 3.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Caprylyl Glycol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.